فروشگاه خواروبار کارگران در خط مقدم از COVID-19 همه گیر

ونکوور — یک نوع جدید از خط مقدم کارگر در حال ظهور در سراسر کشور در طول COVID-19 pandemic: فروشگاه مواد غذایی کارکنان.

مواجهه روزانه با انبوهی از خریداران کردن در مواد غذایی و دیگر لوازم پاک کننده ها صندوق داران و فروشگاه کارمندان از کانادا فروشنده در میان چند ضروری کارگران موظف به اقامت در محل کار. در حالی که خود را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض جدید پاتوژن ممکن است به عنوان قوی به عنوان مراقبت های بهداشتی حرفه ای در خط مقدم این افزایش به عنوان بسیاری را در بیشتر شیفت و ساعت های طولانی به نگه داشتن فروشگاه نگردند.

“من می گویند که بار بوده است استرس زا برای همه” گفت: Brian Bradley جمهور Stong بازار در نورث ونکوور.

اما مغازه اش مانند بسیاری از سراسر کشور ساخته شده اند تعدادی از تغییرات عملیاتی برای افزایش امنیت مشتریان و کارکنان. چرخ دستی و سبدهای ضد عفونی به طور مداوم به نگه داشتن این ویروس در خلیج. برخی از فروشنده باید کاهش ساعات کار اجازه می دهد تا برای تمیز کردن بیشتر. بعضی از آنها نصب شده از جنس پلکسی گلاس سپر و در صندوق از جمله Loblaws و Rabba مکان.

دیگران از جمله Stong را باید جا به جا فیزیکی فاصله نشانگر بر روی زمین به یاد مشتریان بهداشت عمومی توصیه و محدود تعداد افراد مجاز در فروشگاه. در Stong آنها قرار داده ایم محدودیت های هر مشتری برای برخی محصولات محبوب و تنها اجازه می دهد حدود 10 مشتریان در فروشگاه در هر زمان داده شده حرکت می کند به منظور جلوگیری از این نوع وحشت-خرید هرج و مرج دیده می شود در اوایل این ماه در سراسر جهان است.

“کنترل تعدادی از مشتریان در فروشگاه احتمالا آرام همه چیز را کمی” گفت: Bradley, که بیشتر دیده می شود در فروشگاه های این روزها از در دفتر.

Stong را گلفروش Alex Watson گرفته شده در یک نقش جدید در کنترل جمعیت در فروشگاه مواد غذایی. قبل از همه گیر او بیشتر کمک به مشتریان در انتخاب هدیه. می توان آن را دشوار است به نگه داشتن مردم از هم جدا او گفت: CTV News, اما او آن را با یک لبخند.

“فقط یک خوش بین, مثبت, نگرش, چرا که من را دیده اند بسیاری از مردم واقعا تاکید کرد,” او گفت:.

شده است وجود دارد افزایش یافته است به رسمیت شناختن برای فروشگاه مواد غذایی کارگران در میان coronavirus بیماری همه گیر. برخی از شرکت ها مجبور استخدام خوشه و دستمزد بالا به یو پی اس. Loblaws در بیانیه ای گفت: هفته گذشته بود که افزایش دستمزد 15 درصد است. مترو اعلام کرد افزایش 2 دلار در ساعت به کارگر دستمزد.

بر روی زمین در Stong را به مشتریان بودند خدا را شکر بیش از حد کف کار سخت از کارکنان که در حال نگه داشتن فروشگاه باز نگردند و برای یک جامعه در انزوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im