دولت مذهبی لایحه را پاس مناسب برای آسیب رساندن به دیگران به نام ایمان

ارسالی در نسخه دوم مسیحی پورتر مذهبی لایحه بسته شده و ما در انتظار حکم.

اولین نسخه از این لایحه که به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار برای رفتن بیش از حد و یا نه به اندازه کافی دور. در ناقص قانون اصلاح فرایند پورتر پرداخت توجه کمی به کسانی که به گفته این نسخه برای اولین بار از بیش از حد رفت. و برای کسانی که منتقدان نسخه دوم بسیار مشابه به عنوان اولین.

این لایحه است که در بسیاری از جهات عادی قانون ضد تبعیض. آن است که یک کپی و چسباندن از جنسیت و معلولیت و سن تبعیض اعمال منعکس کننده هر دو مذهبی و سکولار پشتیبانی برای حمایت از افرادی که مورد تبعیض به دلیل مذهب خود را.

اما حداقل در یک مورد این لایحه منحصر به فرد است و نه فقط در استرالیا اما به نظر می رسد در هر نقطه در جهان غرب است.

چگونه مضر سخنرانی مجاز است در پیش نویس

این لایحه تبدیل تبعیض حفاظت در سر آن است. آن نیست و صرفا محافظت از یک فرد از تبعیض علیه خود را به دلیل اعتقادات مذهبی این اجازه می دهد تا یک فرد به طور فعال تبعیض بر اساس باورهای دینی خود است.

این معمول نیست “راست به درمان همان” که ما دیگر قوانین تبعیض را تضمین کند. آن است که یک راست به بدرفتاری دیگران است. آن است که یک راست به علت صدمه به نام “آزادی مذهبی”. و آن را نه یک حق دینی سازمان حتی می خواهید.

مشکل بخشی از این لایحه بند 42 (بند 41 در پیش نویس اول) که اجازه می دهد تا یک فرد برای گفتن یا نوشتن یک راستش برگزار شد باور مذهبی, حتی اگر آن است که بر خلاف فدرال و ایالت و قلمرو قوانین ضد تبعیض.

تصور کنید اگر یک فرد برای بیان یک نظر بر اساس نژاد و جنسیت و توانایی یا سن در راه است که تبعیض آمیز است. برای مثال یک فرد گفت: به یک همکار “من باور دارم من مسابقه (یا رابطه جنسی, توانایی یا سن) باعث می شود من نسبت به شما.”


ادامه مطلب: ما نیاز به بحث در مورد قانون تبعیض و چرا یک متفکر رویکرد به اصلاحات بسیار مهم است


این است که غیر قانونی تبعیض آمیز رفتار تحت قوانین موجود. اما در پیش نویس مذهبی لایحه چنین بیانیه ای مجاز خواهد بود برای یک باور مذهبی, مگر اینکه بیانیه های مخرب است به احتمال زیاد به “آزار و اذیت و تهدید به طور جدی با تهدید و ارعاب و یا بد نام کردن” یا منطقی می تواند منجر به یک “جرم جدی”.

که “مگر اینکه” برگ مقدار زیادی از دامنه را برای تبعیض است. بیایید می گویند یک کارفرما و یا کارگر خدمات می گوید چیزی در مورد یک کارمند یا مشتری است که بر اساس دیدگاه های مذهبی است اما ناراحت کننده های مضر و یا توهین آمیز به شخص دیگر.

این ممکن است یک “جرم جدی” را به عنوان تعریف شده توسط مذهبی بیل و تشکر به بند 42 کارمند یا مشتری خواهد بود نه حفاظت از این رفتار هر قانون ضد تبعیض در استرالیا.

چگونه آن را ممکن است در عمل به کار

در تسلیم اعضای استرالیا قانون تبعیض کارشناسان گروه ارائه نمونه از رفتار این لایحه را تشویق می کند تا با مصونیت از مجازات:

  • کارفرما گفتن یک نما کارمند هویت خود را در برابر قوانین خدا

  • ارائه مراقبت از کودکان گفت: برای یک مادر تنها او بد است برای محروم کردن فرزند از پدر

  • یک معلم گفتن یک دانش آموز با ناتوانی است که خود و یا از کار افتادگی یک دادگاه اعمال شده توسط خدا

  • یک گارسون در یک کافه گفت به یک زوج همجنسگرا “من براي شما گناهان”.

در هر یک از این نمونه ها چه خواهد بود گفت: تبعیض غیر قانونی به جز این لایحه trumps عادی بهره برداری از تبعیض موجود ،

به جای نگه داشتن بیان اعتقاد مذهبی در تاسیس مرزهای مدنی و غیر تبعیض آمیز بیان این لایحه به صراحت ترویج آن نامحدود بیان. این منجر به آسیب برساند.

برای مثال ACON تحویلی به Ruddock پرس و جو به آزادی مذهبی داد و قدرتمند نمونه هایی از افرادی که در حال حاضر به دنبال جلوگیری از خدمات بهداشتی و درمانی برای ترس از stigmatised با تحقیر امیز نظرات.


ادامه مطلب: چرا استرالیا نیاز به یک تبعیض مذهبی عمل می کنند


مذهبی و تبعیض علیه ادیان دیگر

از آنجا که این لایحه امر به همان اندازه به تمام ادیان آزادی به اظهارات اعتقاد مذهبی نیز خواهد شد رایگان برای همه.

یک فرد از یک باور مذهبی رایگان خواهد بود برای بی اعتبار کردن, رفتار کردن و تحقیر یک فرد دیگر باور مذهبی حتی در درون همان ایمان: مسلمانان در برابر مسیحیان و یهودیان در برابر مسلمانان, یهودیان ارتدوکس در برابر مترقی یهودیان و کاتولیک ها در برابر Anglicans یا شیعه در برابر اهل سنت.

و “همه ادیان” است گسترده ای از دسته. تحت دادگاه عالی این آزمون در سال 1983 ساینتولوژی مورد برخی از انواع شیطان پرستی به عنوان مثال می تواند واجد شرایط به عنوان یک باور دینی برای اهداف این لایحه است.


ادامه مطلب: مذهبی لایحه ظروف سرباز یا مسافر است که خطرات privileging مردم از ایمان بالاتر از همه دیگران


این لایحه به عنوان مثال اجازه می دهد تا شیطان پرست آرایشگاه برای گفتن بسیار عموم آنچه آنها فکر می کنم در مورد صلیب عیسی در اطراف مشتری گردن.

این نوسا معبد شیطان ساخته شده است ارسال به دادستان کل این تحقیق گفت: این امر امکان استفاده کامل از حقوق خود را تحت قانون است.

بند 42 مذهبی تبعیض لایحه است نه اصلاح قانون است و سوء استفاده از قدرت قانون است. آن است که خود را تبعیض آمیز و مضر است.

پورتر تلاش سوم را نمی توان جدی گرفته شود اگر آن همچنان ادامه دارد با این منحرف رویکرد به آزادی مذهبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو