Grattan روز جمعه: استرالیا دارای نفس خود به عنوان ویکتوریا مبارزه با ویروس

اسکات موریسون می گوید از جنگ علیه COVID-19: “در برخی از روزها ویروس برنده است. در روزهای دیگر ما آن را ضرب و شتم”. این هفته این ویروس بود و شمارش آن پیروزی ترین روز.

در این تلخ آن دوران را به خوبی به خودمان یادآوری کنیم که در گسترده ملی شرایط به عنوان بسیاری از کشورهای مبارزه با دوم امواج استرالیا است که هنوز هم انجام نسبتا خوب است.

با این وجود ما شاهد این ویروس خوب بکار بردن آن داس در برابر ضعیف سالمندان در ویکتوریا خانه های پرستاری و آن تبر در برابر اقتصاد ملی است.

در اوایل مرحله از COVID بحران جامعه و سیاستمداران بودند متزلزل دید از snaking صف تازگی بیکار خارج Centrelink.

در حال حاضر شوک است که از صدای دچار آسیب های روانی گاهی اوقات عصبانی ملبورن خانواده هایی که بستگان ساکنان سالخورده مراقبت فوت کرده اند و یا در حال مبارزه برای زندگی خود را.


ادامه مطلب: 723 جدید COVID-19 موارد در ویکتوریا می تواند منعکس کننده تست بیشتر – اما رفتار احتمالا تا به چیزی برای انجام با آن را بیش از حد


آنها شهادت را چگونه آمادگی برخی از امکانات بودند. این عدم پیش بینی و بزرگ آسیب پذیری از هر دو ساکنان و کارکنان در چه بود همیشه به بالا موقعیت خطر است.

این شاهدان’ داستان مجبور پاسخگویی بیشتر از فدرال و ویکتوریا دولت. چند ناراحت کننده دست اول گزارش از معتبر شهروندان به ویژه مقابله با.

برای دولت فدرال که تنظیم مراقبت از سالمندان شده است وجود دارد هیچ جایی برای پنهان کردن.

مثلا اسکات موریسون در روز پنج شنبه اذعان کرد وجود دارد “بیش از حد شواهد که ما دریافت کردیم از PPE [تجهیزات حفاظت فردی] – با وجود این آموزش با وجود PPE وجود دارد – استفاده نمی شود راه آن باید باشد.”

با تیم در حال حاضر در حال ارسال به امکانات برای بررسی PPE استفاده موریسون هشدار داد عدم تطابق با PPE مورد نیاز خواهد بود “منجر به مارک کردن” از اعتبار. یک هشدار است که باید با صدای بلند تحویل بسیار زودتر.

ویکتوریا شنبه ثبت رقم 723 جدید COVID موارد – در نظر گرفتن مجموع آن فعال موارد به خوبی بیش از 5000 و آینده با محدودیت بیشتر در زمینه های منطقه ای – سقوط است که دولت به یک محل تاریک است. یکی فدرال رسمی توصیف آن به عنوان یک “لولا روز”. موریسون پرچم دار بحث از اقدامات سخت تر برای دولت است.

وجود دارد جدی نگران COVID و تاثیر آن بر سلامت نیروی کار در ویکتوریا. توجه شده است در تعدادی از خانه سالمندان کارکنان ایم که قرارداد این ویروس اما گسترش آن در میان کارکنان بیمارستان نیز مربوط. بسیاری از کارگران در بیمارستان بزرگ و از جمله سنت وینسنت آلفرد و سلطنتی ملبورن گزارش قربانی افتاده.

در حالی که نیروی کار دشواری در خانه های سالمندان قابل پیش بینی بود و این ضعف در بیمارستان های بزرگ تر است تعجب آور است.

دولت ویکتوریا را قرنطینه اشتباه و ردیابی بیآنکه اجازه دهید این ویروس سست و ادامه شکست در تماس با ردیابی ایجاد مشکلات برای مهار آن.

کشورهای دیگر باید قوی تر حمایت, اما آنها همه متلاطم است.

NSW برخورد با محدود اما به طور بالقوه مواد منفجره تعدادی از موارد باقی مانده در tenterhooks با وجود موریسون اعتماد به نفس است که دولت وضعیت تحت کنترل و برتر Berejiklian تمایل به پهن کردن فعالیت های اقتصادی. “گلادیس به طور مداوم اضطراب” PM اشاره کرد در یک کتمان حقیقت.

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk رو یک انتخابات کوبیدن بسته او مرز به مردم از سیدنی بیشتر در زمینه “بیشتر موارد از جامعه انتقال به گسترش در سراسر یک منطقه گسترده تر” از NSW سرمایه است.

رهبران سیاسی’ اعصاب کشیده محکم بسته شده مسلما حتی بیشتر از اوایل. آنها خسته و کمتر بیمار با هر یک از دیگر. فدرال-ویکتوریا احساس وحشت و نگرانی را شکست این هفته بیش از مراقبت از سالمندان, آیا به عنوان تیراندازی بین کانبرا و پرت در مورد استرالیای غربی امتناع از باز کردن مرز خود را.

موریسون که تنها به تازگی اعلام کرد هر کس یک Melburnian در حال حاضر اصرار دارد وجود ندارد ملی COVID “موج دوم” فقط یک “ویکتوریا موج”.

اما او اذعان ویکتوریا فاجعه نه تنها به طور مستقیم میکشد پایین اقتصاد ملی (از آن دولت است و نزدیک به یک چهارم) اما نیز ارائه می شود بسیار گسترده تر ضربه موثر بر رفتار در جای دیگر.

ویکتوریا موج بود و حتی نشان دادن “در چیزهایی مثل میز رزرو در رستوران ها و در کشورهای نیستند که تحت تاثیر COVID در راه همان است که ویکتوریا [است]” او گفت:.

دوستان فقط از کوئینزلند پشت کردن این نقطه شنیده ام داستان چگونه ویکتوریا خبر بد این است که صدمه زدن به تجارت در بریزبن مغازه ها.

ویکتوریا از خط خارج شده موریسون امیدوارم که در واقع انتظار می رود که بهبود اقتصادی خواهد بود مرکز صحنه در حال حاضر. در ذهن ما می خواهم برای رفتن در مورد کسب و کار ما با این ویروس شامل چند دوره شیوع کارآمد به کار گرفته شود.

به جای آن ما را ببینید که چگونه COVID هنگامی که آن را می شکند (در این مورد با تشکر از بد دولت) می تواند فاصله دور.


ادامه مطلب: 723 موارد بد است تعداد ویکتوریا. اما ما نمی توانیم دمدمی مزاجی بیش از یک روز را رقم


در حال حاضر آن ارائه شده است هفته گذشته بودجه تجدید نظر شده شماره های خارج از تاریخ. وزیر خزانه داری استیون کندی گفت: آمریکا و COVID کمیته در روز پنج شنبه ویکتوریا وضعیت حال و بدتر از خزانه آیا آمار و ارقام خود را (که در زمان حساب از شش هفته مستند).

“بیشتر محدودیت های آنها از طریق حرکت و یا از طریق گسترش شش هفته اقداماتی که دولت ویکتوریا اعلام خواهد شد ميانگين رشد پایین تر خواهد بود و اشتغال پایین تر خواهد بود و نرخ بیکاری بالاتر خواهد بود” کندی گفت.

“فراتر از آن البته مردم می توانند با از دست دادن کمی از اعتماد به نفس و نگرانی در مورد آنچه که آنها در حال دیدن اتفاق می افتند و حتی در دیگر نقاط کشور است.” جامعه اعتماد به نفس در, چگونه ویروس بود که موفق خواهد بود “ماده فوق العاده برای فعالیت های اقتصادی” کندی اضافه شده است.

موریسون سرود است که از دو سلامت و بحران اقتصادی اما در ذهن سلامت یکی را فرمان اولویت است.

این رود به پایداری موریسون “تهاجمی سرکوب” استراتژی. این ساعت همچنان به رد یک استراتژی حذف اگر چه او در حال حاضر بحث در مورد هدف از صفر به جامعه انتقال – که در نیوزیلند تفسیر حذف است. شش نفر از هشت حوزه های قضایی هستند یا نزدیک به این موقعیت است.

اقدام افسر ارشد پزشکی پل کلی اشاره واضح – ویروس “حرکت می کند زمانی که مردم حرکت کند”. حتی اگر وضعیت در ویکتوریا تحت کنترل در آورده است – قابل توجه “اگر” – موریسون سناریو جامعه عامل با اطمینان با این ویروس فقط ظاهر را در اینجا و وجود دارد برای تلفن های موبایل شدنی تر از آن است که به احتمال زیاد برای اثبات کند.

یکی از سلاح های این ویروس اعزام توانایی خود را به روح مردم ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net