دولت اعلام کرده است تا $165 میلیون برای فعال کردن کوانتاس و ویرجین استرالیا به خدمات حیاتی شهری و منطقه ای مسیرهای بیش از دو ماه آینده با یک بررسی پس از آن در مورد اینکه آیا حمایت بیشتر مورد نیاز است.

این شبکه شامل تمام ایالت و قلمرو پایتخت و بزرگ منطقه ای مراکز مانند آلبری, آلیس اسپرینگز, Coffs Harbour Dubbo کلگورلی, میلدورا Port Lincoln, راکهمپتون (استرالیا), Tamworth تاونزویل و Wagga Wagga.

معاون نخست وزیر مایکل مک کورمک که وزیر حمل و نقل گفت: حفظ حمل و نقل هوایی “بسیار مهم است برای حمایت از معیشت و صرفه جویی در زندگی می کند”.

او گفت: آخرین کمک در علاوه بر این به بیش از 1 میلیارد دلاری دولت در حال حاضر با توجه در حمایت از این صنعت است.

“به عنوان استرالیایی ها خواست در خانه بمانند مگر اینکه مطلقا لازم است ما در حال حصول اطمینان از امن و مقرون به صرفه دسترسی برای مسافران که نیاز به سفر از جمله ما کارگران ضروری مانند خط مقدم پرسنل پزشکی و دفاع پرسنل و همچنین حمایت از جنبش ضروری حمل و نقل مانند بحرانی دارو و تجهیزات حفاظت فردی,” مک کورمک گفت.

“این سرمایه گذاری نیز خواهد شد کمک به استرالیا بازگشت از خارج از کشور که خود را در شهرستان های مختلف پس از 14 روز از اجباری قرنطینه کامل سفر خود را با خیال راحت به خانه.”

اختصاصی خواهد اطمینان حاصل شود که که در آن پروازهای کار در از دست دادن شرکت هواپیمایی است نه از جیب.

پروازهای ترکیب اجتماعی فاصله که هر دو شرکت های هواپیمایی متعهد هستند.

یک بحرانزده باکره بوده و جذاب به صورت یک قید وثیقه و یا دولت را به سهام. اما جایگاه دولت شده است و آن را نمی خواهد گام در یک شرکت هواپیمایی.

خواسته در روز پنج شنبه که آیا این امر به قید وثیقه باکره, اسکات موریسون گفت: “ما به عنوان یک دولت قدر دو رقابتی ماندگار هواپیمایی در استرالیا اقتصاد …

“هر پاسخی که دولت مشترک المنافع در حال رفتن به انجام خواهد شد در یک بخش گسترده ای بر اساس.

“من می دانم که وجود دارد بسیاری از بازار مبتنی بر گزینه های که در حال حاضر در حال دنبال و من آرزو می کنم کسانی که بحث هر موفقیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de