کابینه تصمیم به تحمیل اجباری 14-روز قرنطینه در تمام مسافران پس از رسیدن در بنگلادش از خارج از کشور.

دولت در کنترل بیماری آژانس موسسه اپیدمیولوژی و کنترل بیماری تحقیقات (IEDCR) هشدار میدهد که هر کسی سرپیچی نیاز را در صورت اقدامات سختگیرانه از جمله جریمه.

وزیر امور خارجه AK Abdul Karim تصریح کرد: دولت موضع پس از دیپلمات های خارجی نگرانی گزارش از خارج از کشور عودت رومینگ آزادانه در کشور است.

صفحه اصلی وزیر Asaduzzaman خان کمال همچنین هشدار داد در عمل از اجرای قانون در برابر کسانی که نافرمانی قرنطینه مورد نیاز است.

اداره کل خدمات درمانی صادر کرده و در چندین بخشنامه در خانه قرنطینه’ با هدف بازگشت از خارج از کشور.

بیش از 100 بنگلادشی تخلیه شدند از چینی ها از ووهان مرکز از شیوع کروناویروس و نگهداری در قرنطینه در داکا Ashkona حج اردوگاه در ماه ژانویه است. آنها منتشر شد و پس از 14 روز به عنوان تست های خود را برای ویروس بازگشت و نتایج منفی.

این ویروس پس از گسترش به بیش از 118 کشور در سراسر جهان با اروپا تبدیل شدن آن زمان کانون. آن را نیز آلوده کرده است بیش از 162,000 مردم و کشته شدن بیش از 6000 در سطح جهان است.

اما پس از quarantining به ووهان evacuees دولت اجازه بعدی عودت به خانه برو و خود را منزوی.

در عین حال این کشور را تایید کرد اولین مورد از coronavirus پس از سه نفر-دو نفر از آنها در حال بازگشت از ایتالیا — آزمایش مثبت برای عفونت است.

تعداد موارد بالا رفت و به مدت هشت روز دوشنبه در میان آنها سه نفر هستند و بستگان از بنگلادش مهاجرت از ایتالیا.

نزدیک به 300 بنگلادشی در بازگشت از ایتالیا بدترین آسیب دیده کشور در اروپا بین شنبه و یکشنبه.

اما بسیاری از آنها حاضر به قرار داده شده در نهادی قرنطینه در حالی که وجود دارد همچنین گزارش می دهد که بسیاری از دیگران که آمد قبل شده بود و باعث اقدامات سختگیرانه از کابینه.

صحبت پس از جلسه هیئت دولت به ریاست نخست وزیر شیخ حسینه خواستند در دوشنبه کابینه وزیر Khandker Anwarul اسلام گفت: “هر کس در بازگشت از خارج از کشور می شود آن را از یک دولت برنامه های آموزشی و یا مردم عادی را تحت اجباری 14 روز در قرنطینه بدون استثنا.”

هر کسی عدم تطابق با دستور روبرو عمل تحت بیماری های عفونی (پیشگیری ، کنترل و حذف) عمل می کنند هشدار داد Anwarul.

قانون تجویز به سه ماه زندان و جریمه نقدی تا Tk 50,000 برای هر کسی که مانع تلاش های دولت برای کنترل یک بیماری عفونی و یا نافرمانی سفارش.

کابینه وزیر برجسته Tk 10,000 خوب اعمال شده بر روی مهاجرین بازگشته از عربستان سعودی در Mankikganj و گفت: “رنگپور را بخشی کمیسر بازگشت به کشور در روز دوشنبه. او گفته شده است که او را به قرنطینه خود را برای 14 روز.

“این که آیا آن یک افسر و یا یک فرد خصوصی هر کس می آید و از خارج از کشور بدون در نظر گرفتن کشور باید تحت یک 14 روز در قرنطینه و آنها را به صورت قانونی عمل اگر آنها موفق به انجام این کار است.”

IEDCR مدیر Meerjady سابرینا فلور گفت: منطقه در سطح کمیته به کارگردانی شده بود و غیر قابل انعطاف در اجرای اجباری قرنطینه.

با توجه به IEDCR بیش از 606,012 مردم دوباره به بنگلادش از خارج از کشور تا Mar 15 با 9,965 بازگشت در 24 ساعت به دوشنبه ظهر. به غیر از سه فرودگاه بین المللی بسیاری را وارد این کشور از طریق زمین و دریا در بنادر است.

آن آمده است به IEDCR توجه است که بسیاری از عودت از خارج از کشور گرفته اند در گردهمایی های اجتماعی گفت: فلور.

این IEDCR تاکید بر نیاز به افزایش آگاهی در مورد خطرات در میان اعضای خانواده عودت کننده و هشدار داد که شیوع خواهد بود برای جلوگیری از اگر خود انزوا است را تضمین نمی.

“یک بار دیگر ما در حال درخواست کسانی که در بازگشت از خارج از کشور به فاصله خود را از اعضای خانواده خود را. ما قادر خواهد بود برای منزوی کردن آنها از جامعه از طریق مراحل است که ما در حال گرفتن. اگر آنها را نمی توان جدا از اعضای خانواده, سپس آن را دشوار خواهد بود برای جلوگیری از شیوع. در آن صورت ما باید به اجرای نهادی قرنطينه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو