دولت فدرال می گوید نشانه هایی وجود دارد coronavirus منحنی ممکن است مسطح در استرالیا.

اسکات موریسون گفت: روز شنبه در کنفرانس خبری میزان افزایش در موارد کاهش یافته بود به حدود 13-15 ٪ در روز بیش از چند روز گذشته در مقایسه با 25-30% یک روز این زمان آخرین هفته است.

وزیر بهداشت گرگ شکار برجسته این شماره به عنوان “مثبت نشانه های اولیه از مسطح منحنی”.

شکار وجود دارد گفت: کار بسیار بیشتری برای انجام, اما توسط مردم منزوی و اجتماعی فاصله, “استرالیا در حال افزایش بی نقص و به این چالش”.

Sign up to The Conversation

اما ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت Sutton توییتی در شنبه بعد از ورود بسیاری از افراد در ساحل “برخی از رفتار امروز – هنگامی که ما در حال درخواست از مردم برای ماندن در خانه بوده است واقعا تلخه.

“این سخت است برای تغییر عادات و آن را سخت برای دیدن خطرات است که آشکار نشده است. اما با 3000 موارد COVID در استرالیا این هفته ما در حال رهبری به 100,000 در 2-3 هفته بدون تغییر است.”

به عنوان بحث خشم در مورد چگونه این بحران را باید حمل بر هر دو سلامت و اقتصادی جبهه, گفتگو آموخته دفتر نخست وزیر را شنیده به شدت دیدگاه های ضد و نقیضی از اقتصاددانان در شام و در مجلس خصوصی در اتاق ناهار خوری در روز سه شنبه 17 مارس است.

اقتصاددانان شدند و هنری Ergas که قبلا در OECD و توصیه کرده است شرکت ها و دولت ها و وارویک McKibbin استاد سیاست عمومی در دانشگاه ملی استرالیا. حاضر بودند اسکات موریسون رئیس ستاد جان jord (pixie™) و ارشد بوروکرات.

مشاهده Ergas ارائه شد قابل ملاحظه ای همان است که او می نویسد در استرالیا روز جمعه زمانی که او هشدار داد خطرات ناشی از رفتن “بیش از حد” در تلاش برای مبارزه با گسترش ویروس.

او نوشت: “هر دولت را باید حفظ و به بیشترین حد ممکن اقتصاد توانایی ارتجاعی از جمله با محدود کردن بدهی که لود شده به شرکت ها و افراد.

“آیا چنین رویکردی ذخیره به عنوان بسیاری از زندگی به عنوان یک تعطیلی کامل? احتمالا نه. اما اگر آن را می تواند رسیدن به دو سوم از اهداف بهداشتی در یک سوم هزینه های آن خواهد بود بی پروا به آن را انتخاب کنید”.

McKibbin استدلال خط اپیدیولوژی که آن را به تلاش برای متوقف کردن گسترش به عنوان سریع و جامع که ممکن است با اقدامات شدید.

او پیشنهاد شرکت ها و افراد باید با پشتیبانی یک سیستم مشروط وام مانند وام دانشجویی طرح – که پرداخت می شود به بعد از طریق سیستم مالیاتی, اما تنها زمانی که شرکت یا فرد گذشت و به ترتیب خاصی جریان نقدی و یا سطح درآمد.

موریسون بارها با توجه به هم ارزی به سلامت از بحران و بحران اقتصادی. دولت عرضه خواهد کرد و در روز سوم آن بسته اقتصادی حمایت خواهد شد که هدف قرار دادن کسب و کار به “خواب زمستانی” به طوری که آنها می توانید راه اندازی مجدد بعد. آن است که انتظار می رود عبارتند از: برخی از فرم یارانه دستمزد.

روز یکشنبه موریسون به دادگاه تجدید نظر به کارفرمایان صبر کنید برای دیدن بسته قبل از انجام هر کاری.

“من می گویند به کارفرمایان که من می دانم در حال رفتن را از طریق بار دشوار است این تغییرات به زودی اعلام خواهد شد و من می پرسند که شما را قبل از هر گونه تصمیم گیری است که شما این فرصت را برای دیدن بیشتر اقدامات است.”

موریسون گفت: آینده بسته خواهد بود “بزرگتر از هر چیزی که شما تا کنون دیده می شود”. آخرین بسته شد $66 میلیارد دلار است.

آن را “اطمینان حاصل شود که ما در حال همکاری با شرکت ها برای نگه داشتن مردم متصل به شرکت”.

این بسته شامل پشتیبانی برای کسانی که به تازگی قربانیان تعطیلی.

در یک نامه سرگشاده منتشر شده در روز یکشنبه بیش از 100 استرالیایی ها از جمله اقتصادی و اجتماعی و سیاست عمومی کارشناسان اعضای اتحادیه مشاوران و نویسندگان و کسب و کار مردم و رهبران مذهبی به نام های “قابل زیستن درآمد تضمین” برای حفاظت از مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو