رشد مواد غذایی خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس? برنامه ریزی برای آفات!

بسیاری از مردم در حال تلاش برای رشد مواد غذایی خود را در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر. دست در حال طراحی طرح بر روی کاغذ است. جعبه های پنجره ها ظاهر می شود در بالکن. بذور در حال جوانه زدن در repurposed ظروف پلاستیکی.

برای برخی از ما این است که یک آشنا مراسم. برای دیگران این عمل رو به رشد مواد غذایی با نام تجاری سرزمین های جدید است.

بدون در نظر گرفتن تجربه ترین باغبان خانه را ادعا با چالش آفات است. کلمه آفت توصیف هر موجود زنده است که باعث آسیب به انسان یا انسان ، آفات می تواند ناگهانی و آسیب قابل توجهی به وطنی مواد غذایی است.

اما با کمی برنامه ریزی نظارت و مداخله وجود دارد شما می توانید اقداماتی برای کاهش احتمال و شدت این خسارات است. در اینجا برخی از افکار را در نظر بگیرید:

پرچین شرط خود را

جفتگیری بالغ سوسک کلرادو سیب زمینی. (Jose Luis Cernadas Iglesias/فلیکر)سی سی با

آفت تاثیر قابل ملاحظه ای متفاوت مسافت های کوتاه (به عنوان مثال آفتابی حیاط جلویی به سایه حیاط خلوت). برخی از آفات خواران ضربه زننده و تنها خوراک در یک تعداد انگشت شماری از انواع گیاه. برای مثال سوسک کلرادو سیب زمینی تغذیه nightshades از جمله گوجه فرنگی و بادمجان و فلفل و سیب زمینی.

دیگر آفات در برخواهد داشت خطر تنها در زمان های خاص از سال است. مثلا مثل حلزون حرکت کردن آسیب به کاشت نهال است که شدید ترین در اوایل تابستان.

با کاشت یک تنوع گونه های گیاهی در مکان های مختلف با مبهوت کاشت خرما, شما می توانید افزایش شانس خود را برای برداشت محصول فراوان. بررسی بازگشت از دانه خود را بسته برای برآورد که چگونه بسیاری از روز آن را گیاه برای رسیدن به بلوغ برای اطمینان از اواخر شروع خواهد شد که زمان برای رسیدن به پتانسیل کامل خود را.

متوجه این حیوانات اطراف شما و از پیش برنامه ریزی

فکر می کنم در مورد آنچه که حیوانات شما به طور منظم در محله خود را — و طرح خود را در خط دفاع.

گوزن خاص علاقه و حبوبات مانند لوبیا و نخود فرنگی و اسفناج و زمینی ، اگر دیر می توانید گیاهان خود را, شما باید در نظر سرمایه گذاری در نرده یا توری. گوزن تمایل به نوبه خود تا بینی خود به شدت گیاهان معطر مانند نعنا و پیاز یا پونه کوهی و این کاشته می شود در مکان های در دسترس به آهو.

اگر خود را به محله سالم در راکون جمعیت باغ ظرف ممکن است یک گزینه خوب برای شما. با کاشت در ظروف شما می توانید حرکت خود را در داخل خانه باغ در شب و محافظت از خود را برداشت.

آیا شما از دست دادن خود را گوجه فرنگی ؟ سعی کنید برداشت آنها را قبل از میوه ها رسیدن به اوج آمادگی. قرار دادن نارس گوجه فرنگی را در یک کیسه کاغذی برای چند روز اجازه می دهد آنها را برای رسیدن در ایمنی.

همه حشرات بد هستند

بسیاری از عمده کشاورزی آفات حشرات و باعث ضرر و زیان مواد غذایی در سراسر جهان است. اما یک حشره بر روی گیاه خود به این معنا نیست که آن را باعث آسیب برساند.


ادامه مطلب: چرا ما باید یاد بگیرند به عشق همه حشرات – نه فقط آنهایی که کار را برای ما


سعی کنید به تماشای این حشرات برای یک لحظه. چگونه آن را رفتار کنند ؟ آن را به نظر می رسد به خوردن و یا تخمگذار تخم مرغ ؟ اگر چنین است, شما ممکن است یک آفت. در غیر این صورت آن می تواند یک درنده جستجو برای کوچکتر حشرات به خوردن گرده افشان گرم شدن خود را در آفتاب و یا به سادگی یک رهگذر در راه خود را در جای دیگر.

اگر شما دسترسی به یک دوربین دیجیتال سعی کنید مصرف روشن عکس رمز و راز حشرات. شما می توانید این عکس را بر روی iNaturalist پلت فرم همراه با زمان و مکان مشاهده است. علاقه مند به اعضای عمومی دانشمندان و حتی یک الگوریتم بسیار خوب می تواند کمک به شما در شناسایی موجودات شما روبرو می شوند.

مراقب باشید اگر شما با استفاده از آفت کش ها

هنگامی که آفت تاثیر شدید برخی از انتخاب کردن به استفاده از آفت کش ها. فعال آفت کش ها مواد (حتی اگر دارای برچسب عنوان طبیعی یا آلی) می تواند مضر باشد و در صورت استفاده نادرست — همیشه دنبال این برچسب جهت.

Sylvain Thibault میدارد تا برخی از لوازم باغبانی در مرکز باغ در لاوال, Que. برخی از دولت های استانی اجازه داده اند باغ مراکز به دوباره باز کردن در طول COVID-19 بیماری همه گیر. کانادا پرس/رایان Remiorz

برچسب آفت کش هستند که اسناد قانونی است که باید دنبال کرد. آنها نوشته شده است برای محافظت از سلامت شما و خانواده شما و حیوانات خانگی خود را و محیط گسترده تر. برخی از مناطق منع استفاده از انواع خاصی از آفت کش ها پس لطفا خودتان را با مقررات محلی قبل از استفاده از.

جلوگیری از بازدیدکننده داشته است بیمارستان است و حتی بیشتر مهم است با توجه به فشار سیستم مراقبت های بهداشتی ما چهره تحت COVID-19. قبل از استفاده از آفت کش ها سعی کنید کمتر در معرض خطر گزینه های مانند مدیریت تلفیقی آفات شیوه های مانند رشد آفات-مقاوم در برابر گونه های گیاهی با استفاده از ردیف را پوشش می دهد و یا از جمله گونه های گیاهی است که بسیار جذاب به دشمنان طبیعی (مانند زنبورهای انگلی) در داخل باغ.

درخواست کمک

این که آیا شما جدید یا چاشنی باغبان خانه آفات مشکلات می تواند واقعی سر scratchers. رسانه های اجتماعی یک راه عالی برای ارتباط با دیگر باغبان به سوال بپرسید. سعی کنید #growyourown در Instagram, سبزی, مرجع تخصصی باغبانی در ق و یا باغبانی گروه در Facebook.

هم وجود دارد تعدادی از وبلاگ عالی اگر شما ترجیح می دهید برای شروع با سابقه خواندن.


ادامه مطلب: زشت سبزی: سوپر مارکت نیست, بزرگترین غذایی wasters – شما


در حالی که ما هنوز از لحاظ جسمی فاصله از یک دیگر سعی کنید با برداشتن تلفن و تماس با یک دوست که دوست دارد به باغ. این زمان برای برقراری ارتباط با دیگران بیش از این چالش ها و شادی های در حال رشد مواد غذایی است.

نوع به خودتان

این مواد غذایی شما خرید در بازار کشاورز و از فروشگاه های مواد غذایی افزایش یافته است توسط کارشناسان با دانش و تکنولوژی و زمان اختصاص داده شده. با توجه به تقاضا در بازار بیشتر از مواد غذایی بر روی صفحه نمایش است که بهترین از بهترین.

این هویج ممکن است نگاه کمی عجیب و غریب اما طعم آنها فقط به عنوان خوب. (Shutterstock)

اصطلاح زشت تولید و فرآوری مورد استفاده برای خوراک دام و یا به هدر رفته است. برخی از مواد غذایی شما رشد خواهد بود زشت اغلب به دلیل فعالیت آفت.

شما ممکن است پیدا کردن کرم داخل گوش از ذرت و یا سوراخ در کل. به جای فرسایش استفاده از اختیار شما است. سعی کنید از بین بردن بخش آسیب دیده با استفاده از یک تیز پاک کردن چاقو.

لذت بردن از بقیه است. آن را خوشمزه خواهد بود و یا حداقل — وطنی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de