GP متهم زشت حمله می گوید دادگاه او درگیر شدن در ‘tantric شفا’

دادن شواهد آقاي خرمي را تکذیب کرد یک سری از اتهامات قرار داده و به او در رابطه با سه تن از زنان از جمله قرار دادن آلت تناسلی خود را روی پای خود بایستند و drugging یکی از زنان با قرص خواب.

اما او گفت: او را لمس آلت تناسلی خود را در حالی که او در اتاق با 29 سال و محل آلت تناسلی خود را در دست 16-ساله. او را تکذیب کردند آنها خواب بودند در آن زمان گفت: او این کار را با اجازه آنها به عنوان یک شکل از “tantric شفا” است که نیاز به چشم خود بسته شود.

آقاي خرمي گفت: 29 سال بود “نا امید در مورد طب مدرن” و او توضیح داد که او می تواند “انتقال من تانترا انرژی از آلت تناسلی مرد به بدن خود”است.

“او حتی به من خندید و گفت: “ببخشید من اصلاح قبل از آمدن’,” آقای خرمي گفت. “من گفتم:” آن را تماس جنسی … شما را نمی کردن هر گونه لباس’.”

این زن که قبلا به دادگاه گفت او یک دانشمند است که در طب غربی و نه به آقاي خرمي اجازه به شرکت در هر گونه درمان های جایگزین. او گفت: اگر چنین درمانی ارائه می شد او می توانست آن را رد کرد.

آقاي خرمي به دادگاه گفت که بدن انسان هفت چاکرا, شش, که می تواند انرژی منتقل شده به آنها با استفاده از دست کسی را. باقی مانده “چاکرای خاجی” واقع در اندام تناسلی انرژی منتقل شده “با آلت تناسلی مرد شفا دهنده”.

Ali Khorami speaks to police in 2018.

علی خرمي صحبت می کند به پلیس در سال 2018 است.اعتبار:NSW دادگاه منطقه

“[اگر] بیمار مرد و شفا دهنده است که زن شفا دهنده باید انتقال با دست به بیمار آلت تناسلی,” او گفت:.

آقاي خرمي که به استرالیا نقل مکان کرد در سال 2011 گفت که او اشاره نمی کند tantric شفا در گسترده پلیس مصاحبه در سال 2018 زیرا به اعتقاد او این اطلاعات می تواند فرستاده شده به دولت محافظه کار در ایران بومی و آنها می توانند با ارسال یک قاتل برای کشتن او.

“من نمی دانم که این اطلاعات می رویم. من خیلی نگران اگر آن را برای رفتن به ایران,” او گفت:.

تاج دادستان راجر کیمبل گفت: آقاي خرمي اشاره نمی tantric شفا به پلیس زیرا او “ساخت همه چیز”.

“آنچه که من هرگز دروغ” آقای خرمي گفت.

“شما جذب جنسی به این زنان نبودند شما؟” آقای کیمبل گفت.

“کاملا” آقای خرمي گفت.

آقاي خرمي را تکذیب کرد که مایل به جنسی تداخل با زنان و گفت: tantric شفا است “مربوط به جنسیت”.

“اگر شما جستجو ‘آلت تناسلی برکت’ شما می توانید تعداد زیادی از برکت و رحمت در یوتیوب,” او گفت:. “آلت تناسلی مرد است و نه فقط برای رابطه جنسی, برای ادرار کردن. آن را به انتقال تانترا انرژی است.”

“آنچه شما انجام می دهند این است که شما در حال ساخت تا همه شواهد خود را به عنوان شما در حال رفتن همراه” آقای کیمبل گفت.

آقاي خرمي را تکذیب کرد این.

این دادگاه همچنان ادامه دارد.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de