پاریس, فرانسه — گوگل را انتشار داده های مکان از کاربران آن در سراسر جهان از روز جمعه به دولت اجازه می دهد برای ارزیابی اثربخشی اجتماعی فاصله اقدامات در محل قرار داده برای مبارزه با COVID-19 گیر غول فن آوری گفت.

این گزارش کاربران حرکات در 131 کشور در دسترس خواهد بود در یک وب سایت خاص و به “نمودار حرکت روند در طول زمان با جغرافیا” با توجه به یک پست در یکی از این شرکت های وبلاگ.

روند خواهد بود نمایش “یک درصد افزایش یا کاهش در بازديد” به نقاط مانند پارک ها و مغازه ها و خانه ها و محل های کار و نه “مطلق تعداد بازديد گفت:” پست امضا شده توسط Jen فیتزپاتریک که منجر نقشه های گوگل و شرکت رئیس بهداشت افسر کارن DeSalvo.

“ما امیدواریم که این گزارش کمک خواهد کرد که حمایت از تصمیم گیری در مورد نحوه مدیریت COVID-19 همه گیر” گفتند.

“این اطلاعات می تواند کمک به مقامات درک تغییرات ضروری در سفرهای است که می تواند به شکل توصیه در ساعت کسب و کار و یا اطلاع رسانی به ارائه خدمات ارائه شده است.”

مانند تشخیص ترافیک و یا اندازه گیری از ترافیک بر روی نقشه های گوگل به گزارش های جدید استفاده خواهد کرد “aggregated, ناشناس” داده ها از کاربرانی که فعال تاریخچه موقعیت مکانی خود را.

هیچ “اطلاعات شخصی” مانند یک فرد محل تماس و یا حرکات در دسترس خواهد بود در این پست گفتم.

این گزارش همچنین استخدام یک روش آماری است که می افزاید: “مصنوعی سر و صدا” به داده های خام آن را سخت تر برای کاربران برای شناسایی شود.

از چین به سنگاپور به اسرائیل دولت دستور داده اند نظارت الکترونیکی از شهروندان خود را در جنبش در تلاش برای محدود کردن گسترش این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از یک میلیون نفر کشته و بیش از 50 ، 000 در سراسر جهان است.

در اروپا و ایالات متحده شرکت های فن آوری را آغاز کرده اند که های “ناشناس” اطلاعات گوشی های هوشمند را بهتر پیگیری شیوع.

حتی حریم خصوصی-محبت آلمان است با توجه به استفاده از یک برنامه تلفن هوشمند برای کمک به مدیریت گسترش این بیماری است.

اما فعالان می گویند رژیم های اقتدارگرا با استفاده از coronavirus به عنوان بهانه ای برای سرکوب مستقل گفتار و افزایش نظارت است.

و در لیبرال دموکراسی دیگران ترس برداشت گسترده داده و نفوذ می تواند آسیب پایدار به حریم خصوصی و حقوق دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو