دولت هیچ ربطی به با خالده را حبس می گوید Quader

Quader این اظهارات را در حالی که صحبت با خبرنگاران پس از دیدار با رهبران عوامی لیگ از داکا بخش در روز چهارشنبه.

“ما بسیاری از دیگر برنامه ها و فعالیت های. ما باید به کار برای کشور ما و هم برای حزب. من نمی توانم در پاسخ به سوال در مورد خالده ضیا. ما صحبت های زیادی در مورد این مسئله گفت:” در پاسخ به یک سوال در مورد خالده را به قید وثیقه.

“این است و نه سیاسی پرونده, اما پرونده ای که او را به زندان رفت ، دادگاه تصمیم خواهد گرفت که در این مسئله است. آن است که در شیخ حسینه خواستند یا عوامی لیگ را دست به آن آدرس. لطفا انجام نمی شرمسار من با همان سوال را دوباره و دوباره. من نمی خواهم برای پاسخ به همین سوال را بارها و بارها.”

جاده ها و پل ها وزیر همچنین خطاب نگرانی از تاثیر چین coronavirus بیماری همه گیر در اقتصاد ملی است.

“اثر جهانی می شود زمانی که اقتصاد جهانی را تحت تاثیر قرار است به هر دلیلی. اما coronavirus است و در عین حال برای ضربه زدن به اقتصاد ما. اما ما نمی توانیم حکومت اثرات آن بر اقتصاد ما اگر بحران همچنان باقیست” گفت: Quader.

با توجه به وزیر coronavirus بحران نیز ممکن است تاثیر بر ساخت و ساز از Padma پل.

“حداقل 250 کارگران چینی رفته اند خانه برای جشن سال نو قمری است. از آنها بازگردانده نشده است. سه دهانه از Padma پل قرار داده شده است در محل در حال حاضر و دیگری نصب خواهد شد فردا با وجود غیبت خود را,” او گفت:.

“اما ما ممکن است مشکل اگر آنها نمی بازگشت از چین در دو و نیم ماه. اما وجود خواهد داشت نه هر گونه مشکل در دو ماه آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>