کوچک و متوسط کسب و کار خواهد شد به $100,000 در پرداخت پول نقد در دولت در مرحله دوم کمک های اضطراری به ارزش یک $66 میلیارد دلار برای کوسن کسب و کار و افراد به عنوان coronavirus کاهش قنداق کردن از طریق اقتصاد استرالیا.

بسته بندی اعلام می شود یکشنبه را به عظیم $189 میلیارد رسمی تزریق پول و اعتبار برای سرپا نگه داشتن کسب و کار محافظت از مشاغل که در آن ممکن است و کمک به کسانی که شغل نمی تواند ذخیره شود و همچنین رفاه گیرندگان و کم درآمد.

آن را معادل عظیم 9.7 درصد از تولید ناخالص داخلی. این در مقایسه با کانادا محرک 4.5 درصد از تولید ناخالص داخلی هنگ کنگ را 4.5 درصد و کره جنوبی با 4 درصد.

این $189 میلیارد شامل دولت اولیه $17.6 میلیارد دلار بسته محرک – به مراتب بیشتر جانشین آن – و $105 میلیارد دلار اعتبار از اقدامات بانک مرکزی و دولت اعلام کرد پنجشنبه گذشته.


ادامه مطلب: بیش از یک رای قطع: پشت بانک مرکزی سه نقطه طرح


استرالیا با COVID-19 شمارش از موارد بالاتر از 1000 دولت است که در حال حاضر ضعیف وجود دارد که باید یک سوم بسته به عنوان اقتصاد spirals در پی اقدامات گسترده سعی کنید برای جلوگیری از ویروس گسترش یافته است. محدودیت انتظار می رود برای تبدیل شدن به سخت تر در روزهای آینده و هفته.

مرحله دوم بسته شامل جدا از یارانه دستمزد یک وام تضمینی برای کمک به نگه داشتن شرکت های عامل. آن را نیز شامل گسترده درآمد پشتیبانی و اقدامات دیگر جزئیات آن هنوز در دسترس نیست.

این مالیات پرداخت نقدی تا 100.000 دلار در دسترس خواهد بود به کسب و کار با گردش زیر 50 میلیون دلار و همچنین به واجد شرایط نه برای سود سازمان های خیریه.

از آن هزینه خواهد شد $25.2 میلیارد دلار است. در بسته دولت اعلام کرد که پرداخت نقدی برابر با 50% مالیات کسر تا $25,000 در پرداخت ها و با حداقل 2000 دلار. که ارزش $6.7 میلیارد و ساخت مجموع دو $31.9 میلیارد دلار است.

در زیر آخرین اندازه گیری یک کسب و کار خواهد پرداخت معادل 100 درصد از مالیات آن مانع از آن کارگران دستمزد تا حداکثر $100,000.

کسب و کار واجد شرایط خواهد بود قادر به گرفتن حداقل $20,000 حتی اگر آنها لازم نیست که به وضع مالیات.

دولت تخمین می زند در مورد 690,000 کسب و کار به کارگیری حدود 7.8 میلیون نفر خواهد به او کمک کرد تا به عنوان به خوبی به عنوان برخی از 30,000 نه برای سود شرکت.

اندازه گیری است جلویی لود به کمک جریان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

دولت همچنین اعلام “coronavirus SME تضمین طرح” برای کوچک و متوسط کسب و کار. این است که برای تکمیل 8 میلیارد دلار در اقدامات بانک ها در هفته گذشته اعلام کرد به تسلیم کسب و کار کوچک وام بازپرداخت برای مدت شش ماه.


ادامه مطلب: بودجه به تاخیر افتاد تا اکتبر و محدودیت های جدید در داخل سالن اجتماعات در آخرین coronavirus گیری


دولت فدرال را تضمین 50% از طریق مشارکت بانک مرکزی واجد شرایط وام به کوچک و یا متوسط کسب و کار آمار تاثیر این ویروس. به 20 میلیارد دلار تضمین دولت قادر خواهد بود برای حمایت از وام از $40 میلیارد دلار به این شرکت.

وام استفاده خواهد شد برای سرمایه در گردش و نا امن است. این تضمین را پوشش وام های اعطا شده در ظرف شش ماه از تاریخ 1 آوریل. آن را اعمال می شود به جدید و یا موجود مشتریان از بانک ها و غیر بانکی وام دهندگان.

وام دهندگان را نمی خواهد به اتهام هزینه برای دسترسی به این طرح و از آن خواهد شد بازپرداخت-رایگان برای مدت شش ماه. حداکثر وام خواهد بود 250.000 دلار برای یک مدت تا سه سال.

این طرح نه خواهد شد به دوباره تامین مالی در حال حاضر مشتریان – آنها را بهره مندی از بانک ها اعلام هفته گذشته است.

اسکات موریسون بود که بی پرده در مورد چه چیز بد خواهد شد. “ما در حال حاضر شاهد ویرانگر اقتصادی تاثیر coronavirus داشتن برای استرالیا کسب و کارهای محلی. متاسفانه, آن است که رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود اما از آن بهتر خواهد شد.

“بسیاری از ما رستوران ها و بارها ما هتل و گردشگری اپراتورهای ما آرایشگری و سالن زیبایی و رویدادهای ما شرکت در حال حاضر احساس فشار از تاثیر اقتصادی coronavirus. این است که در مورد پیدا کردن یک راه برای آنها و کارگران خود را برای ساخت یک پل به طرف دیگر از این بحران است.”

“وجود دارد مقدار زیادی از درد اومده اما ما در حال رفتن به کوسن های ضربه ای به عنوان بهترین ما می توانیم.

“ما می خواهیم برای کمک به کسب و کار رفتن نگه دارید به عنوان بهترین آنها می توانند یا به مکث به جای سقوط از هم جدا است.”

“در صورتی که کسی متاسفانه از دست دادن شغل خود به دلیل coronavirus این بسیار مهم است که کسب و کار به کارگران خود را که اعتماد به نفس این است که فقط به طور موقت و تا زمانی که آنها را بازگشایی درهای خود را و بازگشت به کسب و کار که آنها می خواهند به آنها پشت در حقوق و دستمزد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

“استرالیا کوچک و متوسط کسب و کار اتاق موتور اقتصاد ما. زمانی که آنها صدمه دیده است همه ما صدمه دیده است.

“طرح ما در حال نورد از متمرکز ساختن یک پل برای به عنوان بسیاری از کسانی که کسب و کار و کارگران خود را به عنوان ما می توانیم به آنها را بیش از این بحران است. که به معنی حمایت از حقوق و دستمزد برای کسب و کارهای کوچک به طوری که آنها نمی نیاز به اجازه رفتن از کارکنان خود را و اطمینان حاصل کرد که در طول بحران کسب و کارهای کوچک می دانند که ما باید پشت خود را در بانک خود وام” موریسون گفت.


ادامه مطلب: Grattan روز جمعه: ما در حال حاضر یک ملت در خود انزوا


خزانه دار جاش Frydenberg گفت: “این فوق العاده بار نیاز به اقدامات فوق العاده”.

ویکتوریا به تازگی اعلام کرد 1.7 میلیارد کمک های بسته بندی برای کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو