نظافت: آنچه والدین باید بدانند و چه مدارس باید انجام دهید اگر آنها مشکوک آن را

این هفته ABC چهار گوشه در معرض نخبگان ملبورن مدرسه برای عدم به اندازه کافی پاسخ به نظافت یک دانشجو توسط یک سابق و مربی دو و میدانی است که در حال حاضر یک محکوم مجرم.

چندین فعلی و سابق, کارکنان, دانش آموزان و والدین گفت: چهار گوشه خیابان کوین را به حال سابقه عدم به اندازه کافی در برخورد با شکایت از رفتار نامناسب.

کسانی که شکایت درگیر اتهام آزار و اذیت جنسی و نگرانی های مطرح شده توسط کارکنان در مورد پتانسیل نظافت و رفتار نامناسب نسبت به پسران توسط دو مرد معلمان است.

یافته های حاصل از کمیسیون سلطنتی به نهادی پاسخ به سوء استفاده جنسی از کودکان شناسایی سوء استفاده کرده است به طور کلی رخ داده است در مواردی که:

  • رهبری و حکومت شکست خورده بود (مانند اقدام به سوء ظن و یا اتهامات نظافت و یا سوء استفاده)

  • وجود دارد ناکافی و یا ضعیف اجرا سیاست ها و روش ها (و در نتیجه ابهام در چه و هنگامی که به گزارش نگرانی)

  • وجود دارد کافی برای آموزش کارکنان برای قادر به نقطه نظافت و نشانه هایی از سوء استفاده جنسی در مدرسه.

آنچه مدارس نیاز به انجام اگر آنها مشکوک نظافت و یا اگر سوء ظن در حال مطرح شده است ؟

چه نظافت?

نظافت به طور معمول در نظر گرفته می شود اقدام عمدی یک فرد بالغ به رفتار و برخورد یک کودک و برقراری ارتباط عاطفی با او و یا او. آن را اغلب (اما نه همیشه) پیش می آید ،

مجرم با استفاده از نظافت رفتارها برای ساخت یک کودک اعتماد و ایجاد فرصت برای مقصر بودن ،

نظافت شامل طیف گسترده ای از تاکتیک های است که می تواند شامل دادن به کودک توجه اضافی و یا دست زدن به آنها را در غیر جنسی که در طول زمان به شدت به صمیمی رفتار.

هنگامی که سوء استفاده شروع می شود, نظافت استفاده می شود برای حفظ کنترل و پنهان کردن سوء رفتار است.

بسیاری از مجرمان در حال حاضر با استفاده از e-نظافت – نظافت در محیط آنلاین – به عنوان یکی دیگر از تاکتیک برای شروع ،


ادامه مطلب: چه بهانه ای از ‘خالص, فانتزی,’ آثار در آنلاین کودکان سوء استفاده جنسی موارد


چه نظافت نگاه کنید مانند در مدرسه ؟

در طول کمیسیون سلطنتی بازماندگان از مدرسه مبتنی بر سوء استفاده جنسی حساب ارائه شده از تجربه خود را. آنها گفت که آنها تا به حال شده است به طور خاص توسط مصرفکننده با پاداش توجه و پارتی بازی.

در حالی که کودکان در هر سن و یا پس زمینه را می توان قربانیان نظافت کودکانی که تجربه تبعیض و انزوا و نژادپرستی در میان کسانی که بیشترین هدف خود را به دلیل آسیب پذیری اجتماعی.

ماهیت محیط مدرسه فراهم می کند به طور منظم تعامل بین دانشجویان و کارکنان و همچنین اقتدار از کارکنان بیش از کودکان است. این می تواند تسهیل نظافت و ایجاد فرصت برای سوء استفاده. اصطلاح “نهادی نظافت” توصیف مجرم با استفاده از یک موقعیت اعتماد برای به دست آوردن دسترسی به یک کودک و جلوگیری از تشخیص.

عاملان نظافت می توانید با استفاده از روش های آنلاین و آفلاین برای رسیدن به قربانیان خود را. شاتر

مجرم نیز ممکن است داماد قابل توجهی دیگران (مانند والدین یا مراقبین معلمان کودک) برای ایجاد اعتماد و ایجاد فرصت های بیشتر برای سوء استفاده.

کودکان رفتار ممکن است یک سیگنال آنها مرتب شده است. این می تواند شامل تغییر در کودک شیوه ای است که از شخصیت. در حالی که نشانه های ثبتشده شاخص ها می تواند شامل:

  • ظاهر می شود خارج و یا مضطرب
  • اجتناب از کارکنان مدرسه یا فعالیت های
  • پنهان کاری در مورد که آنها صرف زمان با (آفلاین و آنلاین)
  • داشتن جدید چیز غیر قابل توضیح (مانند تلفن همراه).

چه پدر و مادر می تواند انجام دهد اگر آنها مشکوک نظافت?

هنگامی که پدر و مادر مشکوک و نظافت آنها باید مستقیم نگرانی های خود را به مدرسه, مهم نیست که چقدر بی اهمیت بنظر می رسد. اغلب تنها پس از سوء فاش روند پیوستن به نقطه آشکار سابقه گزارش نشده نگرانی هایی است که در انزوا به نظر نمی رسد به طور جدی اما با هم نشان داد آسیب برساند.

البته والدین می توانند گزارش به طور مستقیم به پلیس اگر آنها باور دارند که یک جرم و جنایت شده است. بی میلی به افزایش نگرانی های است که اغلب مربوط به ترس از اشتباه بودن.

پنهان کاری یک ابزار قدرتمند استفاده شده توسط مجرمان به داماد کودکان مرتکب سوء استفاده و جلوگیری از تشخیص. بهترین خط دفاع باز است ارتباط و گفتگو با کودکان در مورد مناسب و نامناسب و رفتارهای.


ادامه مطلب: چه پدر و مادر نیاز به دانستن در مورد نشانه هایی از سوء استفاده جنسی از کودکان


این باعث ایجاد یک محیط امن برای افراد جوان به شروع گفتگو در مورد مسائل thare هستند و نگرانی آنها است. آن را قادر می سازد آنها را به فاش کردن و یا هشدار به والدین در مورد رفتار – که آیا آنها متوجه آن در بزرگسالان و یا کودکان است. تحقیقات نشان می دهد افراد جوان اغلب افشای سوء استفاده اول به پدر و مادر و یا همکار.

باز گفت و گو بین والدین و مدارس نیز ضروری است. پدر و مادر آگاه باید از مدرسه حفاظت از کودکان سیاست ها و پروتکل های. آنها حق دارند به درخواست مدرسه چه استراتژی آنها در محل برای نگه داشتن کودکان خود را امن است.

اگر پدر و مادر باید گزارش سوء ظن به مدرسه اما احساس آنها شنیده نشده است, آنها توصیه به افزایش نگرانی های خود را با پلیس است.

آنچه باید مدارس را برای محافظت از کودکان?

معلمان (مانند پدر و مادر) باید جمع آوری تمام نگرانی و یا آشکار به رهبری مدرسه بدون در نظر گرفتن چگونه بی اهمیت به نظر می رسد و یا چگونه احترام معلم درگیر است.

استرالیا کمیسیون حقوق بشر ملی اصول برای کودک امن سازمان توسعه داده شد در پاسخ به توصیه های صادره در کمیسیون سلطنتی. این اصول که تایید شده اند توسط همه دولت ها – ارائه راهنمایی در مورد چگونگی مدارس می تواند کمک به اطمینان از ایمنی کودکان.

تحت اصول و مدارس و رهبران باید توسعه ایمنی کودک سیاست ها و روش های اطمینان از آنها شفاف هستند و به طور گسترده ای ابلاغ شده (از جمله با پدر و مادر) و به طور مداوم اجرا شود. این شامل دستورالعمل برای گزارش پاسخ به شکایات و حمایت از دانش آموزان است.

برخی از این اقدامات) عبارتند از:

  • ارائه آموزش کارکنان برای پاسخگویی موثر به مسائل ایمنی کودک
  • حصول اطمینان از فرآیند پاسخگویی به شکایت ها کودک متمرکز با هدف حفاظت از کودکان به عنوان یک اولویت
  • رسیدگی به شکایات به طور جدی و پاسخ بی درنگ و به طور کامل برای هر گونه نگرانی.

مدارس باید تجهیز معلمان با دانش و مهارت های لازم برای شناسایی نگرانی های, صحبت کردن با کودکان در مورد ایمنی (از جمله ارائه پشتیبانی و اطمینان و افزایش نگرانی ها با رهبری مدرسه و یا مقامات دیگر که در آن لازم است.

گزارش اجباری قوانین به طور معمول نیاز به معلمان (و سایر مشاغل) به گزارش نگرانی های خود را که در آن مشکوک است بر دلایل منطقی که یک کودک و یا مورد آزار قرار گرفته. اما این این قوانین و آستانه ارزیابی های متفاوت در سراسر حوزه های قضایی است.


ادامه مطلب: کمیسیون سلطنتی را گزارش نهایی فرود آمده است – در حال حاضر به مطمئن شوید که وجود دارد کافی جبران طرح


تمام مدارس, اما, باید فرزند سیاست های ایمنی در محل به راهنمای خود را در پاسخ به نگرانی هایی است که برآورده نمی, این, آستانه, اما هنوز هم حکم نظارت و یا پیگیری در سطح محلی به عنوان یک شکل از مداخله زود هنگام است.

رهبران مدرسه باید توانمند سازی دانش آموزان ، والدین و معلمان به افزایش نگرانی و بدون ترس از اقدامات تلافی جویانه. بدون رهبری قوی نظافت و دیگر رفتارها ممکن است گزارش نشده بود نادیده گرفته یا رد کرد.

هر شکست از رهبری مدرسه باید مورد بررسی قرار گرفت و خطاب توسط آموزش و پرورش تخته و یا تنظیم کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de