دولت مخالف رسیدن به توافق در COVID-19 کمک های اضطراری لایحه

تورنتو — یک معامله رسیده به دولت فدرال بسته کمک از طریق مجلس عوام یک روز بعد از برنامه ریزی شده.

این COVID-19 پاسخ اضطراری با تصویب قانون سوم خواندن فقط قبل از ساعت 6 صبح به وقت شرق آمریکا روز شنبه پس از تاخیر ناشی از مخالفت با لیبرال ها’ تلاش برای اعطای گسترده هزینه و مالیات قدرت به دولت بدون نظارت پارلمانی – چیزی است که هر دو حزب محافظه کار و حزب دموکراتیک ملی به عنوان یک غیر منتظره تلاش برای به دست آوردن یک چک سفید.

هر دو احزاب مخالف از دولت خواست به تقسیم این قدرت به یک لایحه ای جداگانه از $82 میلیارد دلار در اقدامات کمک های اولیه برای کانادایی ها و کسب و کار به هیچ حزب به نظر می رسد به موضوع با کمک های مالی.

ساعت از زمان مذاکرات منجر به اورژانس مجلس نشستن طولانی مدت گذشته از آن انتظار می رود تا پایان زمان. اوایل صبح روز چهارشنبه یک نسخه اصلاح شده از این لایحه مورد تایید از همه طرف.

این تغییرات شامل حذف لیبرال ها توانایی افزایش مالیات به طور یک جانبه و کوتاه دوره که در آن دولت می تواند هزینه های اضطراری اقدامات بدون موافقت مجلس شورای اسلامی از دو ماه تا شش ماه.

این لایحه خواهد شد در حال حاضر به سنا است که انتظار می رود با تصویب آن در روز بعد. یک تاییدیه سلطنتی مراسم – مرحله نهایی قبل از لایحه قانون می شود – همچنین انتظار می رود اتفاق می افتد قبل از پایان روز.

با فایل های از اخبار CTV تولید راشل Aiello و مکنزی خاکستری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو