چریکی گلف بازان دزدکی حرکت کردن بر روی سبزی بسته توسط pandemic

ظاهرا برخی از کاربران دریافت نمی کند و یا نمی مانند پیام.

“مردم باید به نام اجازه دهید ما می دانیم که آنها دیده می شود بازیکنان در این دوره گفت:” میشل LaDouceur این باشگاه مدیر اموال. “ما لازم نیست 24 ساعته کارکنان در اینجا و هیچ دوربین های امنیتی یا. بنابراین اگر مردم بازی وجود دارد, ما هیچ راهی برای دانستن در مورد آن و به هیچ وجه از پلیس آن است.”

اضافه کردن به این لیست پدیده فرهنگی تولید شده توسط pandemic: تبادل نظر گلف بازان. با حدود نیمی از کشور دوره های بسته توسط دولت و یا رهبران محلی و با آب و تبدیل به بهار چند میلیون hard-core طرفداران گلف در حال مبارزه خود را مهار. بسیاری از آنها شکست.

“همسر من را هیجان زده است که من از اینجا گفت:” ایرا Lipshutz, 74 بود که در چیپپینگ توپ با یک دوست در وستچستر باشگاه های کشور در بوینتون بیچ فلوریدا روز چهارشنبه. “او بسیار محتاط تر از من است.”

نزدیک دایان Koltun از یک لکسوس و رهبری به سبزها با دو باشگاه گلف دوخته در زیر یک بازو.

“من فکر می کنم این خوب است,” او گفت: مسدود کردن خورشید با دست آزاد. “ما در حال قدم زدن در اطراف و گرفتن برخی از هوای تازه.”

Westchester, عمومی, البته به نظر می رسد فاقد هر نوع “گم” نشانه و یا قفل دروازه. اما البته مدیران در سراسر کشور قرار داده اند تا زرد احتیاط نوار نوشته شده “هیچ خاطی” هشدارها و حذف پین با چنگک جمع کردن و توپ را روی گوه استفاده از نشانگر.

مهم نیست. یک گروه از گلف بازان در نیویورک, پنسیلوانیا نادیده نوار و بازی تا زمانی که پلیس وارد و shooed آنها را دور. افسران نیز اعزام شده است و به سبزی در برککتن ماساچوست. در شهر نیویورک پلیس را همراهی بیش از 300 گلف بازان کردن دوره های عمومی در جزیره استاتن بروکلین و کوئینز. پنج بازیکن صادر شده است $50 احضاریه برای خاطی.

“همه ما به فداکاری برای خوب بیشتر سلامت ملت ما” گفت: کریستال Howard, سخنگوی, شهر نیویورک, پارک. “که شامل خاموش کردن دوره های آموزشی برای هم بودن.”

گلف مکث شده است یک منبع خاص سوزش در دولت آفتاب یک پناهگاه برای بازنشستگان که مهاجرت برای مالیات کم بزرگ آب و هوا و گلف. دو نفر از سه کافی نیست.

این ورزش در واقع مجاز تحت Gov ران DeSantis’ اصلی “stay-at-home” اما رهبران در پالم بیچ میامی-Dade و Broward شهرستان جایگزین است که ماموریت خود را. (چرا که این شهرستان در جنوب شرقی فلوریدا, صفحه اصلی به حدود 55 درصد از دولت COVID-19 موارد با توجه به فرمانداری.) دولت پس از تبدیل شدن به یک زمین گلف دارا و ندار.

در حالی که این have-nots جستجو آنلاین برای گزینه های سفر برای باز کردن سبزی. به تدریج که گزینه ناپدید شد. اخیرا مارتین کانتی یک درایو 45 دقیقه ای از غرب پالم بیچ صادر قوانین است که محدود کردن بازی در آن دوره به اعضا و ساکنان. هیچ خارجی اجازه حتی خانواده.

دوستداران گلف در سه golfless شهرستانهای شده اند مهیج در ورزش از طرف. در پالم بیچ کانتی ترین خشمگین گردش اند شماره تلفن همراه از دیو Kerner این شهرستان شهردار اعلام کرد که خاموش و حلیم با او تماس.

“نیز وجود دارد یک گروه که به نام و یا پیامک پدر و مادر من و گفت: “بگویید پسر خود را برای باز کردن گلف”‘ Kerner گفت: در یک مصاحبه تلفنی. (که expletive-نسخه رایگان از پیام.) “من درک خشم. من 36 ساله شهردار که هیچ کس تا به حال شنیده ام و من یکی نزدیک به گلف, گلف پایتخت جهان است.”

کسانی که به مصرف بیشتر مدنی رویکرد شامل اسکات اکرت یک گلف باز در بوکا ریتون که پیش نویس یک درخواست اصرار Kerner و پالم بیچ شهرستان مدیران به تغییر ذهن خود را. آن را تا بیش از 8000 امضا.

“برای من بسیار سوال برانگیز است که آنها می توانند همچنان به نگه داشتن دوره های بسته” اکرت گفت: در مصاحبه ای در روز یکشنبه ، “وجود دارد یک لایحه از حقوق و آزادی های مدنی شده اند سطل آشغال.”

یکی از امضا کنندگان به این درخواست جک دویل سابق وال استریت اجرایی که ساخته شده از 1 ، 000 فوت مربع تمرین سبز در حیاط جلویی خود کامل با تله شن و ماسه.

“من قادر به گرفتن یک کمی از گلف ثابت در هر روز,” او گفت: توسط تلفن از خانه اش در Manalapan یک شهر در پالم بیچ شهرستان.

مانند بسیاری دیگر از طرفداران گلف, دویل فکر می کند آن را کوته از مقامات دولتی به منع فعالیت است که نه تنها محبوب اما امن هنگامی که انجام می شود با مراقبت مناسب.

“شما در حال خارج در نور خورشید و در هوای تازه. شما می توانید نگه داشتن یک فاصله اجتماعی از همه در حالی که هنوز قادر به دریافت برخی از ورزش و حفظ روابط,” او گفت:. “به که دور گرفته شده است لعنت شرم آور است.”

Idled گلف بازان ممکن است به نظر می رسد کم در هر لیست از رنج ناشی از COVID-19. اما صاحبان و مدیران دولتی و خصوصی دوره های در حال درد و رنج بیش از حد. بسیاری از آنها در مقابله با کاهش درآمد قبل از این بحران است. تعداد گلف بازان در ایالات متحده به اوج خود رسید و در سال 2003 با 30 میلیون بازیکنان با توجه به ملی گلف بنیاد است و در حال حاضر حدود 24 میلیون نفر است. با تشکر از کاهش تقاضا و overbuilding در دوران رونق مسکن تعداد زمین های گلف است که هر سال (حدود 150) در حال حاضر به مراتب فراتر دهانه جدید (مورد 20).

گلف انتظار نیست ابراز همدردی. درک عمومی از صنعت منعکس شده است در گنجاندن آن در چه غیررسمی شناخته شده به عنوان خدمات درآمد داخلی “گناه فهرست” یک گروه از شرکت های است که مسدود شده و از انواع طرح های دولت از جمله امداد رسانی. دیگران در این فهرست شامل ماساژ سرو ، racetracks و وان آب داغ امکانات.

تا کنون هیچ مرجع به گناه لیست در هر یک از coronavirus برنامه گذشت در واشنگتن است. اما جی کارن مدیر اجرایی ملی گلف صاحبان انجمن می گوید او و همکارانش در حالت آماده باش است.

“وجود تعصب در برابر بازی و کسب و کار از گلف و آن را آشکارا ناعادلانه” کارن گفت. “احساس است که گلف متعلق به یک دسته از بچه ها که بسیار قدیمی روایت است که دیگر صادق است.”

در سراسر کشور 80 درصد از گلف است بر آنچه شناخته شده به عنوان دوره های عمومی کارن اضافه شده است. از نظر درآمد و حقوق و دستمزد این کسب و کار تقریبا به اندازه یک رستوران معمولی. بر خلاف بسیاری از رستوران ها, اگر چه, گلف, هستند, خارج از منزل. آنها را یک فرصت معقول در بقا حامیان می گویند اگر آنها مجاز به باز بماند.

“این یک بازی است که در آنچه در اصل 200 هکتار پارک با حداکثر 70 نفر در پارک در یک زمان گفت:” استیو اسکینر رئیس اجرایی KemperSports که مدیریت 130 گلف. “که بیش از 2 هکتار برای هر فرد است.”

به پیتر وایس شهردار اوشن ساید کالیفرنیا که به نظر می رسد مانند فضای کافی. او امیدوار بود همه دوره ها در شهر می ماند و باز با وجود رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش. اما در اواخر ماه مارس گذشته holdouts جذب بازیکنان به اندازه کافی و توجه رسانه ها است که مقامات بهداشت دستور داد آنها بسته به روز بعد. به عنوان یک حسن نیت ارائه میدهد شهردار به نام به دوره یک سر — و برای دیدن اگر آنها تا به حال هر بار توپ را روی گوه برای دور نهایی.

یکی بود. “این یکی از من بهتر گلف تجربیات صادقانه” وایس گفت. “و آن را احساس نمی شلوغ است. وجود دارد بیشتر مردم در یک معامله گر جو.”

وایس در حال حاضر پیوست جمعی بزرگ از کنار گلف بازان. این افراد در برخورد با چیزی شبیه به خروج می گوید: Alan شاپیرو یک روانشناس و نویسنده کتاب “گلف روانی خطرات.” در یک نمونه گرد او می گوید: حتی خوب گلف بازان آمار فقط تعداد انگشت شماری از عکس های فوق العاده و آنها نادر و هیجان انگیز به اندازه کافی به عملکرد یک خلق و خوی تغییر راش. آن را دشوار است به دانستن زمانی که عجله رخ خواهد داد که به معنی گلف ارائه می دهد آنچه شناخته شده به عنوان “متناوب تقویت” تکان خوردن از شادی زمان آن را نمی توان پیش بینی کرد.

“لحظه ای که از افتخار چیزی است که گلف بازان جونز برای قماربازان در یک اسلات ماشین” شاپیرو گفت. “در حال حاضر آنچه که شما قرار است به انجام است ؟ خواندن یک کتاب است ؟ صرف زمان با خانواده ؟ آن چیزهایی که خوب هستند اما آنها نه مانند استخوانی 7-آهن در سمت راست پرچم چوب.”

برخی از گلف بازان بودند تمایلی به تسلیم شدن بازی ذهنی وزوز بدون مبارزه. زمانی که پالم بیچ شهرستان صادر شده خود را خاموش منظور چند باشگاه خصوصی تصمیم گرفت که این قانون صدق نمی کند به آنها.

“ما تصحیح زبان نظم به طوری که آن را روشن است که آن اعمال می شود به تمام دوره های” Kerner گفت. مطمئن شوید که این پیام رو از طریق “وجود دارد دو یا سه دوره است که کلانتر یا یکی از همکاران خود را مورد نیاز به بازدید و آموزش در شیوه ای حرفه ای است,” او گفت:.

Kerner گفت که او امیدوار به بازگشایی دوره های گلف در اواخر هفته آینده اما اعتراف کرد که قاب زمان بود “aspirational.”

هر زمان که سبزی ها دوباره پر از مردم انتظار نیست برای پیدا کردن Lipshutz در وستچستر باشگاه های کشور و یا هر دوره دیگر که برای ماده. لحظه ای که این شهرستان تصمیم می گیرد آن را امن برای گلف است که لحظه ای او را متوقف گلف در طول بیماری همه گیر.

“وجود خواهد داشت بسیاری از بازیکنان در اینجا,” او گفت: “و هر کس به عنوان مراقب باشید که من هستم.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو