دولت در حال حاضر راه اندازی کامل تحقیقات N. S. جرم تیراندازی

OTTAWA — دولت فدرال در حال حاضر ادامه با پرس و جو عمومی به نوا اسکوشیا جرم تیراندازی پس از افزایش فشار از قربانیان و خانواده به ارائه شفافیت بیشتر به بررسی است.

روز سه شنبه وزیر امنیت عمومی و آمادگی اضطراری بیل بلر گفت: “کار مجدانه و با تمام کسانی که تحت تاثیر این فاجعه را به جلو پاسخ مهم و برای اطمینان از یک رویداد مانند این هرگز دوباره اتفاق خواهد افتاد.”

“ما شنیده تماس از خانواده و بازماندگان طرفداران و نوا اسکوشیا اعضای پارلمان برای شفافیت بیشتر” بلر نوشت: در این بیانیه است.

دولت فدرال در حال حاضر به دنبال کامل پرس و جو عمومی تحت اقتدار سوالات عمل می کنند و آن را شامل قدرت به احضار شهود به آنها نیاز به شواهد تحت سوگند و تولید اسناد و مدارک کمیسیون تشخیص مورد نیاز است.

این مورد صورت می آید پس از او استانی همتای, Nova Scotia وزیر دادگستری علامت Furey در روز سه شنبه منتشر شد که او در حال حاضر در پشتیبانی از تماس برای یک تحقیق کامل به تیراندازی به نقل از فشار سیاسی از برخی از نمایندگان مجلس که باید به چالش کشیده فدرال و استانی ” تصمیم به راه اندازی یک مشترک را نقد کنید به جای یک پرس و جو.

در این بیانیه Furey گفت که او شنیده است که تماس از نوا Scotians و “تعدادی از نمایندگان مجلس فدرال” که به خیابان می آیند و خود را در برابر تصمیم دولت برای انتخاب کردن برای یک مشترک را نقد کنید. او گفت که اگر دولت فدرال موافقت می کند به جای دنبال کردن یک پرس و جو که می بینید RCMP و دیگر آژانس های فدرال شهادت او را به حمایت از آن.

“و بنابراین ما دولت” Furey گفت.

این تغییر لحن از هر دو دولت به شرح زیر از نزدیک در پاشنه ادامه داد: سوال در مورد تصمیم گیری از نمایندگان مجلس.

در پاسخ به نقد و بررسی سناتور مطرح رسمی سوال دنبال جواب از دولت فدرال است.

مطرح شده توسط مستقل ایالت کیم Pate — دیرین حمایت از زنان و دختران در کانادا سیستم عدالت — رسمی, سوال, درخواست دولت پاسخ برای تصمیم گیری.

“چرا دولت انتخاب تنها گزینه تضمین شده به ارائه پاسخ به شدت به دنبال بازماندگان قربانیان و ، و آیا دولت برگرداندن موقعیت خود و تشکیل یک پرس و جو عمومی?” می خواند سناتور سوال مطرح شده توسط در سنا در اورژانس تابستان نشسته به نمایندگی از یک گروه از سناتورهای.

نوا اسکوشیا لیبرال نمایندگان مجلس نیز صحبت کردن به نفع یک قوی تر بازجویی از فاجعه است.

در بیانیه ای که در رسانه های اجتماعی, MP, Darren Fisher گفت: در حالی که او خوشحال است تیراندازی و پاسخ است که در حال بررسی “گرانش این تراژدی مطالبات پاسخ بیشتر.”

“من ساخته شده صدای من شنیده ام در مورد این موضوع به دولت ما تصمیم سازان در این فایل و من همچنان امیدوار است که بیشتر قدرت خواهد شد و با توجه به این موضوع با هدف نهایی شدن اعلام عمومی تحقیق” فیشر گفت.

و به عنوان کانادا پرس گزارش نمایندگان مجلس شان فریزر و Lenore Zann پیوست تماس برای پرس و جو کرد و گفت: این طرح در حال حاضر کافی نیست.

فدرال محافظه کاران نیز حمایت تماس برای پرسش عمومی.

“خانواده و عزیزان از 22 نوا Scotians که بی جانشان را از دست دادند در این حمله وحشتناک شایسته پاسخ و شفافیت ایم” خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer.

بررسی شده بود با صدای بلند انتقاد پس از آن اعلام شد در جولای 23 توسط Furey و بلر با خانواده های قربانیان و کانادایی در سراسر کشور پرسش از عدم شفافیت و پاسخگویی قدرت ساخته شده است به بررسی مشترک.

بررسی فرمت اجازه نمی دهد برای شاهدان به اجبار به شهادت تحت سوگند دادرسی عمومی نمی رود و گزارش موقت از بررسی مستقل پنل بود به زمین دولت استانی و فدرال’ میز قبل از اینکه منتشر شد.

“هیچ تضمینی وجود ندارد از باز بودن و شفافیت; چیزی به خانواده های قربانیان و مردم حق دارند و حق دارند انتظار” می خواند سناتور سوال.

در نظر گرفته شده در میان بدترین جرم قتل در تاریخ کانادا 22 نفر کشته شدند توسط یک فرد مسلح که طفره رفت پلیس برای ساعت بین آوریل 18-19 سوزش کردن خواص در Portapique, N. S. منطقه قبل از اینکه پلیس در یک ایستگاه گاز در Enfield, N. S. حدود 100 کیلومتر از جایی که ولگردی و قانونی شکنی آغاز شد.

آیات جدید به ادامه گزارش می شود در مورد مسلح و RCMP با پاسخ بیشتر تقویت تماس ها به صورت کامل پخش سری از وقایع است که آشکار شد.

Pate است که در میان یک گروه از 37 سناتور از سراسر کانادا است که با ارسال نامه به بلر و Furey در سه نوبت و در حال حاضر این ماه التماس آنها را به پرس و جو عمومی مسیر استدلال که “تنها یک جامع باز و به طور کامل شفاف روند قادر خواهد بود برای پرداختن به پیچیدگی های این قتل عام و پاسخ مشروع سوالات و نگرانی از نوا Scotians و کانادایی است.”

با فایل های از اخبار CTV اطلس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>