مسلح کشته و 16 نفر در داد و بیداد در N. S.; مرگبارترین چنین حمله در کانادا: پلیس

هالیفاکس — پلیس می گویند یک فرد مسلح کشته شدن حداقل 16 نفر در داد و بیداد در نوا اسکوشیا و آن را مرگبارترین چنین حمله در تاریخ کانادا.

این شکستن به روز رسانی اخبار به دنبال قبلا زیر پوشش

پلیس می گویند حداقل 13 نفر از جمله یک RCMP افسر کشته شده اند در یک توده حادثه تیراندازی در نوا اسکوشیا. مظنون نیز مرده پس از حادثه است.

RCMP کمیسر برندا Lucki تایید شماره به اخبار CTV یکشنبه شب.

نوا اسکوشیا RCMP همچنین ارائه به روز رسانی در طول یک کنفرانس خبری در Dartmouth, N. S.

“امروز یک ویرانگر روز برای نوا اسکوشیا و آن را به باقی می ماند در ذهن بسیاری از افراد برای سال آینده گفت:” فرمانده RCMP افسر لی برگمن.

“چه شده است که باز شدن یک شبه و به این صبح غیر قابل درک است و بسیاری از خانواده ها در حال تجربه از دست دادن یک دوست است.”

پلیس تایید کرد که Const. هایدی استیونسون 23 سال کهنه, Nova Scotia RCMP درگذشت صبح روز یکشنبه در حالی که در پاسخ به فعال تیرانداز حادثه است.

“هایدی در جواب ندای وظیفه از دست داده و زندگی خود را در حالی که حفاظت از کسانی که به او خدمت کرده است گفت:” برگمن. “دو فرزند خود را از دست داده و مادر شوهر خود را از دست داده است. پدر و مادر خود را از دست داده و دیگران بی شماری از دست باور نکردنی دوست و همکار.”

یک مرد RCMP افسر نیز به بیمارستان منتقل غیر تهدید کننده زندگی صدمات. هویت خود شده است منتشر شد.

“او و خانواده اش پشتیبانی خواهد شد و ما در کنار او را به عنوان او شروع به راه خود را به بهبود گفت:” برگمن.

چند نفر مرده یافت در Portapique صفحه اصلی

رئیس Supt. کریس چرم گفت: پلیس برای اولین بار در پاسخ به یک سلاح گرم شکایت در یک محل اقامت در Portapique, N. S. اواخر شنبه شب پس از دریافت چندین 911 تماس.

وقتی ماموران وارد, چرم, گفت آنها “چند تلفات” در داخل و خارج از خانه است.

“این بسیار به سرعت در حال تحول وضعیت و پر هرج و مرج صحنه,” گفت, چرم, جنایی افسر عملیات برای نوا اسکوشیا RCMP.

افسران امن منطقه در Portapique و شروع به جستجو برای مظنون اما آنها قادر به پیدا کردن او را.

چرم گفت: جستجو برای مظنون منجر به چند سایت های در منطقه از جمله سازه بودند که در آتش است.

“جستجو ادامه داد: در طول شب و به صبح” گفت ، “امروز صبح ما به طور فعال به دنبال مظنون از طریق muliple جوامع در سراسر نوا اسکوشیا.”

پلیس ارائه به روز رسانی در توییتر یک شب و به صبح روز یکشنبه به عنوان آنها به دنبال مظنون در سراسر استان. پلیس تایید کرد که آنها در پاسخ به یک “فعال تیرانداز وضعیت” و خواسته ساکنان باقی می ماند در خانه های خود را با درهای خود را قفل شده است.

محققان برای اولین بار منتشر شد مظنون هویت قبل از ساعت 9 صبح روز شنبه. گفتند 51 ساله گابریل Wortman در نظر گرفته شد مسلح و خطرناک و هشدار داد که او نمی باید بود نزدیک شده.

شک سفر در وسیله نقلیه شبیه RCMP رزمناو

پلیس گفت که در یک نقطه مشکوک رانندگی بود آنچه به نظر می رسد یک RCMP خودرو و پوشیدن یک RCMP یکنواخت — هر چند او یک RCMP افسر.

چرم گفت: واقعیت این است که Wortman حال RCMP و یک وسیله نقلیه شبیه یک رزمناو پلیس نشان می دهد که این حادثه ممکن است برنامه ریزی شده است.

“است که یک عنصر مهم از این تحقیقات گفت:” چرم. “واقعیت این است که این فرد تا به حال یک ماشین پلیس و یکنواخت در اختیار او قطعا صحبت می کند و به آن به عنوان یک عمل تصادفی.”

آنها بعدا گفت که او رانندگی با شورلت نقره ای ردیاب.

پلیس در ادامه به پیگیری Wortman در سراسر استان هشدار عمومی در مورد رؤیت در Glenholme, Debert, Brookfield و میلفورد.

قربانیان ‘پراکنده در سراسر استان’

چرم گفت: این تحقیقات شامل “چندین صحنه های جرم و جنایت” و قربانیان وجود دارد “پراکنده در سراسر استان است.”

“وجود دارد مکان های مختلف در سراسر استان که در آن افراد کشته شده اند” گفت: چرم.

او گفت: یک فرد است که تصور می شود مسئول قتل.

“او به تنهایی نقل مکان کرد و در سراسر بخش شمالی استان و متعهد آن به نظر می رسد چندین قتل گفت:” چرم.

او مشخص نیست که در آن صحنه های جرم و جنایت قرار دارد گفت: تحقیقات در مراحل اولیه است. او همچنین گفت: ممکن است پلیس می تواند یاد بگیرند که در مورد اضافی در صحنه های جرم و جنایت و قربانیان در روزهای آینده.

“برخی از این صحنه های جرم و جنایت ما حتی شروع به فرایند … آن است که در حال انجام تحقیقات است که می تواند به فاش کردن جزئیات بیشتر در روزهای آینده” گفت ،

“این تحقیقات همچنان ادامه دارد به مناطقی است که ما هنوز به کاوش در سراسر استان است.”

در Shubenacadie, N. S. متعددی وجود دارد سوخته وسایل نقلیه ای که از نظر پلیس موبایل در امتداد بزرگراه. شاهدان عینی همچنین گزارش جلسه بین هفت و 10 شلیک شد.

“من از شنیدن این عکس و من نگاه کردن و … وجود دارد یک مرد در حال اجرا به عقب و جلو در کنار آنچه به نظر می رسد به یک وسیله نقلیه پلیس” به یاد می آورد یک شاهد در صحنه است. “سپس پس از کمی من دیدم آتش است.”

چرم تایید کرد که Wortman آیا تبادل آتش با پلیس در یک نقطه در طول تعقیب و گریز اما نمی گویند که در آن.

مظنون به ضرب گلوله کشته و در Enfield

ماموران در نهایت دنبال Wortman به ایروینگ ایستگاه گاز و توقف رستوران در Enfield, N. S., جایی که او به ضرب گلوله کشته شد در اواخر صبح روز یکشنبه.

چرم انرا تایید می کنند که Wortman بود به ضرب گلوله توسط پلیس, اما او می گویند: “ماموران درگیر شدند در پایان این تهدید است.”

او همچنین تایید کرد که نوا اسکوشیا را جدی Incident Response Team — است که به بررسی جدی حوادث مربوط به پلیس — در حال بررسی مرگ این مرد است.

شاهدان صدای شلیک گلوله شنیده دیدم بدن بر روی زمین

یک راننده کامیون از, Ontario گفت: اخبار CTV او متوقف شده بود در ایروینگ برای حمام و صبحانه زمانی که او شنیده ام یک کارمند فریاد.

“او می رود ‘Oh my God, قفل درب, او را در اینجا! و من زیرچشمی نگاه کردن از پنجره به بیرون و من تو را دیدم برخی از RCMP وسایل نقلیه و وجود چهار یا پنج لباس با اسلحه گفت:” تام Nurani.

شاهدان گفته CTV News آنها را دیدم RCMP وسایل نقلیه در صحنه شنیده چندین شلیک شد و دیدم یک بدن روی زمین.

“همه من می توانم شنیدن بود شلیک شد و به جهنم همسر من, من فکر کردم من که قرار بود به 911 تماس بگیرید چرا که او در حال رفتن به وحشت آن او می ترسم خیلی بد” گفت: گلن Hines که در حال رانندگی بود توسط ایروینگ هنگامی که او را دیدم Emergency Response Team می رسند.

“وجود دارد متعدد بود و احتمالا بین پنج یا 10 (تیر اندازی). آن ثابت بود” به یاد می آورد Deon چاه زندگی می کند که در این نزدیکی هست.

RCMP تا به حال مسدود کردن بزرگراه 102 در خروج 5A و وجود دارد زیادی حضور پلیس در توقف همه روز یکشنبه. منطقه اطراف رستوران و پمپ بنزین بود محاصره پلیس با نوار.

 

 

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو