زمان زیادی را امتحان کنید: بافندگی خود را برای اولین بار پشمالو شال

بودن در انزوا ممکن است زمان زیادی به سعی کنید چیزی جدید. در این سری ما اصول اولیه در سرگرمی ها و فعالیت های برای شروع در حالی که شما صرف زمان بیشتری را در خانه.


اول یک هشدار: بافندگی می تواند بسیار اعتیاد آور است.

محبوبیت پایدار از بافندگی نهفته در آن عملی قابل حمل و اثبات این که آن را بسیار خوب برای سلامت روانی خود را به مدیتیشن و تمدد اعصاب.

بافتنی همراه با آسایش و خانه منابع پایداری برای بسیاری از مردم است. مردم در خود انزوا در سراسر جهان به طور فزاینده ای تبدیل به بافندگی (و دیگر صنایع دستی) برای کمک به آنها در کشتن زمان و جلوگیری از COVID-19 بحران اخبار در حالی که برای.

حتی ما ملوانان و تفنگداران دریایی مستقر در خلیج فارس را آغاز کرده اند بافندگی باشگاه برای کمک به آنها در مقابله با تنش گیر کرده بودن روی ما Bataan با توجه به COVID-19.

اولین بازیگران

ریشه های از دست بافندگی معلوم نیست اما بازمانده نمونه از جد خود یک سوزن روش آن است که شناخته شده به عنوان nålbinding در 1970s یافت شده در اسرائیل قدمت بیش از 8,500 سال است.

مصریان باستان با استفاده از تک سوزن بافندگی روش برای ایجاد جوراب حدود 600 CE.

Nålbinding گسترش به اروپا و محبوب شد با وایکینگ ها بین 793-1066 م در اسکاندیناوی و سرزمین آنها حمله کرد چرا که آن را به راحتی حمل و نقل موثر, روش برای ایجاد محکم, سرویس لباس.

بافندگی مدونا در بوکستهوده محراب نقاشی توسط استاد برترام (1345-1415). Wikimedia Commons

اوایل سوزن های بافندگی ساخته شد از چوب و استخوان و شاخ. توسط 1100 م بافندگی تکامل یافته بود و در سراسر شمال آفریقا و اروپا به حلقه و پیچیدگی تکنیک در دو سوزن که ما هنوز در استفاده از امروز. اصطلاح “بافندگی”به احتمال زیاد می آید هلندی کلمه “knutten” که از قدیمی-انگلیسی فعل cnyttan هر دو کلمه به معنی “گره”.

بسیاری از تکنیک های بافندگی که ما هنوز در استفاده از امروز بودند و به خوبی تاسیس در سراسر اروپا توسط 1300s. و در قرن 15 روش بافتنی با چهار و پنج سوزن – برای ایجاد یک بدون درز, لوله شکل پوشاک نیز گسترده است.

هر نوع نخ می توان به گرمکن با استفاده از دو روش چوب و مردم گرمکن و ابریشم و کتان و پنبه به لوکس پوشاک از جمله کت.

نمونه هایی از پیچیده دست و پودی بافندگی حلقوی از جمله جوراب, جلیقه و کلاه از 12 تا 17 قرن زنده ماندن در مجموعه موزه نه تنها ساخت درگیر در ایجاد خود را, اما تکامل از بافندگی به عنوان یک بسیار ماهر تا حد زیادی باارزش فعالیت است.

تجاری دست بافندگی اولیه بود قربانی از انقلاب صنعتی با اختراع اولین مکانیکی ماشین بافندگی در 1589. اما مهارت دست بافندگی جان سالم به قرن 18 با تبدیل شدن به قابل قبول تفریح و سرگرمی برای زنان ثروتمند خود را برای نشان دادن طعم و مزه خوب و مهارت است.

پیچیده, ظریف, دست, گرمکن, لباس هنوز باارزش در قرن 19 به دلیل آنها نمی تواند ساخته شده در ماشین آلات.

دست بافندگی باقی مانده محبوب در قرن 20 در بخش با توجه به جرم تلاش برای گره لباس از جمله لباس و کفش برای سربازان مبارزه در هر دو جنگ جهانی. فقط چند ماه پیش مردم در سراسر جهان بافتنی هزار کیسه برای حیوانات مجروح در استرالیا ویرانگر bushfires.

راهنمایی برای مبتدیان

مانند بسیاری از باستان مهارت های بافندگی ساده است برای یادگیری. خوشبختانه برای همه در مستند بی شماری وجود دارد یوتیوب آموزش برای کمک به شما آغاز شده است.

هنگامی که شما به بافندگی مشغول به کار تا یک الگوی با نخ و سوزن های کوچک می تواند دلسرد دلیل آن طول می کشد. همچنین می تواند روی حیله و تزویر برای برگزاری کوچکتر سوزن و نخ اگر شما آن را استفاده نمی شود. آموزش گره بزرگتر با استفاده از سوزن و نخ به شما اجازه می دهد به کارشناسی کارشناسی ارشد و دریافت کنید که احساس رضایت از به پایان رساندن پروژه های خود را سریع تر.

سه تکنیک های اساسی شما نیاز به دانستن چگونه به بازیگران در انجام ساده کوک (همچنین شناخته شده به عنوان گره کوک) و بازیگران ، هنگامی که شما می توانید انجام دهید این سه چیز آسان است, سپس شما باید مهارت های شما نیاز به گره یک شال مانند یک رئیس.

به عنوان شما را تبدیل به اعتماد به نفس بیشتری در خود بافتنی, سایت بافتنی برای گول زنک می تواند به شما اطلاعات شما نیاز به یاد بگیرند که چگونه به خواندن یک الگوی بافتنی. شما می توانید سعی کنید دست خود را در یک پایه عرقچین یا حتی یک پایه بلوز.

پیوستن به یک آنلاین بافندگی جامعه مانند Ravelry شما می توانید در تماس با همفکر knitters به شما دسترسی به الگوهای زیبا, نکات و ترفندها, و شما را به فکر کردن در مورد نخهای مختلف.

روز سرد تماس برای دنج لباسهای بافتنی. Unsplash CC BY

شروع با یک روسری

این ساده, دلپذیری, گره شال گردن الگوی یک مبتدی کامل پروژه و می توان در هر رنگ شما می خواهم.

شال اتحاد تیز به پایان می رسد. رنگ های روشن ارائه اضافی تشویق. چلسی Iacopelli/Instagram

شما نیاز دارید:

 • سوزن های بافندگی – 13 میلی متر و یا 9mm

 • نخ – (6) فوق العاده حجیم

 • سنج – 9 بخیه = 4 اینچ

 • به پایان رسید, اندازه – 180 سانتی متر و یا به عنوان طولانی به عنوان شما می خواهم.

کلید:

K = گره

KF&B = گره جلو و عقب برای افزایش

K2tog = گره دو بخیه با هم.

دستورالعمل:

 • بازیگران در 2 بخیه (2)

 • ردیف 1: KF&B 1 K1 (3)

 • ردیف 2: KF&B 2 K2 (4)

 • ردیف 3-11: در ادامه به افزایش 1 در ابتدای هر ردیف تا زمانی که شما باید 12 بخیه.

 • به ادامه کار این پروژه در گره کوک تا زمانی که خود را در شال است که طول مورد نظر.

 • شروع به ایجاد نقطه پایان …

 • K2tog 1, K به پایان (11)

 • K2tog 1, K به پایان (10)

 • ادامه تا زمانی که شما رو 1 کوک در سمت چپ سوزن. قطع نخ و کشیدن آن را از طریق ایجاد یک گره.

اضافه کردن برخی از فوق العاده زیبا pompoms برای قرار دادن در پایان هر و voila! دنج بار و تجلیل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de