Hajdu: فدرال در ابتدا امیدوار به حمل و نقل کانادایی از ووهان متفقین پرواز

OTTAWA — کانادا وزیر بهداشت گفت: تاخیر در تخلیه کانادایی از ووهان, چین با توجه به غیر منتظره تعداد درخواست کمک — و دولت تا به حال در ابتدا امیدوار به استفاده از صندلی در پرواز از کشورهای متحد.

“تاخیر در راه این هواپیما برای اولین بار بود که واقعا داشتن یک حس چگونه بسیاری از کانادایی ها نیاز است که پشتیبانی از” Patty Hajdu به خبرنگاران گفت:. “که ما را به باور ما ممکن است قادر به رها کردن کانادایی با استفاده از متفقین همکاران بود که فضای اضافی در هواپیما آنها استفاده شد.”

“ما نبودند در واقع تفکر است که ما تا به حال تقاضا که ما انجام دادیم. پس از آن روشن شد ظرف چند روز آینده از صحبت کردن در مورد نیاز به ثبت نام با امور جهانی کانادا روشن شد ما نیاز به رفتن به خود ما هواپیما.”

ایالات متحده و آلمان و فرانسه و سوئد در میان کشورها شده اند که قادر به تخلیه شهروندان خود را در حال حاضر.

Hajdu گفت که در حالی که 308 کانادایی خواسته اند به عودت از چین فقط 280 از آنها به کانادا گذرنامه. نامه تایید می کند که تنها کسانی که با یک پاسپورت معتبر کانادایی حاوی معتبر چینی ویزا اجازه خواهد داشت به هیئت مدیره هواپیما.

وجود دارد تنها 250 صندلی در هواپیما, Hajdu روز سه شنبه گفت.

“شماره نوسان روز به روز,” او اضافه شده است. “این تازه ترین شماره من می دانم که از دیروز. دوباره مردم گاهی اوقات تغییر ذهن خود را به عنوان به خوبی. آنچه که ما آموخته ایم و از شرکای بین المللی ما که در حال حاضر عودت شهروندان خود است که وجود دارد هیچ نشان می دهد و همچنین.”

اخبار CTV به دست آمده است تایید نامه یک “کمک به خروج پرواز” است که انتظار می رود به تخلیه برخی از کانادایی ها از ووهان چین در فوریه. 6.

نامه اخطار می دهد که نه هر کس که واجد شرایط برای یک صندلی قادر خواهد بود به هیئت مدیره این هواپیما با توجه به “تقاضا” و “محدودیت های مرتبط با این پرواز است.” آن را نیز می گوید مسافران برگزاری نمایشگاه علائم کروناویروس جدید اجازه داده نخواهد شد به هیئت مدیره هواپیما.

در یک صدای جیر جیر صادر صبح روز سه شنبه وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: این هواپیما در حال حاضر در راه خود را به هانوی, ویتنام که در آن از آن خواهد شد “prepositioned” خود را برای سفر به چین “در هنگام نهایی مصوبات اعطا شده است.”

مسافران که وارد کانادا که پرواز نیاز به باقی می ماند در کانادا نیروهای پایگاه ترنتون برای 14 روز که در آن “به طور منظم سلامت ارزیابی انجام خواهد شد.” خانواده و دوستان شما خواهد شد نمی شود مجاز به دیدن که در آن زمان.

“ما در حال کار به کانادایی ها به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم” نخست وزیر جاستین ترودو به خبرنگاران گفت: صبح روز سه شنبه.

“ما پس از تمام مراحل مناسب را به مطمئن شوید که هر کس امن است.”

صحبت با خبرنگاران در روز سه شنبه, شامپاین گفت که ممکن است برخی از خانواده ها می تواند در نهایت تا حدی از هم جدا در مواردی که یکی از والدین است که یک شهروند کانادایی است.

“[چین] موقعیت برای بهداشت و درمان اضطراری آنها در حال برخورد با, به عنوان روشن به هر دولتی در جهان – آن را اتباع خارجی که سفر خارجی مسافر هواپیما” شامپاین گفت.

که بدان معنی است که در حالی که افراد زیر سن قانونی اجازه داده نخواهد شد به سفر بدون همراه در مواردی که تنها یکی از والدین دارای تابعیت پدر و مادر دیگر خواهد بود پشت سر گذاشت.

در موارد که در آن یک کودک دارای تابعیت کانادایی و خود را تنها مراقب اصلی نیست که مراقب اجازه خواهد داشت برای سفر با کودک است.

نخست وزیر جاستین ترودو تایید کرد که وجود ندارد فضا در هواپیما برای هر کسی که درخواست تخلیه.

“در حال حاضر وجود دارد این است که تعداد زیادی از کانادایی ها برای درخواست تخلیه از فضا وجود دارد در هواپیما همین دلیل است که ما در حال حاضر یک گزینه در دومین هواپیما.”

PM گفت: آنها هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت که آیا دوم تخلیه هواپیما خواهد بود لازم داده شده است که نه هر کسی که امیدوار است به تخلیه است که همیشه قادر به رسیدن به فرودگاه. ترودو گفت: این تصمیم دولت را بر اساس چه کامل اولین هواپیما است.

ترودو افزود که چین است که “به طور کامل تعاونی” در این تلاش است.

“فقط وجود دارد بسیاری از فرآیندهای به مطمئن شوید که آنها می توانید از طریق محلی قرنطينه در راه به فرودگاه که تمام تشریفات اداری مناسب پر شده است که هویت تایید شده و سه گانه تایید شده,” او گفت:.

Coronavirus را کشته است 425 نفر در چین و همچنین دو نفر دیگر در هنگ کنگ و فیلیپین. بیش از 20 ، 000 نفر قراردادی به این بیماری در حداقل 180 کشور از جمله چهار موارد تایید شده در کانادا.

همه از کانادا مورد “در حال سالم و پاک” Hajdu به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

شیوع این بیماری شد و برای اولین بار پرچم در آستانه سال جدید, زمانی که یک خوشه از موارد اعتقاد به ذات الریه کشف شد در ووهان شهر پایتخت چین هوبئی.

مدت کوتاهی پس از آن مقامات متوجه بیماران ندارد پنومونی اما به جای بد شد با یک ویروس جدید است که تا به حال قبل از هرگز شده است در بر داشت در انسان: 2019 رمان coronavirus یا 2019-nCoV.

بهداشت و درمان کانادا توصیف coronaviruses به عنوان یک “بزرگ خانواده از ویروس ها است که باعث بیماری اعم از سرد مشترک به شدید تر بیماری است.”

با فایل های از CTVNews.ca نویسنده بن عموزاده

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>