منتشر شده در گوگل داده های مکان برای نشان دادن اگر coronavirus مستندات در حال کار در 131 کشور

گوگل تجزیه و تحلیل داده های مکان از میلیاردها کاربران گوشی های و بزرگترین مجموعه داده های موجود برای کمک به مقامات بهداشتی ارزیابی اگر مردم مطیع با پناه-در-محل و دستور مشابه صادر شده در سراسر جهان است.

آن گزارش نشان می دهد نمودار است که در مقایسه بازديد در هفته های اخیر به مترو و اتوبوس و قطار و ایستگاه و فروشگاه های مواد غذایی و دیگر دسته گسترده ای از مکان های با پنج هفته دوره در اوایل این سال است. برای برخی از کشورها نمودارها گوگل اطلاعات منطقه ای از جمله در شهرستان در سطح داخل ایالات متحده است.

Facebook Inc که مانند گوگل دارای میلیاردها کاربران به اشتراک گذاشته شده است داده های مکان با غیر دولتی محققان که در حال تولید مشابه گزارش برای مقامات در کشورهای مختلف است. اما رسانه های اجتماعی غول پیکر منتشر نشده است هر یافته.

Coronavirus آلوده بیش از 1 میلیون نفر در سطح جهان و COVID-19 تنفسی و بیماری های آن, علل کشته شدن 52,000 با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

متخصصان بیماری های عفونی گفت: تجزیه و تحلیل, سفر در سراسر گروه بر اساس سن ، درآمد و سایر جمعیت می تواند کمک به شکل اطلاعیه های خدمات عمومی.

گوگل که نسبت جمعیتی از کاربران استفاده از اینترنت به عنوان به خوبی به عنوان برخی از اطلاعات داده شده در هنگام ثبت نام به خدمات گوگل گفت که گزارش اطلاعات دموگرافيک. این شرکت گفت: هر چند آن باز بود به از جمله اطلاعات اضافی و کشورهای در پیگیری گزارش.

“این گزارش ها توسعه یافته اند به تواند مفید باشد در حالی که پیوستن به ما دقیق حریم خصوصی پروتکل ها و سیاست های” دکتر کارن DeSalvo رئیس افسر بهداشت برای سلامت گوگل و جن فیتزپاتریک معاون ارشد گوگل جغرافیایی نوشت: در یک پست وبلاگ.

گوگل آن گفت: انتشار این گزارش برای جلوگیری از هر گونه سردرگمی در مورد آنچه در آن ارائه به مقامات داده شده بحث جهانی است که پدید آمده در مورد تعادل حفظ حریم خصوصی تهاجمی ردیابی با نیاز به جلوگیری از شیوع بیشتر.

چین, سنگاپور, کره جنوبی و دیگر کشورها خواسته ساکنان به استفاده از برنامه ها و فن آوری های دیگر برای پیگیری انطباق آنها با قرنطينه اما حریم خصوصی فعالان معتقدند چنین اقداماتی می تواند سازش فردی و آزادی.

اطلاعات در گوگل گزارش آمده که کاربران فعال گوگل “سابقه موقعیت مکانی” از ویژگی های بر روی دستگاه های خود را. این شرکت گفت که اتخاذ اقدامات فنی به اطمینان حاصل شود که هیچ فرد می تواند شناسایی از طریق گزارش های جدید.

رایزنی با مقامات در کالیفرنیا و تگزاس آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی کمک کرده و اطلاع داده های به اشتراک گذاشته شده, Google گفت.

این شرکت کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اینکه آیا آن را دریافت کرده است هر قانونی درخواست برای به اشتراک گذاری بیشتر اطلاعات دقیق برای کمک به تلاش ها برای مقابله با این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de