دو فرزند سوزانده شدند و به مرگ و 13 درگذشت به علت استنشاق دود در فروغ که ویران پنسیلوانیا مبتنی بر کلیسا از کتاب مقدس را درک یتیم خانه در کنسکفف درست در جنوب پایتخت.

علت این آتش سوزی روشن نیست. یکی از کودکان در یتیم خانه به رویترز گفت که آنها تا به حال شده است با استفاده از شمع به دلیل قدرت در بلوک خارج شد و یک ژنراتور کار نمی شد.

Arielle Jeanty Villedrouin مدیر موسسه رفاه اجتماعی گفت: گروه مذهبی نیست که یک مجوز به کار این نهاد قرار دارد که حدود 60 کودکان است.

“یتیم خانه” – که در بیشتر خانه نه فقط یتیمان اما کودکانی که پدر و مادر احساس می کنند نمی توانیم به نگاه پس از آنها – گسترش پس از سال 2010 زلزله در هائیتی که به کشته شدن ده ها هزار نفر.

در عین حال فقط 35 از 754 موسسات به طور رسمی مجاز با یکی دیگر از 100 در روند گرفتن مجوز است. دولت بسته شده است حدود 160 موسسات بیش از پنج سال گذشته Villedrouin گفت و محروم تر از باز کردن.

“ما در حال رفتن به محل آنها را در یک مرکز ترانزیت در حالی که ما انجام تحقیقات در خانواده خود را و ببینید که اگر ما می توانیم دوباره آنها را با پدر و مادر خود گفت:” مهر.

چهار پنج نفر از حدود 30 ، 000 کودکان در هائیتی را در یتیم خانه زندگی پدر و مادر با توجه به دولت است.

یک زن که در جواب کلیسا از کتاب مقدس را درک و شماره تلفن در Port-au-Prince, خواسته, نظر, گفت: “ما آن را شناخته شده است زمانی که آن را مناسب است.”

هیچ پاسخ وجود دارد برای یک پست صوتی به دنبال نظر در تعداد ذکر شده برای یتیم خانه از کلیسا از کتاب مقدس درک در دفتر خود در اسکرانتون پنسیلوانیا.

این گروه می گوید در وب سایت خود آن را باز کرد اولین یتیم خانه در هائیتی حدود 40 سال پیش با هدف اصلی “به گسترش انجیل به هر و همه کسانی که آن را دریافت خواهد کرد.”

“من از مقامات مربوطه به اقدامات فوری برای کشف علت این درام” رئیس جمهور Jovenel Moise نوشت: در یک صدای جیر جیر خود را بیان “عمیق غم و اندوه است.”

نزدیک به 60 درصد از مردم هائیتی 11.2 میلیون نفر برای زنده ماندن در کمتر از $2.40 یک روز با توجه به بانک جهانی.

فقر و ناتوانی و عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی اولیه آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی به معنای بسیاری از هائیتی پدر و مادر فرزندان خود را به یتیم خانه ها و یا ثروتمند بستگان یا آشنایان. کسانی که گرفته شده در توسط بستگان اغلب استفاده می شود به عنوان بندگان و یا جدا شده از کودکان در خانواده و به ندرت به مدرسه فرستاده منتقدان می گویند.

کودکان زندگی در صدها یتیم خانه ها رنج می برند جنسی و سوء استفاده فیزیکی و برخی از آنها قاچاق به یتیم خانه ها برای سود برای جذب کمک های مردمی مستقر در لندن خیریه Lumos نوشت: در گزارش سه سال پیش.

اهدا کنندگان که عمدتا از ایالات متحده و ایمان مبتنی بر سازمان به 70 میلیون دلار در سال به یک سوم از هائیتی را یتیم آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو