دولت گفته است که استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون به منظور توسعه یک اجباری کد رفتاری به آدرس قدرت چانه زنی عدم تعادل بین شرکت های رسانه ای و سیستم عامل های دیجیتال مانند Facebook و گوگل – و سوال از پرداخت برای محتوای.

زودتر ACCC کارگردانی شد توسط دولت به منظور تسهیل داوطلبانه کد. اما پیشرفت کند و تاثیر در رسانه ها از coronavirus متقاعد شده اند دولت باید به صورت فوری و اجباری عمل است.

در آن سیستم عامل های دیجیتال درخواست گزارش از آخرین سال های ACCC شناسایی یک قدرت چانه زنی و عدم تعادل بین, اخبار سازمان های رسانه های و این سیستم عامل های دیجیتال و توصیه می شود کدهای رفتاری حاکم بر روابط تجاری.

خزانه دار جاش Frydenberg و ارتباطات وزیر Paul Fletcher اند در بیانیه ای گفت: در این بازه زمانی نیاز به شتاب.

“رسانه های استرالیا بخش بود و در حال حاضر تحت فشار قابل توجهی که در حال حاضر بدتر شده است با یک کاهش شدید در درآمد حاصل از تبلیغات رانده شده توسط coronavirus” وزیران می گویند.

“در همان زمان در حالی که بحث بین طرفین بوده است وقوع پیشرفت در کد داوطلبانه محدود شده است و با توجه به های اخیر در مشاوره های ارائه شده توسط ACCC”.

وزرای می گویند ACCC آن را بعید هر داوطلبانه توافق خواهد بود رسیده کلیدی این موضوع پرداخت برای محتوای.

کد را پوشش داده های رتبه بندی و نمایش محتوای اخبار و کسب درآمد و های از درآمد تولید شده از اخبار. آن را نیز شامل اجرای مجازات و اتصال حل اختلاف مکانیسم.

این ACCC را انتشار پیش نویس قبل از پایان ماه ژوئیه و دولت می خواهد کد نهایی به زودی پس از آن.

دانشگاه کانبرا 2019 دیجیتال گزارش خبری گفت: اکثر نظر سنجی از مصرف کنندگان که دسترسی به اخبار آنلاین دریافت این اخبار از طریق روش های غیر مستقیم مانند رسانه های اجتماعی, اخبار aggregators خبرنامه ایمیل و تلفن همراه هشدار.

به گفته نیلسن پانل دیتا برای فوریه 2019, جستجو در گوگل تا به حال منحصر به فرد مخاطبان از 19.7 میلیون دلار در استرالیا و Facebook به حال منحصر به فرد مخاطبان از 17.6 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im