‘خرید مواد غذایی است که دیگر سرگرم کننده’: نظرسنجی ها نشان می دهد در حال تغییر رابطه با مواد غذایی

تورنتو — اکثر کانادایی ها می گویند مواد غذایی خود را-عادات خرید نمی بازگشت به حالت عادی زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد, بر اساس یک نظرسنجی جدید.

حدود نیمی از بررسی بزرگسالان زیر 55 گفتند که در خانه طبخ بیشتر به عنوان 40 درصد از کسانی که مسن تر از 55. حدود 22 درصد از پاسخ دهندگان زیر 35 گفت: آنها می خواهم به بازدید از رستوران ها بیشتر از آنها قبل از بحران و اعداد کوچکتر از بیش از 1500 نفر از پاسخ دهندگان گفتند که سفارش غذا کیت و یا مواد غذایی آنلاین بیشتر و استفاده از مواد غذایی تحویل نرم افزار به طور منظم.

نتایج اشاره به تغییر نگرش است که کانادایی ها باید نسبت به فروشگاه های مواد غذایی گفت: Sylvain Charlebois از کشاورزی-مواد غذایی آنالیز آزمایشگاه در دانشگاه Dalhousie که انجام نظرسنجی جدید در همکاری با آنگوس رید.

حدود 64 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که آنها در حال خرید در فروشگاه کمتر از قبل این بیماری همه گیر.

“کانادایی ها متوجه می شوند که خرید مواد غذایی دیگر است و آنها می دانند که آن را به گذشته در حالی که او گفت:” در CTV News Channel در روز سه شنبه. “برای دهه فروشنده سعی کرده اند به شما احساس در خانه در یک فروشگاه مواد غذایی, اما در حال حاضر شما به دنبال در یک گارد امنیتی شما باید به خط کردن (follow) جهت است.”

هر چند بسیاری از فروشنده باقی مانده اند باز به عنوان خدمات ضروری در طول COVID-19 همه گیر نیست کسب و کار به عنوان معمول است. طبیعی جدید از ترکیب اولیه و محدود ظرفیت متوسط چک در درب و فروشگاه مواد غذایی کارمندان در دنده محافظ شخصی است که باعث تغییرات عمده در صنعت خرده فروشی مواد غذایی و شاید رانندگی افراد به دور از فروشگاه ها و بر روی اینترنت. محققان در آمریکا می گویند که برنامه های تحویل مواد غذایی می تواند تولید “و بیش از $2.5 میلیارد دلار در پایان سال 2020” به دلیل بیماری همه گیر. در سال 2019 این رقم نزدیک به 1.5 میلیارد دلار.

“خرید آنلاین برای مواد غذایی سه برابر شده پس از آغاز COVID” گفت: Charlebois. “بیشتر مردم را پیدا خواهد کرد آن را نه تنها مناسب, خرید آنلاین, اما همچنین آن را پیدا امن به عنوان به خوبی.”

در فروشگاه های کانادایی را تغییر عادات خود را به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد. بیش از 80 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که استفاده از ضد عفونی کننده دست زمانی که آنها در فروشگاه. بیش از 40 درصد گفت: آنها خود را از کیسه. حدود 30 درصد گفت: آنها می پوشند یک پارچه ماسک صورت و بیش از یک چهارم پوشیدن دستکش در فروشگاه های مواد غذایی.

حدود 42 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که پاک کردن مواد غذایی را با مواد ضد عفونی کننده زمانی که آنها بازگشت به خانه هر چند کارشناسان می گویند کمی وجود دارد که شواهد نشان می دهد این عمل لازم است. در مصاحبه با سی ان ان یک دانشمند که به مطالعه چه مدت رمان coronavirus می توانید زنده ماندن از سطوح گفت که او نمی زحمت پاک کردن مواد غذایی و یا بایگانی اطلاعات.

“من درمان دست من به عنوان به طور بالقوه آلوده در حالی که من دست زدن به مواد غذایی و باز کردن آنها و من مطمئن شوید که من آنها را بشویید به طور کامل زمانی که من انجام می شود با این روند گفت:” جیمی لوید-اسمیت

روش

در مجموع 1,503 کانادایی بررسی شد در آوریل سال 2020 است. نمونه حمل یک حاشیه خطا از +/- 3.1 درصد امتیاز 19 بار از 20. اختلاف در یا بین مجموع به علت گرد کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de