نیمی از جمعیت جهان تحت coronavirus محدودیت; جهانی در صدر تلفات 21,000

حداقل سه میلیارد نفر در سراسر 41 کشور صورت نوعی از محدودیت های چنین به عنوان خواست به محل کار از خانه با بیش از 1.5 میلیارد دلار تحت سختگیرانه مستند با توجه به اخبار آسمان و تحلیل.

بخش های بزرگی از غرب اروپا در حال حاضر تحت مستند با انگلستان یکی از آخرین کشورهای به درخواست شهروندان خود را به ماندن در خانه با مجازات های اعمال شده بر روی آن دیده می شود در اجتماعات بزرگ.

چین پس از آرام محدودیت در حرکت به عنوان تعداد زیادی از مردم در حال مرگ از coronavirus به شدت کاهش یافته است.

با توجه به آن سلامت ملی کمیسیون اکثریت قریب به اتفاق چین موارد بوده است مردم از آمدن به این کشور و نه از جامعه گسترش یافته است.

به طور مشابه در ژاپن وزارت آموزش و پرورش گفت: آن را نمی خواهد تمدید محدودیت در مدارس از مارس با وجود هشدارهای از جهان مقامات بهداشتی.

حداقل 35 کشور مدارس بسته شده تا پایان ماه مارس با بسیاری از دولت ها به مقامات محلی قدرت را به نگه داشتن مدارس بسته به طور نامحدود.

پلیس در بریتانیا خواسته شده است به شکستن تجمعات بیش از دو نفر در حالی که روسیه گفته است که نمی خواهد تحمیل یک شهر گسترده مستند در مسکو.

بخش های بزرگی از جهان شاهد محدودیت های جدید در این هفته در رستوران که قبلا مجاز به مشتریان صندلی در طول روز در یک فاصله امن از یکدیگر اما در حال حاضر تنها مجاز به باز بماند به ارائه تحویل و یا بایگانی اطلاعات خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو