Grameenphone می پردازد BTRC Tk 10 میلیارد دلار در دستور دادگاه در حسابرسی اختلاف

حسین سادات رئیس امور نظارتی در Grameenphone تحویل پرداخت سفارش به BTRC رئیس Jahurul Haque در تنظیم دفتر مرکزی در داکا در روز یکشنبه.

تلفن همراه اپراتور مخابراتی را “تحقق است که آن را باید پرداخت پول خبر خوبی است”, Jahurul گفت.

اما سادات گفت که این شرکت هنوز اعتراض به BTRC را ادعا می کنند و امیدوار به حل و فصل موضوع “از طریق بحث تحت یک فرایند قانونی”.

سه ماه مهلت تعیین شده توسط استیناف بخش دیوان عالی کشور برای پرداخت Tk 20 میلیارد Grameenphone به BTRC است, پایان روز دوشنبه.

پس از شنیدن مخابرات شرکت درخواست برای بررسی تصمیم گیری از بالا و دادگاه تجدید نظر در روز پنج شنبه گفت: این شرکت باید پرداخت Tk 20 میلیارد دلار است.

دادگاه دستور داد این شرکت برای واریز نصف مبلغ قبل از عبور از آن به دستور بعدی در روز دوشنبه.

“شده است وجود دارد یک سوء تفاهم برای زمان بسیار طولانی. امروز قانون اساسی و دیوان عالی کشور منظور شده است نگهداری می شود. دولت دریافت کرده است برخی از غرامت است که در واقع پول مردم” Jahurul گفت.

“من از Grameenphone برای پرداخت. آنها پرداخت می شود به عنوان آنها متوجه شدم بعد از یک مدت زمان طولانی است که آنها باید پول پرداخت,” او اضافه شده است.

سادات گفت: آنها پول پرداخت می شود چرا که آنها “احترام به قانون”.

“ما شده اند و گفت که ما باید کمی اعتراض به ممیزی و ما هنوز هم در همان موقعیت. ما فکر می کنیم این اختلاف را می توان حل و فصل از طریق بحث تحت یک فرایند قانونی. ما باور داریم می توانیم وارد یک چارچوب,” او اضافه شده است.

این BTRC اعمال چند اقدامات برای محدود کردن Grameenphone عملیات.

تنظیم کننده تلاش برای توده ای فشار بر روی اپراتور محرومیت بزرگترین اپراتور مخابراتی از گسترش بیشتر شامل محرومیت از هیچ-اعتراض گواهی نامه ها و سایر مصوبات جمله برای بازیافت شماره سریال.

آن را نیز تهدید Grameenphone این بنگلادش واحد نروژ فیلتر شکن با انتصاب یک مدیر و لغو آن مجوز.

Jahurul گفت: BTRC است “هرگز در نظر گرفته Grameenphone به عنوان یک رقیب”.

“ما همیشه آنها را در نظر گرفته به عنوان یک اپراتور و آماده بودند تا به هر آنچه که آنها سزاوار. برخی از آثار متوقف شد با توجه به مسائل حقوقی است. ما هرگز می خواستم Grameenphone به معرض هر گونه آسیب,” او گفت:.

این BTRC ارشد گفت: شرکت مخابرات ممکن است تصور کنند که آن را دریافت غرامت کاهش می یابد توسط دادگاه و یا سود با به تأخیر انداختن پرداخت.

“این خبر خوبی است برای ما که Grameenphone در نهایت درک درک صحیح از این موضوع در خطر” به BTRC رئیس گفت.

او خواست اپراتور به نشستن با تنظیم هر زمان که از آن چهره هر گونه مسائل. “این خواهد بود که اتلاف وقت اگر آنها نمی,” او اضافه شده است.

“BTRC را دنبال دستور دادگاه و هرگز سرپیچی از قانون” BTRC رئیس گفت: هنگامی که خبرنگاران از او پرسید در مورد کد بندی مشاغل ملی.

سادات گفت که این شرکت می خواست برای ادامه بحث و گفتگو برای رسیدن به یک راه حل.

“برخی از مشکلات مداوم در حال مانع کسب و کار ما است اما ما اعتقاد داریم که ما قادر خواهد بود به انتظار ارائه خدمات به مشتریان با کمک مقامات مربوط,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>