ورزشگاه کاباره ها باید گذشته برای بازگشایی پس از مستند: کارشناس

دانشیار آدم Kamradt-اسکات, یک متخصص بهداشت امنیتی با دانشگاه سیدنی است که یک عضو از دولت پانل مشاوره گفت: هر شل شدن قوانین خواهد بود بسیار وابسته به مردم پیوستن به اجتماعی فاصله گرفته است.

“فضاهای عمومی مانند سواحل و باغ نیست مشکل خود را. ما فقط باید برای اجتناب از صحنه مانند در ساحل باندی که در آن مردم چشم پوشی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. که ما چالش بزرگ” آقای Kamradt-اسکات گفت.

در حال بارگذاری

COVID-19 باقی مانده در فولاد ضد زنگ تا 72 ساعت ساخت ورزشگاه و تجهیزات خود را قوی ویروس, پخش, آقای, Kamradt-اسکات گفت.

باز کردن مرزها به مسافرت های بین المللی را افزایش می دهد خطر ابتلا به عفونت های جدید ورود به کشور در حالی که کاباره ها به عنوان یک منطقه که در آن تعداد زیاد از مردم جمع در یک محیط بسته نیز می تواند مشکل ساز باشد.

“این ممکن است دولت تصمیم می گیرد به یک مسیر مختلف مانند که مردم می تواند حرکت در اطراف در ساعات کسب و کار, اما مقررات منع رفت و آمد از گفتن 7pm برای جلوگیری از تجمع مردم در کافه ها و کاباره ها و به این ترتیب” آقای Kamradt-اسکات گفت.

ماکسیمیلیان د Courten جهانی کارشناس بهداشت با دانشگاه ویکتوریا و سابق سازمان بهداشت جهانی از کارکنان گفت: کاهش دو فرد جمع محدود خواهد بود منطقی نقطه شروع است.

“ما ممکن است به پنج نفر و سپس به 10. این بدان معناست که ما می تواند خصوصی تجمعات در خانه, سپس آن را می تواند منعکس شده در مشاغل خاص – در مغازه ها که در آن تنها پنج نفر می تواند در داخل است که می تواند تا 10,” او گفت:.

آقای Kamradt-اسکات گفت: رستوران ممکن است اجازه بازگشایی به عنوان آنها می توانند خود پلیس اجتماعی فاصله دستورالعمل تنها اجازه می دهد یک تعداد معینی از مهمانان است.

پروفسور جیمز McCaw, متخصص اپیدمیولوژی با پیتر دوهرتی موسسه است که مشغول به کار در مدلسازی ارائه شده به دولت گفت: آن را دشوار است برای تشخیص است که محدودیت ها برداشته شود باید اول به این دلیل که آنها اعمال می شود در چنین جانشینی سریع.

در حال بارگذاری

او گفت: استرالیا خواهد بود تماشای کشورهایی مانند اتریش و دانمارک که کمی سست خود مستندات این هفته است. استاد McCaw هشدار داد که “هنگامی که ما انجام رول هر چیزی را ما نمی خواهد می دانم که اگر آن را امن تصمیم گیری یا نه برای چند هفته”.

“بنابراین هر تغییر خواهد بود و جدا از یک دیگر,” او گفت:.

“این امر می تواند اجتناب ناپذیر است که ما را رول چیزی و متوجه ما نباید سپس قرار دادن آن را به عقب. این اساسا یک آزمایش است.”

در حال بارگذاری

پیشرو اقتصاددان Chris Richardson گفت که او انتظار می رود دولت را برای بازگشایی دروازه “بخش” است که رایگان و یا تحریک سایر صنایع به عنوان یک اولویت است.

ساخت و ساز – که باقی مانده است باز – بسیج تولید کنندگان و معماران و کارگران ساختمانی.

“من می گویند اولین چیزی که برای باز کردن مدارس است. یک دسته کامل از کودکان و نوجوانان در خانه به معنی وجود دارد یک دسته کامل از پدر و مادر که نمی توانند کار کنند و یا کار به عنوان آنها در غیر این صورت انجام,” او گفت:.

املاک و مستغلات و کارمندان نیز “دروازه بخش” آقای ریچاردسون گفت: در حالی که کافه جذب سرمایه گذاری کمتر و در میان بالاترین اولویت است.

پس از NRL اعلام کرد قصد دارد برای بازگشت on May 28, آقای Kamradt-اسکات گفت: AFL همچنین می تواند در نظر مجدد – در پشت درهای بسته – اگر عفونت کروناویروس پایین ماندن “به مردم ارائه با یک بیت از یک خروجی”. اجازه می دهد جمعیت در استادیوم خواهد شد به احتمال زیاد ماه به دور است.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de