دولت باعث طرح اضطراری برای COVID-19 همه گیر و از نظر اقتصادی کمک

دولت فدرال فعال آن پاسخ اضطراری برنامه ریزی برای مقابله با گسترش coronavirus محلی در انتظار آن تبدیل شدن به یک “بیماری همه گیر”.

همچنین با توجه به محدود کمک برای کسانی که سخت ترین ضربه اقتصادی خرید اینترنتی.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: در یک کنفرانس خبری در اواخر روز پنجشنبه خزانه دار جاش Frydenberg و خزانه داری مشغول به کار بود در اقدامات ممکن است به برخی از کمک.

موریسون تاکید کرد هر گونه اقدامات خواهد بود “هدف متوسط و مقیاس پذیر” است که قادر به ساخته شده است در صورت لزوم.

“این یک بحران بهداشتی نه یک بحران مالی اما آن است که یک بحران بهداشتی بسیار مهم اقتصادی, مفاهیم,” او گفت:.

“ما آگاه به خصوص در صادرات صنایع دریایی در بخش وجود دارد که موضوعات خاص وجود دارد به خصوص در شمال کوئینزلند اما این مشکلات در حال ارائه در بسیاری از جاهای دیگر است.”

گردشگری و آموزش و پرورش بخش هستند که به شدت تحت تاثیر قرار به عنوان بحران بدتر. اما دولت تاکید کرد دانشگاه های خوب نقدینگی برای مقابله با این وضعیت.

سفر ممنوعیت ورود از چین تمدید شده است برای حداقل یک هفته دیگر. وجود خواهد داشت بدون حک کردن برای ده ها هزار نفر از دانشجویان دانشگاه قادر به رسیدن به استرالیا.

وزارت خزانه داری هنوز نهایی برآورد اقتصادی تاثیر COVID-19.

کابینه امنیت ملی کمیته ملاقات به مدت سه ساعت در روز پنج شنبه برای بحث در مورد آخرین اطلاعات در مورد ویروس و آنچه باید انجام شود در حال حاضر.

“آنچه رخ داده است به ویژه در 24 ساعت گذشته و یا به طوری که داده ها در آمده است که نرخ انتقال این ویروس در خارج از چین است و اساسا تغییر راه ما نیاز به در حال حاضر نگاه کنید که چگونه این موضوع است که مدیریت اینجا در استرالیا” موریسون گفت.

تاکید استرالیا شده بود جلوتر از سازمان جهانی بهداشت در آن قبلی پاسخ او گفت: “بر اساس این کارشناس توصیه های پزشکی ما را دریافت کرده ام وجود دارد و هر نشانه ای که جهان به زودی وارد یک بیماری همه گیر در فاز کروناویروس”.

“بنابراین در حالی که این است که هنوز برای اعلام و … آن را نقل مکان کرد به سمت یک پاندمی فاز ما بر این باورند که خطر همه گیر جهانی است که بسیار بر ما و به عنوان یک نتیجه, به عنوان یک دولت ما نیاز به برداشتن گام های لازم برای آماده شدن برای چنین یک بیماری همه گیر.”

اقدامات شد “گرفته شده در فراوانی از احتیاط” موریسون گفت.

وزرای بهداشت را ملاقات روز جمعه برای بحث در مورد برنامه ریزی اضطراری برای پاسخ به یک آینده وضعیت که در آن وجود دارد انتقال پایدار در استرالیا در مقایسه با حال حاضر مهار به یک تعداد انگشت شماری از موارد. به عنوان ویروس در سطح بین المللی گسترش می یابد, احتمال افزایش عمده ای در استرالیا.

طرح اضطراری را پوشش می دهد بخش ویژه در بیمارستان ها و حصول اطمینان از کلید سلامت کارگران باید دسترسی کافی به تجهیزات حفاظتی از پزشکی ذخایر.

این شامل ارائه سالخورده مراقبت از امکانات قرار داده می شود به قفل کردن در صورت لزوم.

وجود دارد همچنین می تواند احتمالی جایگزین نیروی انسانی برای امکانات کلیدی اگر کارکنان کردم این بیماری است.

در یکی دیگر از جلو, مرز زور را در صورت لزوم گسترش غربالگری برای ورود مسافران از کشورهای مختلف.

موریسون گفت: در نظر بود که با توجه به چگونه کودکان مدرسه ای می شود محافظت می شود.

نخست وزیر تاکید کرد وجود دارد هیچ دلیلی برای در نظر گرفتن لغو رویدادها و یا برای مردم نمی شود و در مورد.

“شما هنوز هم می تواند به شما هنوز هم می تواند به کریکت شما هنوز هم می توانید بروید و بازی با دوستان خود در خیابان شما می توانید رفتن به کنسرت و شما می توانید برای یک وعده غذایی است.

“اما به ماندن بگیرید پیش از آن ما نیاز به در حال حاضر بالا بردن پاسخ ما به این مرحله بعدی است.”

“وجود دارد برخی از به چالش کشیدن ماه های آینده و دولت ادامه خواهد داد به کار از نزدیک بر اساس بهترین توصیه های پزشکی برای حفظ استرالیایی امن است.”

تا کنون استرالیا تا به حال 15 مورد که آمده بود از ووهان و تمام 15 در حال حاضر پاک شده است, او گفت:. هشت دیگر موارد آمده بود از الماس شاهزاده خانم. وجود داشته است هیچ جامعه انتقال در استرالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>