اسلحه toting معترضان طوفان میشیگان کنگره dennounce stay-at-home اقدامات

و لانسینگ, میشیگان. — خواه به رهبری مجلس میشیگان رد دوشنبه به گسترش دولت coronavirus اضطراری اعلام و رای به اجازه طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن به لیبریا گرچن Whitmer اقتدار و اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

فرماندار unfazed در پاسخ با سفارشات بیان کرد تحت یک قانون است که اورژانس هنوز وجود دارد در حالی که تحت قانون دیگری اعلام جدید 28-بعد متحده اضطراری و فاجعه است. دومی اندازه گیری خواهد شد اطمینان از مراقبت های بهداشتی کارگران همچنان به ویژه حمایت های حقوقی, او گفت:.

Whitmer متهم توافق قانونگذاران از “قرار دادن سر خود را در شن و ماسه و قرار دادن بیشتر به زندگی و معیشت در خطر است. من قصد ندارم به اجازه دهید که اتفاق می افتد.”

قوه مقننه را به حرکت در آمد و به عنوان صدها نفر از فعالان محافظه کار از جمله برخی که آشکارا حمل تفنگ بازگشت به کنگره برای محکوم کردن او به ماندن در خانه سفارش دهید.

Whitmer می خواستم قانونگذاران به گسترش اورژانس او اعلامیه قبل از آن به پایان می رسد در اواخر روز پنجشنبه. اما در همان زمان او معتقد است که او دارای قدرت های دیگر برای پاسخ به بحران و نیازی به قانونگذاری-مورد تایید فرمت — که خواهان اختلاف و طرح را به چالش در دادگاه.

بیانیه بنیاد Whitmer اقامت در خانه اندازه گیری خواهد شد که در اثر باقی می ماند از طریق مارس 15 و دیگر دستورات با هدف کاهش گسترش coronavirus. آن را نیز آلوده کرده است بیش از 41,000 ساکنان میشیگان و کمک به مرگ 3,789 بسیاری در منطقه دیترویت.

ویروس ها و اقدامات انجام شده برای جلوگیری از آن را از جمله بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار تا به حال یک اثر مخربی بر اقتصاد است. در اورژانس اعلام Whitmer گفت: موارد دو برابر هر شش ماه یا سریعتر در برخی از استان ها در غرب و شمال میشیگان.

مجلس نمایندگان و مجلس سنا رای دادند و در امتداد خط حزب به صورت یک لایحه-که Whitmer وتو خواهد شد — که به طور موقت تدوین بسیاری از دستورات او اما نه او stay-at-home بخشنامه.

جمهوری خواهان را متهم کرد Whitmer از نادیده گرفتن ورودی خود را.

“ما دیگر نمی توانیم اجازه می دهد تا یک فرد برای تصمیم گیری را برای 10 میلیون نفر” گفت: رهبر اکثریت سنا مایک Shirkey از Clarklake.

مجلس لی Chatfield, از Levering گفت: مرگ و میر است “وحشتناک” اما دیگر زندگی شده اند “منفی نهفته بی ارزش چرا که ما چگونه باید به کار گرفته شود این بیماری همه گیر. ما معتقدم که ما شما می توانید اولویت بهداشت عمومی و در عین حال می تواند معقول و منطقی در رویکرد خود را به مبارزه با COVID.”

دموکرات ها مخالف این قانون به عنوان یک قانون اساسی “سیاسی کاری” و به نام در انتظار اقدام قانونی یک بی فایده هزینه در میان کاهش درآمدهای مالیاتی.

“ما باید اطمینان حاصل شود که دولت ما می توانیم به سرعت و قاطعانه به یک وضعیت که تغییرات روز به روز گفت:” دولت تشکر. تایرون کارتر یک دیترویت دموکرات که از بهبود COVID-19. “این بدان معناست که اطمینان حاصل کرد که فرماندار ما دارای اورژانس قدرت لازم برای رهبری ما در این مبارزه است.”

در خارج از کنگره سخنرانان نوبت در زمان پرداختن به یک جمعیت بر روی چمن. در ضمن درایور تکیه بر شاخ آنها به عنوان آنها سفر گذشته تکرار آنچه رخ داده است آوریل 15, اما نه نزدیک به هزار نفر شرکت کننده در وسایل نقلیه در آن زمان که فلج ترافیک به صورت مایل است.

معترضان پلاکارد خواندن “تعطیل مستند” “هیچ کار هیچ آزادی” و “ظالم دریافت طناب.” برخی از مردم عینک “don’t Tread On Me” پرچم به عنوان یک اسکودوی کیپ. دیگران شعار می دادند “قفل کردن” در اشاره به فرماندار. برخی از عینک جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه یا انجام شده نشانه حمایت از او.

“ویروس است که در اینجا. آن را برای رفتن به اینجا. … از آن زمان به مردم اجازه بازگشت به کار. که همه به آن وجود دارد” گفت: جونی جورج سیفون.

برخی از تظاهرکنندگان خشمگین — بسیاری از بدون پوشش صورت — وارد کنگره و خواستار اجازه دهید بر روی کف خانه است که مجاز نیست. گالری بسته شد به مردم اجازه می دهد تا اتاق را برای نمایندگان و خبرنگاران به گسترش از هم جدا. چند تن از تظاهر کنندگان در سنا گالری شد علنا حمل اسلحه است که قانونی در خانه ملت. یک سناتور گفت: برخی از مردان مسلح فریاد زد در او و چند تن از سناتورهای عینک جلیقه های ضد گلوله برای حفاظت از.

Shanon بنر یک پلیس ایالتی سخنگوی برآورد وجود دارد 400 به 700 معترضان و گفت: آنها “صلح آمیز” به طور کلی. افرادی که نمی پوشیدن ماسک یا فاصله خود را صادر شد و نه بلیط. یکی از معترضان می گوید دستگیر شد برای آزار دیگری می گوید.

Whitmer که مردم حمایت کرده است در رای گیری روز چهارشنبه را رد کرد سنای آمریکا طرح پیشنهادی برای یک جفت از یک هفته پسوند اورژانس در ازای دادن قانونگذاران می گویند در آینده هر stay-at-home محدودیت.

جمهوری خواهان می خواهند او اجازه می دهد تا انتخابی پزشکی و دندانپزشکی دوباره و یقین در تاریخ او قصد دارد برای بازگشایی اقتصاد منطقه ای بر اساس. در همین حال فرماندار اجازه داده است برخی از کسب و کار مانند چمن-مراقبت از شرکت ها و گلخانه ها به سر عامل.

تجاری و مسکونی ساخت و ساز خواهد شد در هفته آینده.

——

سرپرست خانوار گزارش شده از لانسینگ. AP نویسنده اد سفید در دیترویت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im