این COVID-19 همه گیر است و قرار است در جهان به آزمون. هرگز قبل از ما بوده است بنابراین آگاهی از راه های بسیاری که ما در تماس با دیگران بی حد و حصر. ما مجبور به ارزیابی مجدد و آموزش مجدد عادات معمول از دست دادن به این عمل ساده از باز کردن درب.

دلیل این است که این ویروس گسترش می یابد از طریق نزدیکی فیزیکی: تماس مستقیم بین مردم (handshakes بوسه و آغوش) سرفه و یا حتی لمس اشیاء آلوده به قطرات است. مجموع تمام این تماس به شکل بزرگ و پویا شبکه – درست مثل Facebook نقشه های ما تعاملات اجتماعی آنلاین. قطع یا تضعیف این شبکه گسترده است که هدف اصلی اجتماعی فاصله اقدامات در حال حاضر با تجربه در سراسر جهان است.

چگونه ما می آیند از مستند چالش. این مهم است که برای جلوگیری از ظهور مجدد این ویروس در حالی که به حداقل رساندن اجتماعی و اقتصادی آسیب. طرح محدوده از ایجاد گله ایمنی به نگه داشتن مستند دست نخورده تا توسعه یک درمان یا واکسیناسیون.

ما بخشی از یک گروه از ریاضیدانان و اقتصاددانان متخصص در مدل سازی تصادفی و نامشخص موقعیت. ما پیشنهاد می کنیم یک استراتژی خروج است که کاهش خطرات بهداشتی سابق و اجتماعی و اقتصادی و خطرات ناشی از دومی است. این است که در خط با ایده های دیگر مانند نگه داشتن محدودیت تنها برای گروههای در معرض خطر.

ما به تازگی منتشر شده پیشنهاد مبتنی بر دو عنصر کلیدی. اول شناسایی مناطق سبز به معنی مناطقی که بهداشتی سیستم عملیاتی نرخ رشد عفونت کم است و آینده خطرات قابل کنترل به نظر می رسد. و دوم به تدریج پیوستن به این مناطق سبز با هم یک بار آن را امن برای انجام این کار.

مستند در جمهوری چک, 16 مارس سال 2020 است. مارتین Divisek/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE

منطقه بندی

هدف از مستند است به پارتیشن جمعیت جهان به قطع زیر شبکه های بین که حرکت محدود است. اما چنین پارتیشن ها به دور از کامل.

در فرانسه که در آن ما مبتنی بر مردم خواست به ماندن در داخل 1km از خانه های خود. اگر چه چنین اقدامی به طور قابل توجهی کند می کند کردن گسترش ویروس هنوز هم می تواند سفر خود را از طریق کل شبکه. در شهری مانند پاریس دو نفر که 2 کیلومتر از هم جدا هنوز هم ممکن است به اشتراک گذاری همان فروشگاه مواد غذایی و بنابراین هر کس در این 10 کیلومتری شهر متصل است ظرف پنج درجه جدایی.

به جای اجرای یک شعاع حرکت برای هر فرد به عنوان مورد در فرانسه, ما پیشنهاد می کنیم که این امر کار بهتر است اگر مردم اجازه داده شد به حرکت در قطع مناطق مانند استان ها, شهرها و یا نیویورک. بدیهی است که چنین تقسیم بندی ساده تر خواهد بود برای به اجرا درآوردن بین جداگانه شهرها از بین نیویورک از یک شهر است. بخش بین برخی از مناطق ممکن است در نتیجه باید از نظر قانونی اجرا در حالی که بخش بین دیگر مناطق صرفا توصیه می شود. این البته نشان دهنده یک گام در دولت اجرا کنترل در بسیاری از کشورها است.

از جمله ى اقدامات با موفقیت به اجرا در چندین مناطق در چین قابل توجه ووهان. این امر کاهش ارتباط بین مناطق مختلف و جلوگیری از ویروس از سفر در سراسر قلمرو. آن را به عنوان غیر ممکن است برای کاهش لینک به طور کامل با توجه به نیاز به کلید کارگران به سفر و برخی از مردم چشم پوشی از قوانین ما گنجانیده شده به این تجزیه و تحلیل ما.

قطع یک انسان شبکه.

آن را سبز

سبز ى را انتقال بازگشت به زندگی عادی پس از اولیه گسترش است که شامل تعداد زیادی آسان تر است. برای کنترل فرایند و اجتناب ناپذیر جزئی تجدید حیات از این ویروس به ما نشان می دهد یک رویکرد ساختمان در مقاله اخیر توسط اسپانیایی اقتصاددان جوآن Monràs. او پیشنهاد اول باز کردن مناطق که عمل به عنوان محلی بازار کار – مناطقی که سطح بالایی از رفت و آمد در داخل اما کمی رفت و آمد فراتر از آنها.

ما نشان می دهد که هر ملت باید تقسیم به مناطق جغرافیایی و یا سلول های 5000 تا 100000 نفر. به منظور محدود کردن آسیب های اقتصادی این پارتیشن باید در نظر “رفت و آمد در مناطق”, است که در مناطق که در بسیاری از روابط اقتصادی.

هر سلول دارای برچسب قرمز یا سبز بسته به وضعیت فعلی خود در مورد COVID-19. در سلول های قرمز, وضعیت خواهد بود شبیه به مستند. بهداشتی اقدامات محدودیت در باز کردن مغازه ها و محدودیت در خروج از خانه خود را در محل باقی می ماند. در علاوه بر این به منظور ترک یک منطقه ویژه گواهینامه مورد نیاز خواهد بود این سایت متعلق به کارگران مشاغل کلیدی و مهم دیگر دلایل است. در مقابل زندگی را به تدریج بازگشت به حالت عادی در سلول های سبز.

در نظر بگیرید یک شهر با برخی از 10,000 نفر که اکثر مردم در یک کارخانه محلی و یا در مشاغل دیگر در درون جامعه است. هنگامی که ویروس در تحت کنترل هیچ عفونت های جدید تشخیص داده شده است برای چندین روز متوالی (تعیین شده توسط کامل تصادفی تست به عنوان پیشنهاد شده توسط اقتصادی برنده جایزه نوبل پل رومر) این شهر خواهد بود دارای برچسب “سبز”. ساکنان آن را پس از آن قادر به بازگشت به خود را معمول اجتماعی و اقتصادی تعاملات درون منطقه اما سفر خارج از شهر خواهد بود محدود شده است.

پس از حدود یک هفته زمانی که این ویروس را تحت کنترل در تعداد کمی از همسایه های سبز سلول های آنها خواهد بود پیوست و با هم به یک “منطقه سبز”. در این راه همیشه بزرگتر مناطق سبز ایجاد خواهد شد و با مردم به اشتراک گذاری همان مغازه ها و محل کار پارک ها و مدارس. بازگشت ما به پاریس مثال همه arrondissements می تواند پی در پی هم پیوستند تا در نهایت دوباره این شهر است.

سبز-منطقه بندی. پس از چند روز تمام سلول های بازگشت به سبز (مرحله 1). پس از هفت روز سبز سلول های ادغام به شکل بزرگتر مناطق سبز (مرحله 2). پس از هفت روز بیشتر سبز مناطق ادغام را به یک بزرگتر منطقه سبز (مرحله 3).

تعریف دقیق از چه تشکیل یک منطقه سبز و زمانی که برای پیوستن به آنها هم بستگی دارد در کشورهای خاص و تعریف شده با مشاوره پزشکی اپیدمیولوژیک و کارشناسان اقتصادی. در برخی موارد, آن ممکن است بهتر به مراجعه به آنها به عنوان “کهربا” به منظور برجسته کردن این واقعیت است که بسیاری از محدودیت ها در محل باقی می ماند.

تست و ى البته کامل نمی شود. برخی از مناطق سبز خواهد بنابراین به ناچار نشان می دهد حیات عفونت و بنابراین از بس به “سبز”. وقتی این اتفاق سبز شوی از کل منطقه خواهد بود از دست داد و ما را به بازگشت به قبلی مستند وضعیت.

قرمز-منطقه بندی. جدید عفونت تشخیص داده شده است در یک منطقه سبز (مرحله 1). این باعث تست برای COVID-19 نفر در این منطقه و دیگر عفونت های شناسایی شده در سلول های اطراف آن (مرحله 2). سبز-مناطق تجدید نظر شده شامل ویروس (مرحله 3).

مزایای استفاده از رنگ سبز-منطقه بندی

این الحاق در فرایند ممکن است خسته کننده به نظر می رسد به اندازه مناطق سبز در حالی که اغلب در حال افزایش نیز ممکن است کاهش از زمان به زمان. اما مطالعه ما نشان می دهد که احتمال عفونت های جدید در کنترل این روند هنوز هم فعال نمایی سریع بازگشت به حالت عادی. یک کشور مانند انگلستان شبیه سازی های ما نشان می دهد می تواند متحد در عرض دو تا چهار ماه. این فرض کافی اقدامات بهداشتی نگهداری و تست می شود و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است.

در حالی که منطقه سبز ادغام نیاز به یک فرآیند دقیق آن کارآمد است. در برخی از حس این رویکرد را شامل ساختارشکنی جامعه به آن اساسی بلوک های قبل از بازسازی جامعه از این بلوک همان.

سبز منطقه بندی اجازه می دهد سریع الحاق و minimisation اجتماعی و اقتصادی آسیب مجدد روابط عادی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. وجود دارد همچنین می تواند امکان اتخاذ سبز منطقه بندی مناسب هر منطقه قابلیت اجرای اقدامات دیگر مانند در دسترس بودن تست و یا گواهی ایمنی یا عملکرد بهداشتی اقدامات احتیاطی.

به درو کامل مزایای که تمرین سبز منطقه بندی ارائه می دهد مهم سیاست انتخاب باید ساخته شود. تعریف مناطق نیاز به بررسی دقیق اجتماعی و روابط اقتصادی. قوانین استفاده از برای هر منطقه را باید به وضوح تعریف شده است. مهمتر از همه اقدامات از جمله سبز منطقه بندی خواهد نیاز به پشتیبانی عمومی – که ممکن است آسان به امن و با توجه به افزایش قابل توجهی در اقدامات پلیس درگیر است.

زمان آن رسیده است که به در نظر گرفتن یک استراتژی خروج. ما مدل ریاضی نشان می دهد که برخی از نسخه سبز منطقه بندی را ارائه می دهند این است. از طریق بزرگ شدن مترقی از مناطق سبز ما را قادر به بازسازی اجتماعی ما و تعامل اقتصادی در امن و کارآمد و سریع راه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im