Gushue از Newfoundland and Labrador در صدر آلبرتا Bottcher را به نفع خود نوعی درخت خلنگ یا خاربن

KINGSTON, ONT. — معمول اعتیاد به مواد مخدره همراه نمی براد Gushue را نیوفاندلند و لابرادور تیم به Tim Hortons نوعی درخت خلنگ یا خاربن این زمان در اطراف.

آنها در نظر گرفته شده مورد علاقه این سال است. تیم های دیگر بوده و جلوتر از آنها.

درک اندکی قرار دادن یک تراشه در تیم شانه. این رقابت ها به پایان رسید تا برای آن پرداخت.

Gushue ثابت بود در طول هفته اول و مطرح خود را به بازی در آخر هفته دربندی تلاش با بالينی 7-3 پیروزی بر آلبرتا برندان Bottcher در یکشنبه شب نهایی در لئون مرکز.

“من فکر کردم آن را تقریبا کاملا اجرا بازی از طرف ما از نظر استراتژیک و از یک shotmaking نظر” Gushue گفت. “شما نمی تواند برای بپرسید بهتر در تلاش است.”

Gushue ضرب و شتم شمال انتاریو براد Jacobs در 3-4 صفحه حذفی و صدر ساسکاچوان مت Dunstone در نیمه نهایی.

آن Gushue سوم عنوان ملی در چهار سال. هم تیمی های خوانده شده را علامت نیکولز برت گالانت و جف واکر به او ملحق خواهد شد به عنوان تیم کانادا در مارس 28 آوریل 5 world مردان پیچش یا حلقه زنی قهرمانی در گلاسکو, اسکاتلند.

Bottcher در ضمن نورد از طریق مقدماتی و قهرمانی دور قبل از ضرب و شتم Dunstone در 1-2 صفحه حذفی.

او مثل یک شرط خوب به افراشتن tankard پس از سقوط کوتاه در فینال دو سال گذشته است. اما فقیر شروع به ثابت هزینه و Gushue هرگز به عقب نگاه کرد.

“ما قطعا بازی نمی کند ما بهترین اوایل و شما نمی توانید بدهید که از یک منجر به کسانی که بچه ها” Bottcher گفت.

صاحب نظران که نمی peg Gushue به عنوان یک مدعی اصلی ثابت خواهد بود اشتباه است. او گفت: این تیم زحمت توسط آن و با استفاده از آن به عنوان انگیزه.

“من فکر می کنم آن را به ارمغان می آورد فقط بیشتر از ما,” او گفت:. “آن را به ارمغان می آورد که کمی اضافی شدت و تمرکز است و به-یک-گه احساس. ما می خواستیم آن بد است.”

نهایی شد یک مسابقه برگشت از 2018 قهرمانی در رجاینا. Gushue ضرب و شتم Bottcher 6-4 که در آن سال برای دفاع از عنوان او برنده در خانه یخ در سنت جان.

Bottcher بومی شروود پارک آلتا., و هم تیمی دارن ریخته گری, Brad ظریف و Karrick مارتین از دست رفته در سال گذشته نهایی به کوین Koe.

آلبرتا اولین بذر در اینجا پس از اتمام مسابقات قهرمانی دور در 10-1. نیوفاندلند و لابرادور بود کشت سوم در 8-3.

اما Bottcher تیم به نظر می رسید کمی از شروع فینال.

آلبرتا داد تا نادر سرقت زمانی که Bottcher دیدم یک سنگ در باز کردن پایان رسید و او علامت یک نگهبان در دوم به راه اندازی یک نیروی.

“من واقعا شگفت زده” Gushue گفت. “من انتظار می رود او را به بیرون آمدن اسلحه فروزان.”

Bottcher را گلایه ادامه داد: در سوم پایان هنگامی که یک مالیده گارد راه اندازی Gushue برای دو takeout برای سه امتیاز است.

“من فکر می کنم ما کمی فریب خورده زود” Bottcher گفت. “شرایط کمی متفاوت تر از آنچه که ما می خواهم دیده می شود و متاسفانه تفاوت بود.”

نیوفاندلند و لابرادور نگه داشته و فشار در چهارم مجبور Bottcher به رسم چهار برابر. آلبرتا جست و خیز علامت سنگ و فقط نورد به عنوان Gushue در زمان چکش با یک 4-2 منجر شود.

Bottcher شروع به حل و فصل در نزدیکی این بازی midway نقطه. او در نهایت متصل به یک زیبا, دو پنجم, مجبور Gushue به تک در ششم و دیگری دو به سفید هفتم.

اما نیوفاندلند و لابرادور هرگز از دست کنترل است.

و با Gushue یک مدل از ثبات — تیراندازی در یک بازی-بالا کلیپ از 97 درصد — آلبرتا شد به طور مداوم بازی دفاع.

Gushue اصل مهر و موم پیروزی در هشتم نهایی با یک سرقت. پس از وادار کردن Bottcher به قرعه کشی به صورت یکی در نهم Gushue یک ضربه برای پیروزی در 10.

“این احساس کاملا باور نکردنی,” او گفت:. “برای برنده شدن در این زمینه که به اعتقاد من احتمالا قوی ترین رشته من قطعا در بازی (بیش از) 17 Briers, به طریق آمده و برای بازی با ما بازی امروز که به بازی ما بهترین بازی در فینال.”

نیوفاندلند و لابرادور شات 86 درصد به طور کلی. Bottcher بود کم در 71 درصد و تیم خود را به ضرب گلوله از 80 درصد است.

“من فقط به افتخار بچه ها” قالب گیری گفت. “من فقط آرزو آن را معلوم متفاوت است. من می دانم که ما می توانیم خیلی بهتر از آن است. ما بهترین های ما بود.”

این 17th حرفه ای نوعی درخت خلنگ یا خاربن ظاهر برای Gushue که برنده طلای المپیک در سال 2006. او ترکیب فعلی است که در آن فصل پنجم با هم.

Bottcher یک 2012 world junior قهرمان شده نوعی درخت خلنگ یا خاربن اولین در سال 2017.

“هیچ کس تا به حال شده است قادر به بازگشت ما در هر زمان” گری گفت. “من احساس می کنم ما می توانیم دوباره آن را انجام دهد. آن سخت است. آن را واقعا سخت به آن را انجام دهد. من می دانم که ما قادر به برنده شدن در این رویداد است.”

Gushue شکست Dunstone 7-6 در نیمه نهایی پیش از آن در روز.

نیوفاندلند و لابرادور تصمیم گرفت آن را به من بدهید تا بازی را به تساوی شیطان پس از آن می تواند چکش آمدن به خانه. این تصمیم پرداخت می شود زمانی که Gushue به خود جلب کرد به صورت تک نقطه و پیروزی.

“این دشوار است. شما می آیند تا نزدیک” Dunstone گفت: مبارزه با اشک است. “ما امروز صبح از خواب بیدار فکر ما بودند رفتن به نوعی درخت خلنگ یا خاربن قهرمانان.”

دو بار کانادا junior قهرمان شده نوعی درخت خلنگ یا خاربن اولین دو سال پیش به عنوان معاون جست و خیز برای استیو Laycock را ساسکاچوان میدان یخ بازی.

این استان در گذشته نوعی درخت خلنگ یا خاربن عنوان آمد و در سال 1980 زمانی که ریک عامیانه ضرب و شتم شمال انتاریو Al Hackner.

“آنها در حال رفتن به مقدار زیادی و تعداد زیادی از شانس برای برنده شدن یکی از این” Gushue گفت: از 24 سال Dunstone. “بدون شک در ذهن من است که او در حال رفتن به برنده شدن یکی و احتمالا متعدد (عناوین) در طول این دوره از کار خود را.

“او را که خوب است. بنابراین امیدوارم او را نگه می دارد سر خود را بالا.”

Gushue خواهد شد بازگشت به تیم کانادا در سال 2021 نوعی درخت خلنگ یا خاربن در Kelowna, B. C., و همچنین به دست آورده و یک اسکله در سال آینده مسابقات المپیک در ساسکاتون.

این تیم می شود $105,000 از $300,000 کیف مجموع در حالی که Bottcher را پیست میدارد $65,000. Gushue تیم نیز دریافت $169,440 در ورزش کانادا بودجه بیش از دو سال است.

اعلام حضور بود 5,029 برای نهایی را به این رقابت ها در مجموع به 96,076.

زنان جهان پیچش یا حلقه زنی قهرمانی شنبه آغاز می شود در پرنس جورج, B. C. Kerri robert walker را نمایندگی کانادا, پس از پیروزی در Scotties مسابقات قلب ماه گذشته.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید 8 مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im