گینه بیسائو انتخابات الهام بخش خوش بینی — اما هنوز خطرات

در اواخر سال گذشته بیسائو-Guineans رفت و به پای صندوق های رای به تصمیم می گیرید که خواهد جایگزین José Mário واز به عنوان رئیس جمهور گینه بیسائو.

آن را به عنوان یک مهم نظرسنجی. دهه ها بی ثباتی و دخالت نظامی پایین آمد به این لحظه. خواهد گینه بیسائو دیدن یک انتقال مسالمت آمیز قدرت در زیر واز تاریخی اتمام تصدی خود به عنوان رئيس جمهور ؟

انتخابات بود اجرا کردن حفره دمینگس سیمس پریرا در مقابل Umaro Sissoco Embaló پس از واز موفق به ایجاد برش در دور اول رای گیری.

هر دو پریرا و Embaló قبلا برگزار نخست ministership. Emabló نیز یک بار عضو پریرا حزب حاکم قبل از خروج آن به شکل دیگری.

Embaló زمان تصدی به عنوان نخست وزیر بود و شکننده. او با تشکیل یک دولت بدون کمک حزب خود در زمان و او استعفا داد و کمتر از دو سال بعد پس از آمدن به جنگ با رئیس جمهور واز.

انتخابات تنش بود. با توجه به سابقه بین شرکت کنندگان آن را تعجب آور نیست. با یک بحران قانون اساسی به عنوان پس زمینه آن را نداشته اند دور از ذهن به انتظار بدترین. سیاسی رقابت قبلا منجر به ترور نظامی کودتا و حتی جنگ داخلی با انتخابات اغلب در خدمت به عنوان کاتالیزور.

در پایان Embaló برنده با 53 درصد آرا. انتخابات شد و در نهایت صلح آمیز درآمد ستایش از سازمان ملل متحد.

پس چه ممکن است این معنی کودتا خطر و ثبات در آینده در گینه بیسائو وجود دارد ؟

CoupCast: https://oefresearch.org/activities/coup-cast/methodology

با استفاده از CoupCast های یادگیری ماشین الگوریتم ما می توانیم کمیت ساختاری کودتا در معرض خطر در سطح کشور و پیش بینی آینده در خطر است. CoupCast با استفاده از بیش از 70 کنندههای کودتا خطر و کشور-ماه داده رفتن به ژانویه سال 1950.

CoupCast منبع باز ابزار است که ترکیبی از اساسی تخصص در کودتا با ماشین های مدرن یادگیری روشهای پيش بينی. علنا منتشر شده در سال 2016 ابزار انجام شده است و در شناسایی کشور با ساختاری خطر یک کودتای رویداد.

زمانی که پیش بینی گینه بیسائو را در معرض خطر پس از انتخابات CoupCast نشان می دهد که این کشور در معرض خطر باقی می ماند بالاتر از حد متوسط در معرض خطر در کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

Embaló پس از انتخابات کودتا در معرض خطر باقی می ماند بالاتر از مشابه کشورهای اما CoupCast همچنین نشان می دهد آهسته کاهش خطر ابتلا به آینده است.

علت خوش بینی

گینه بیسائو تا به حال به حرکت قابل توجهی بی ثباتی سیاسی در طول دو دهه گذشته و در معرض خطر است به احتمال زیاد به کاهش سرعت وجود دارد اما دلایلی برای خوشبینی است.

به نظر می رسد که وضع نظامی اصلاحات کار کرده اند. ادامه بحران قانون اساسی ممکن است تحت فشار قرار دادند به مداخله نظامی در گذشته اما مجبور افسر بازنشستگی و مشخصات بالا, مجازات اقدام به کودتا پلاتر ممکن است کلید های حاوی بیشتر نظامی توطئه.

اگر Embaló می توانید در پایان دوره و برگزاری انتخابات این خواهد بود که استاندارد طلا که به تقویت گینه بیسائو را آهسته و ثابت مسیر به سمت ثبات سیاسی.

این کشور همچنین نیاز به حفظ آن تعهد شرکت برای اصلاح نظامی و سرکوب سازمان یافته جرم و جنایت به عنوان اولین گام برای ادامه ثبات سیاسی.

گینه بیسائو است شاهد افزایش جمعیت افراد جوان بیش از دو دهه گذشته است و یکی از بدترین جوانان شاخص توسعه نمرات در جهان است.

به عنوان کشور بهبود یک منبع ثبات آن نباید غفلت از مشکلات بالقوه است که با یک محروم جوانان جمعیت شناختی. دستیابی به رشد و ثبات این است که یک فرایند طولانی مدت و بیسائو-گینه رهبران باید به دنبال استفاده از دستاوردهای خود را با پرداختن به مسائل مرتبط با فرصت های اقتصادی و اشتغال جوانان.

کودتا در معرض خطر باقی می ماند

به طور کلی در این کشور کودتا خطر سیر خوش بینانه به نظر می رسد. کشور ساخته شده است که قابل توجهی منافع سیاسی پس از آخرین کودتای رویداد در سال 2012. و خطر کودتا در گینه بیسائو است به احتمال زیاد به کاهش است.

این کودتا در معرض خطر باقی می ماند به طور قابل توجهی بالاتر از در بسیار از منطقه است.

ادامه داد: خطر نسبی است که با توجه به دو عامل اصلی.

برای اولین بار اقتصادی و اجتماعی و شاخص های اقتصادی همچنان ضعیف است. دوم با توجه به CoupCast کودتاي خطر تشدید می تواند در هر دو انتخابات ریاست جمهوری و رهبری را تغییر دهید.

این روند به احتمال زیاد در گینه بیسائو.

با توجه به انتخابات ما تخمین زده است که گینه بیسائو کودتای خطر بالاتر از 75 ٪ از تمام کشورهای دیگر در سال 2020 است. هنگامی که الگوریتم طول می کشد را به حساب هر دو انتخابات رویداد و Embaló تصدی این کشور در خطر صدک را افزایش می دهد و آن را بالاترین خطر کشور در جنوب صحرای آفریقا است.

CoupCast: https://oefresearch.org/activities/coup-cast/methodology

این تعجب آور نیست.

انتخابات است که در آن رهبری تغییرات رخ می دهد اغلب flashpoints برای کودتا حوادث به خصوص اگر حزب حاکم از دست می دهد و یا نظامی تصمیم می گیرد که آنها را پشتیبانی نمی کند مخالف است.

در مقایسه با تمام کشورهای جنوب صحرای آفریقا که تجربه کرده اند حداقل یک کودتای رویداد از سال 2000 کشورهایی مانند بورکینافاسو و زیمبابوه ما می توانید ببینید که خطر کودتا درصد است که بالاترین پس از انتخابات که در آن رهبر را تغییر داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>