رشد در پول برای خصوصی دانش آموزان مدرسه پیشی مدارس دولتی

دانش آموز به طور متوسط در یک NSW عمومی مدرسه بود $14,979 صرف شده در آموزش و پرورش خود را در مقایسه با $15,480 در هر مدرسه کاتولیک و $24,213 در هر مدرسه مستقل دانشجویی.

گزارش نویسنده Trevor Cobbold سابق بهره وری کمیسیون اقتصاد و صرفه جویی در مدارس ما convener گفت: اختلاف بود که با توجه به بالاتر خصوصی هزینه های مدرسه و افزایش مشترک المنافع بودجه برای مدارس مستقل و همچنین به عنوان کاهش بودجه مدارس دولتی است.

NSW دولت به ازای هر دانش آموز کمک های مالی برای مدارس دولتی کاهش $131 پس از تورم در دوره 10 ساله. “افزایش نرخ دلار بودجه نگهداری نشده است همگام با افزایش دستمزد و قیمت مواد فیزیکی” آقای Cobbold گفت.

NSW وزیر آموزش و پرورش Mitchell سارا گفت: دولت بودجه مدارس عمومی در بالاترین سطح $16.6 میلیارد دلار در سال جاری و تا به حال امضا Gonski 2.0 معامله که ارائه اضافی $6.4 میلیارد دلار به مدارس دولتی.

“[ما] اجرای بزرگترین اصلاحات در آموزش و پرورش در یک نسل. ما نیز میدوی را از طریق بزرگترین ساختمان مدرسه برنامه در دولت تاریخ” او گفت:.

اما آقای Cobbold گفت: شکاف ادامه خواهد داد گسترش فراتر از سال 2018 به دلیل جدید مشترک المنافع بودجه ترتیبات برای مدارس مستقل مانند $3.4 میلیارد دلار تزریق پول نقد و $1.2 میلیارد “انتخاب و استطاعت” صندوق.

بلز یوسف سیاست آموزش و پرورش محقق در مرکز مطالعات مستقل گفت: درست شد مدارس خصوصی بود لذت بردم بزرگتر افزایش در بودجه دولت اما این سهم بود “آینده بسیار کوچکتر پایه”.

“به طور متوسط یک دانش آموز در مدرسه عمومی سیستم دریافت بیشتر مالیات دهندگان بودجه از یک دانش آموز در یک مدرسه خصوصی” او گفت:.

اما Grattan موسسه مدرسه مدیر برنامه پیتر Goss گفت: آمار و ارقام نشان داد مدرسه بودجه بود “کج راه اشتباه برای بسیاری از دهه گذشته” با وجود 2017 Gonski 2.0 اصلاحات.

“واقعیت تلخ برای استرالیا است که بودجه شد نابرابر توزیع شده از یک دهه پیش” او گفت:. “در حالی که بودجه را افزایش می دهد در دهه آینده خواهد بود کج کمی در مسیر درست آن را تقریبا به اندازه کافی به را تشکیل می دهند شکاف.

در حال بارگذاری

“دولت فدرال شده است در یک مدل که در آن هر مدرسه خصوصی را دریافت کنید به طور کامل تامین می شود 2023 در حالی که تعداد بسیار کمی از مدارس دولتی را تا کنون به طور کامل تامین می شود. تا سال 2030 ما در حال رفتن به داشتن این همان استدلال و آن را قابل پیش بینی از در حال حاضر.”

فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan گفت: دولت فدرال است که عمده منابع و مدارک از مدارس خصوصی بود و قرار دادن پول بیشتر به مدارس و درخواست متحده به انجام همان.

“کشورهای مشترک المنافع بودجه رشد کرده است و در یک بسیار سریع تر از دولت بودجه – برای هر دو مدارس دولتی و غیر دولتی, مدارس,” او گفت:.

“کشورهای مشترک المنافع بودجه برای مدارس دولتی رشد رقم 55.5 درصد در شرایط واقعی هر دانش آموز از 2008-09 به 2017-18. بیش از مدت مشابه در دولت, بودجه رشد 7.0 درصد در شرایط واقعی به ازای هر دانش آموز است.”

ما صبح و شب Edition خبرنامه

مهم ترین اخبار و تحلیل و بینش به صندوق پستی خود تحویل در آغاز و پایان هر روز. ثبت نام در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net