عزادار در انزوا: N. S. انجام بهترین خود را به گرد هم می آیند پس از فاجعه

تورنتو — وقتی که تراژدی اعتصاب در شهرهای کوچک و روستایی جمع آوری به آغوش و حمایت از یکدیگر برای به اشتراک گذاشتن غم و اندوه و خاطرات قربانیان و برای پیدا کردن یک راه جمعی برای انجام.

و هنگامی که یک افسر پلیس کشته شده است در عمل وجود دارد جدی یادبود به پرداخت ادای احترام به قربانی خود را.

در این زمان از یک بیماری همه گیر مستند هیچ کدام از آن اتفاق می افتد برای خانواده های قربانیان و یا نزدیک گره جوامع در نوا اسکوشیا که ویران شده اند یکی از کانادا بدترین کشتار جمعی که در آن حداقل 18 نفر از مردم بی گناه جان خود را از دست داده اند.

بهداشت و رهبران سیاسی آنان هشدار عمومی مجالس ترحیم و یا جامعه شمع روشن vigils همراه با گردهمایی در خانه به راحتی خانواده های عزادار.

“ما درک می کنیم چگونه فوق العاده دردناک است برای خانواده هایی که از دست داده ایم عزیزان در نوا اسکوشیا این روز را تصور کنید که آنها در حال رفتن به قادر به دیدن آنها را با هم به عنوان یک جامعه” نخست وزیر جاستین ترودو گفت: صبح روز دوشنبه در آنچه که تبدیل به روزانه یک آدرس به کانادایی ها در طول بیماری همه گیر.

“این چیزی است که ما در حال برخورد با حق در حال حاضر. که شکستگی در بالا از دیگر heartbreaks. و من می دانم که هر کس می خواهد به دنبال راه هایی برای نشان دادن همبستگی خود را بدون قرار دادن بیشتر در معرض خطر جوامع اولین پاسخ ما بهداشت حرفه ای و سالمندان ما.”

نوا اسکوشیا افسر ارشد پزشکی از سلامت مردم خواست به دنبال بهداشت عمومی محدودیت هایی که در محل هستند و به “سوگواری با خیال راحت.”

استان محدود به تجمعات بیش از پنج نفر و برای حفظ فاصله فیزیکی بیش از دو متر است.

“COVID-19 در حال رفتن به توقف به دلیل درد ما گفت:” دکتر رابرت عجیبی در دوشنبه COVID-19 روز رسانی زمانی که او اعلام کرد 46 موارد جدید COVID-19 در استان, آوردن مجموع به 721.

نخست وزیر استفان مک نیل خواست ساکنان به یاد داشته باشید در جهان است که هنوز هم مبارزه با یک ویروس مرگبار و برای بیان همبستگی خود را با گره زدن این استان آبی و سبز و زرد tartan در اطراف درختان و یا برای نمایش آن در ویندوز و یا در بالکن.

“این ممکن است به نظر می رسد به اندازه کافی اما در حال حاضر این راه را برای همه ما به گرد هم می آیند بدون آینده هم گفت: در حوزه بهداشت عمومی به روز رسانی.

به عنوان داستان های شخصی از “وعده و امید” از قربانیان ظهور McNeil گفت: CTV News Channel که شوک است که به جای تعمیق و اندوه است.

“یکی از heartaches از COVID-19 است قادر به نگه داشتن دست از عزیزان و یا به درستی تتم آنها.” که باعث بهبود بسیار دشوار است, او گفت:.

“آیا شما می دانید یک قربانی یا نه قلب شما را شکسته است.”

رسانه های اجتماعی به پله خالی از جمله Facebook صفحه نام نهایی آنلاین, Nova Scotia, آشپزخانه, پارتی, جایی که کانادایی های تسلیت و اجرای موسیقی.

RCMP در نوا اسکوشیا خواست مردم شنبه به ادامه رعایت اضطراری مستند مقررات در محل قرار داده. RCMP از دست داد 23-سال کهنه Const. هایدی استیونسون در ویرانگر داد و بیداد.

“ما در حال لمس غلیان احساسات از نوا Scotians مایل به افتخار Cst. استیونسون و عضو مجروح” RCMP توییتی.

“تسلیت ایمیل راه اندازی شده است و پیام خواهد گذشت به همراه Cst. استیونسون خانواده: [email protected]

کولچستر شهرستان که در آن جامعه از Portapique واقع شده است برنامه ریزی های آنلاین یادبود برای جمعه.

شهردار کریستین بلر می گوید جامعه است “reeling” و “دل” و COVID-19 وضعیت “می افزاید: یکی دیگر از لایه صدمه دیده است.” در حالی که فاصله فیزیکی مهم باقی می ماند او می گوید: این مهم است که ساکنان اقامت در تماس از طریق وسایل دیگر.

“آنها را به انجام بهترین آنها می توانند در حالت اضطراری,” او گفت: CTV خود را صبح دوشنبه.

درمانگر خانواده مایکل ابدار از هالیفاکس گفت: CTV ارشد, اخبار لنگر و سردبیر ارشد لیزا LaFlamme دوشنبه که در استان ساخته شده است از نوع افرادی که تحویل گوشت به مردم در زمان های سخت است. و در حال حاضر در کل استان نیاز به رسیدن به هر یک از دیگر, اما تنها می تواند انجام این کار تقریبا.

“هر کس می دانید کسی. ما همه فقط یک درجه از جدایی از این تراژدی من کاملا مطمئن شوید که در مورد.”

جمعی یادبود این فرصت را به گرد هم می آیند و جستجو برای معنای در یک زمان وحشتناک گفت: ابدار.

“مردم همیشه پیدا کردن یک راه برای به اشتراک گذاشتن این تجربه و به وجود داشته باشد برای مردم که عزادار” لری, Harrison, کامپیوتر MLA در نوا اسکوشیا گفت: CTV News Channel دوشنبه.

فاجعه زده او را شخصا. هریسون بزرگ با مادر لیزا McCully یک معلم ابتدایی, که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن مشکوک. سابق روحانیت هریسون انجام هر دو عروسی و مراسم یادبود برای McCully برادر.

استیسی Harrison, مدیر اجرایی کولچستر East Hants آسایشگاه جامعه می گوید سازمان متمرکز بر حمایت از خانواده های قربانیان و ارائه منابع به جوامع آسیب دیده.

“طبیعی است که دیگر عادی,” او گفت: این مستند واقعیت است.

او سازمان است درخواست از مردم برای جمع آوری عملا برای به اشتراک گذاشتن داستان ها و عکس های از عزیزان که از دست داده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de