خوب آخر هفته نامه به سردبیر, مارس 22

مکاتبات خارجی
ما تا به حال یک آتش و یخ تجربه خود ما در این تابستان پس از فرار NSW South Coast آتش سوزی و سپس اسکی در ایالات متحده است. اما تجربه ما از منافع مردم محلی نمی تواند متفاوت تر شده اند که از آملیا لستر [مارس 8]. تقریبا بدون استثنا آمریکایی ها در مورد پرسش مداوم فاجعه eyes wide با وحشت به ما توصیف ویرانی و سپس خود را ابراز همدردی و آرزوها. ما با چپ غیر منتظره اثر از اصل مراقبت و همبستگی.
آنا Zalitis, Roseville, NSW

در حال بارگذاری

اجتماعی

F: میشل Kindleysides این چنین یک داستان قدرتمند با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری آن [“خانه تماس”, فوریه 8]. ما نیاز بیشتر به مسکن اجتماعی است.

F: ایزابل Girgis همه چیز را در یک لیست انتظار. حتی کسانی که شما را وادار به کمک به شما یک سکته مغزی ، فرد مناسب به معنی شما می تواند پس از نگاه. اشتباه فرد پشت خط.

F: لیندا Sury وقتی که زمان می آید من به دنبال یکی دیگر از مسن مجرد برای به اشتراک گذاشتن خانه من. مطمئنا من نمی تواند منحصر به فرد است. شاید Vinnies و دیگر سازمان های خیریه می تواند در جفت شدن زنان به تنهایی زندگی می کنند در خانه های امن به زنان نیاز دارند.

F: جسیکا Howard این است که بزرگترین ترس من. من تا به حال یک دوست سالمندان است که در یک زندگی وحشتناک اجاره برای سال های بسیاری از او تا به حال سرطان ترمینال. خوشبختانه ما به یک خانه سالمندان در سال گذشته از زندگی خود را, اما او تا به حال هیچ دارایی. مردم نیاز به برنامه ریزی برای آینده خود را.

F: مارگارت هال [برای] زنان در این جمعیتی بیکاری یکی از بزرگترین مسائل. بسیاری از زنان دوست دارم بیشتر کار می کنند. اما چه کسی می خواهد به استخدام آنها ؟

آیا می خواهید به چت ؟ ما دوست داریم به شنیدن از شما. ارسال نامه های خود را به goodweekend@goodweekend.com.au (لطفا خود را در حومه, دولت, و شماره تلفن). و یا افکار خود را با ما در آخر هفته خوب آنلاین و یا در Facebook, Twitter و یا Instagram صفحات.

برای جزئیات بیشتر از خوب های آخر هفته , مجله, بازدید از صفحه ما در Sydney Morning Herald, سن و بریزبن تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو