وزیر آموزش و پرورش Dipu مونی اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در این دبیرخانه در روز دوشنبه.

“تصمیم گرفته شد به عنوان یک اقدام احتیاطی. هر کس به مطمئن شوید که دانش آموزان در خانه بماند.”

دانشگاه داکا زودتر به حالت تعلیق در تمام طبقات از Mar 18 Mar 28 در میان ویروس ترس.

بنگلادش تایید کرده است سه coronavirus موارد در دوشنبه در نظر گرفتن مجموع به هشت تا کنون. سه نفر از آنها به خانه بازگشت و پس از بهبودی.

در سطح جهان بیش از 162,000 آلوده هستند و بیش از 6000 فوت کرده اند. سرزمین اصلی چین تا به حال 16 جدید موارد تایید شده در روز یکشنبه از 20 روز زودتر. که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در چین تا کنون به 80,860.

مراحل دیگر کشورها

فرانسه و اسپانیا پیوست ایتالیا در تحمیل مستندات بر ده ها میلیون نفر از مردم استرالیا دستور خود انزوا از ورود خارجی ها و کشورهای دیگر تمدید ممنوعیت ورود به جهان پی برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

چندین کشور تحمیل ممنوعیت جرم جمع آوری و توقیف ورزشی, فرهنگی و مذهبی, حوادث, در حالی که کارشناسان پزشکی از مردم خواست تا عمل “اجتماعی فاصله” برای جلوگیری از گسترش.

* رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش منفی برای coronavirus خود دکتر گفت: به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده توسعه یافته در کشور و ممنوعیت سفر به انگلستان و ایرلند.

* با محدود تست در دسترس ما مسئولان باید ثبت نزدیک به 3,000 موارد و 65 مورد مرگ و میر تا از 58 روز شنبه.

* آمریکا ملوان روی عرشه یک کشتی جنگی کشتی آزمایش مثبت برای coronavirus برای اولین بار نیروی دریایی ایالات متحده گفته است.

* در میان هرج و مرج در فرودگاه ها و آمریکایی ها بودند خواست به سرپا ایستادن کردن و چهره واقعیت های جدید است. واشنگتن به حالت تعلیق سفر از برخی کشورهای اروپایی برای 30 روز آغاز و در نیمه شب روز جمعه است.

* خزانه داری آمریکا, وزیر استیون Mnuchin گفت: هزینه یک coronavirus بسته کمک به احتمال زیاد خواهد شد “قابل توجه اما نه بزرگ.”

* Mnuchin گفت: انتظار می رود به یک ایده بهتر از برچسب قیمت در این هفته و افزود: او همچنین برنامه ریزی برای صحبت به نمایندگان مجلس در مورد بحرانی کمک به شرکت های هواپیمایی و همچنین هتل و کشتی کروز صنایع.

* گواتمالا وارد آن اول مرگ و میر از coronavirus روز یکشنبه به سازمان ملل در جنوب و آمریکای مرکزی یافت تا اقدامات لازم برای جلوگیری از عفونت با پاناما ممنوعیت ورود افراد غیر مقیم خارجی و هندوراس بستن مرزهای خود به ترافیک مسافری برای یک هفته.

* کلمبیا را مسدود ورود به مسافران هستند که ساکنان و یا شهروندان و بستن مدارس و دانشگاه ها از شنبه. کلمبیا شهروندان و ساکنان خارجی که می رسند از 16 مارس مورد نیاز خواهد بود برای انجام یک واجب 14 روز دوره خود انزوا.

* آرژانتین منتشر شده یک فرمان ایجاد 30 روز ممنوعیت ورود برای افراد غیر مقیم که در سفر به یک کشور بسیار تحت تاثیر coronavirus در 14 روز گذشته.

* مکزیک هشدار داد شیوع بیماری می تواند در تمام طول سال آن را به عنوان شروع به نورد از اقدامات سخت تر برای جلوگیری از گسترش و خواستار پایان دادن به اجتماعات بزرگ و گسترش عید پاک تعطیلات مدرسه.

* ایتالیا ثبت 368 بیشتر مرگ و میر ناشی از شیوع کروناویروس در روز یکشنبه بزرگترین آن یک روز افزایش یابد. این کشور ثبت کرده است و در مجموع 24,747 موارد و 1,809 و مرگ و میر یکشنبه – افزایش 368 یا 25 درصد در مرگ و میر در فقط 24 ساعت است.

* فرانسه در حال آماده سازی یک سفارش است که ساکنان آن تحت جزئی مستند برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

* جمهوری چک محکم محدودیت در روز دوشنبه برای مبارزه با شیوع منع مردم از حرکت در اطراف به جز برای کار, خرید و برخی دیگر محدود فعالیت تا مارس 24.

* بلژیک دولت موقت دریافت اورژانس قدرت برای مقابله با کروناویروس بحران در روز یکشنبه پس از احزاب مخالف به آن حمایت کردند.

* اتریش اعلام کرد محدودیت عمده در جنبش در اماکن عمومی در روز یکشنبه ممنوعیت تجمع بیش از پنج نفر و اصرار اتریشی به خود منزوی و همچنین قرار دادن بیشتر محدودیت که می تواند این کشور را وارد کنید.

* اسلوونی خواهد خود را تعطیل ترافیک هوایی از سهشنبه در تلاش برای کاهش گسترش coronavirus.

* اسپانیا رسمی coronavirus مرگ و میر افزایش 152 یک شبه به 288 روز یکشنبه. تعداد آلوده رز با 2000 مورد جدید به 7,753.

* هلند تمام, مدارس, کافه ها, رستوران ها و باشگاه های ورزشی در سراسر کشور, دولت تصمیم گرفت در دوشنبه ترین آن گسترده حرکت می کند و در عین حال در این بیماری همه گیر.

* انگلستان را منزوی افراد مسن “در هفته” و به زور وارد قرنطینه هر کسی که مبتلا به کروناویروس دولت گفت: آن را به عنوان تشدید اقدامات است که تا کنون کمتر سختگیرانه نسبت به جاهای دیگر در اروپا است.

* آلمان خواست مردم از بازگشت از ایتالیا و سوئیس و اتریش به خود جدا تا دو هفته.

* پاپ فرانسیس’ هفته مقدس و عید پاک خدمات است که به طور معمول در قرعه کشی ده ها هزار نفر از مردم برگزار خواهد شد و بدون این مکان حضور به دلیل شیوع کروناویروس یک مرحله اعتقاد به بی سابقه ای در دوران مدرن.

* چین را افزایش چک های بین المللی مسافران در فرودگاه پکن و گفت: آن را در مرکز قرنطینه تمام واردان در آن سرمایه جدید وارد coronavirus موارد پیشی محلی مقاربتی برای روز دوم.

* کره جنوبی گزارش داد 74 جدید کروناویروس عفونت در دوشنبه آوردن این کشور در مجموع به 8,236.

* ژاپن وزارت بهداشت گفت: شناسایی 15 خوشه coronavirus عفونت در سراسر کشور است. بزرگترین خوشه در اوزاکا منطقه با بیش از 50 عفونت حول یک محل برگزاری موسیقی.

* استرالیا را تحمیل 14 روزه خود به انزوای بین المللی مسافران پس از رسیدن از نیمه شب یکشنبه و توقیف کشتی های کروز از بنادر خارجی برای 30 روز انعکاس محدودیت در نزدیکی نیوزیلند با هدف کاهش گسترش coronavirus.

* استرالیا پایتخت و کشور دوم پرجمعیت ترین ایالت متحده اعلام کرد اضطراری در روز دوشنبه در حالی که بزرگ غیر ضروری تجمعات ممنوع شد در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus پس از ملی تلفات افزایش به پنج. استرالیا ثبت کرده است نزدیک به 300 مورد از coronavirus.

* فیلیپین ثبت چهار اضافی coronavirus مرگ و میر و 29 مورد جدید آوردن داخلی شمارش از عفونت به 140 عنوان مقامات قرار داده شده کل سرمایه مانیل تحت عنوان “جامعه قرنطینه” برای حدود یک ماه آغاز و در روز یکشنبه ،

* اردن تایید کرد 12 مورد جدید از coronavirus روز یکشنبه به عنوان بانک مرکزی اعلام کرد اقدامات لازم برای کمک به مشکل کسب و کار و بخش گردشگری ضربه سخت تاثیر بحران.

* نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو فساد محاکمه به تعویق افتاد و در روز یکشنبه به مدت دو ماه تا زمانی که ممکن است با توجه به کوروناویروس.

* رئيس جمهور میشل Aoun اعلام پزشکی وضعیت اضطراری در لبنان روز یکشنبه و به نام مردم به کار از خانه به عنوان کشور گام تا اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش ویروس.

* خلیج فارس کشورهای عربی گسترش اقدامات با امارات متحده عربی سازندگان: چند مکانهای عمومی از جمله پارک ها و ابوظبی بورس سالن تجاری به عنوان عفونت در ادامه به گسترش در منطقه است.

اقتصادی خرید اینترنتی

* با وحشت خرید در خیابان اصلی و ترس رانده فروش آف در وال استریت در ایالات متحده فدرال رزرو کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر و در روز یکشنبه در یکی دیگر از اورژانس حرکت برای کمک به تقویت اقتصاد ایالات متحده در میان به سرعت در حال افزایش بیماری همه گیر کوروناویروس.

* بازارهای سهام و دلار بودند roiled روز دوشنبه پس از فدرال رزرو کاهش نرخ بهره در شرایط اضطراری حرکت و ارزهای اصلی ارائه شده, ارزان, دلار برای شکستن یک logjam در جهانی اعطای وام به بازار.

* ایالات متحده بزرگترین بانک ها متوقف خواهد شد خرید خود سهام خواهد شد و به جای استفاده از این سرمایه به قرض دادن به افراد و کسب و کار متاثر از coronavirus صنعت گروه تجارت گفت: در روز یکشنبه.

* اتحادیه اروپا وزرای مالی طرح به توافق روز دوشنبه در یک هماهنگی اقتصادی در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس با کمیسیون اروپا پیش بینی اثرات این ویروس می تواند فشار اتحادیه اروپا به رکود اقتصادی است.

* تولید در بریتانیا ضعیف به شدت در اوایل سال 2020 حتی قبل از نگرانی در مورد کوروناویروس بحران تشدید اضافه کرد ضرورت نیاز به یک قرارداد تجاری با اتحادیه اروپا است.

* کره جنوبی وزارت مالیه روز دوشنبه متعهد را سریع و استرن تثبیت کننده اقدامات لازم برای جلوگیری از گله-مانند رفتار در بازار ارز و تامین نقدینگی در صورت نیاز به عنوان اقتصاد می آید تحت فشار با توجه به شیوع کروناویروس.

* با یکی از وال استریت wildest هفته اخیر در حافظه در حال حاضر در کتاب های تاریخ سرمایه گذاران آماده برای بیشتر عدم قطعیت و نوسانات بازار جلوتر است.

* جدید قیمت خانه در چین متوقف شده و برای اولین بار در نزدیک به پنج سال در ماه فوریه با توجه به رویترز محاسبات.

* عمده فروشان گفت: در روز یکشنبه آنها را بسته در فروشگاه های ایالات متحده برای محدود کردن گسترش coronavirus از جمله نایک, Under Armour, و Lululemon Athletica.

* هایش گفت که قصد دارد برای کاهش هزینه های سرمایه در پی شیوع کروناویروس و نیز ارسال شده غوطه در سود سال گذشته گم شده و پیش بینی های خود اعلام درآمد به عنوان یک شرکت ذکر شده.

* عمده ترین خاورمیانه بازارهای سهام بسته پایین تر در روز یکشنبه نگرانی اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus احتیاطی با مصر سقوط بیشتر و عربستان آرامکو لغزش پس از آن از دست رفته سود پیش بینی.

* خطوط هوایی به نام دولت بریتانیا برای کمک به اطمینان از بقای خود در طول coronavirus بحران در روز یکشنبه پس از ما تمدید محدودیت های مسافران اروپایی شامل بریتانیا.

* بریتانیا فروشندگان مواد غذایی به دادگاه تجدید نظر به خریداران برای جلوگیری از خرید و وحشت گفت: خرید بیش از نیاز آنها به معنی دیگران را بدون. ورزشی

* توکیو 2020 المپیک شعله تحویل در آتن در هفته آینده انجام خواهد شد در خالی ورزشگاه در میان coronavirus شیوع یونان کمیته ملی المپیک گفت: در روز یکشنبه.

* اروپا مقدماتی رویداد امسال توکیو المپیک مسابقات بوکس خواهد بود بسته به تماشاگران از دوشنبه.

با جزئیات از رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو