داعش مسئولیت حمله در بیانیه ای گفت این بود انتقام هند درمان از مسلمانان در آن بخشی از کشمیر و تهدید به حملات بیشتر.

سیک ها قرار داده شده اند توسط شبه نظامیان اسلام گرا در جنوب آسیا قبل از. جامعه خود را در افغانستان اعداد کمتر از 300 خانواده.

چند ساعت پس از صبح زود حمله آغاز شد, وزارت کشور, سخنگوی طارق آرین گفت: در یک عملیات توسط نیروهای امنیتی بود و همه مهاجمان کشته شده اند. او نمی گویند که چگونه بسیاری از.

وزارت گفت: 25 نفر در مذهبی ترکیب شده بود کشته و هشت زخمی و 80 نجات داد.

Walters سینگ Khalsa یک عضو پارلمان که نماینده جامعه سیک گفت: با دریافت گزارش های که تا به 200 نفر گرفتار شده در این مجموعه در طول حمله.

“سه بمب گذار انتحاری وارد یک دارامسالا” او گفت: با اشاره به یک پناهگاه در منطقه یک معبد ترکیب. “افراد مسلح آغاز حمله خود را در زمانی که دارامسالا پر بود از نمازگزاران.”

روز شروع به طور معمول با توجه به سیک اعضای جامعه با بیش از 100 زندگی در این مجتمع آغاز عبادت و برخی از پیوستن به خارج از حدود 6 هستم.

یک ساعت بعد نماز خود را قطع شد که حمله به کشته شدن یک نگهبان در این راه به ترکیب و شروع به تیراندازی در حرم قبل از نیروهای امنیتی وارد و ساکنان گریخت و در جای دیگر در ترکیب به پناهگاه.

“کودکان بسیار می ترسم آنها هنوز هم در حال گریه و فریاد. آنها خواهد نکنید که این حادثه آنها در بد روحی” گفت: Gurnam Singh, 30, یک شاهد.

محکومیت بین المللی

چند تن از اعضای Harander سینگ خانواده کشته شدند.

“مهاجمان وارد بر روی پله ها و شروع به کشتن زنان. برادرزاده من فریاد زد و به من گفت “عمو لطفا برو طبقه پایین و زمانی که من سعی کردم به طبقه پایین آنها شات برادرزاده من در سر” او گفت:.

همسرش, پدر و دختر جوان نیز کشته شدند.

“من عزیزترین دختر زخمی شد و او بارها و بارها تماس با من ‘پدر’ قبل از او درگذشت او گفت:” از طریق اشک.

در اواخر 1980s وجود دارد حدود 500.000 سیک ها پراکنده در سراسر افغانستان اما اکثر گریخت و پس از سالها جنگ داخلی و ظهور طالبان.

یک سخنگوی طالبان را رد کرده و مسئولیت این حمله را بر روی توییتر.

فعالان حقوق افغانستان و کشور از جمله ایالات متحده و هند و پاکستان را محکوم کرد حمله.

در واشنگتن وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo به نام این حمله را “وحشتناک” و خواست “افغان ها به گرد هم می آیند برای مذاکره حل و فصل سیاسی” برای کمک به مقابله با گروه های شبه نظامی.

در سال 2018 یک دولت اسلامی ادعا کرد بمب گذاری انتحاری با هدف قرار دادن جامعه سیک کشته شدن بیش از ده نفر در شرق افغانستان در شهر جلال آباد.

آخرین حمله انجام شد یک روز پس از ایالات متحده گفت: این امر قطع کمک به دولت توسط $1 میلیارد دلار بیش از سرخوردگی است که اختلافات رهبران سیاسی نمی تواند در رسیدن به توافق و تشکیل یک تیم برای مذاکره با طالبان.

رئیس جمهور اشرف غنی گفت که او تا به حال به کارگردانی معاون وزیر برای صرفه جویی 1 میلیارد دلار در امنیت و دفاع صرف در حالی که حفظ کیفیت نیروهای امنیتی.

یک مقام رسمی افغانستان را در ناتو گفت: پاسخ به این حمله باعث شده بودند و اعدام توسط نیروهای افغان با برخی از مشاوره و کمک از ناتو است.

چهارشنبه خشونت شد دومین حمله بزرگ علیه یک گروه اقلیت ادعا توسط دولت اسلامی در این ماه. بیش از 30 نفر کشته در یک گردهمایی با حضور بسیاری از اعضای گروه قومی جامعه هزاره در تاریخ 6 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو