در حال بارگذاری

برنادت توبین, Plunkett مرکز اخلاق St Vincents بهداشت و دانشگاه کاتولیک استرالیا

گرفتن از عقل
دختران باید با توجه به توصیه های [مارس 21]. اما چرا استالین بیرون کشیده شده از تاریخ [به عنوان مثال از فریبنده مرد جذابیت]? رئیس جمهور جان اف کندی خواهد بود نامزد بهتر. خوب به دنبال ثروتمند خودخواه بچه ها مانند او هستند به مراتب بیشتر از یک مشکل برای زنان است.
دنیس Doherty Glebe NSW

لنز اخلاقی
جهان نگاه راه دیگر از ویتنام رواندا و بی شماری بیشتر جنایات قبل از سوریه [مارس 21]. با تشکر برای تبدیل یک لنز روشن بر این و بر این امید است که نهفته است نه در منفعل تماشاگران اما در حالت شجاع روح انسان که مخالف رفتارهای غیر انسانی ایستاده در نور حقیقت.
ژان Harkins Canton, ساحل, NSW

اجتماعی

F: سیندی لو من حدس می زنم آن آسان است برای بسیاری از مردم به قضاوت هنگامی که آن را نه آنها و یا کودک خود را در معرض خطر [از میتوکندری بیماری “Cell block”, مارس 21]. گاهی اوقات واقعیت این است که علم پزشکی منتقل شده است سریع تر از توانایی ما به عنوان انسان برای مقابله با پيامدهای روحی و روانی.

در حال بارگذاری

T: @LizBroderick با تشکر از شما, جولیا بیرد برای شما نامه زیبا برای دختر خود را [“گرفتن حکمت”, مارس 21]. بنابراین حکیم و مهربان و توانمند سازی است. اجازه دهید آن را در خدمت به عنوان یک راهنمای برای همه زنان جوان تغییر جهان است.

T: @infioni این یک قطعه زیبا از نوشتن و بیان عشق و امید. من خواهد شد به اشتراک گذاری آن با فرزندان من و دوستان من که کودکان.

T: @halifax215 چه فوق العاده ارتباط برقرار شما, جولیا.

T: @hhawkes قوی و هوشمند مشاوره برای دختران که به زنان و مجبور به مقابله با تمام فرصت ها و موانع است که شامل.

رسانه های اجتماعی تفسیر کلیدی: F = facebook; T = توییتر.

آیا می خواهید به چت ؟ ما دوست داریم به شنیدن از شما. ارسال نامه های خود را به goodweekend@goodweekend.com.au (لطفا خود را در حومه, دولت, و شماره تلفن). و یا افکار خود را با ما در آخر هفته خوب آنلاین و یا در Facebook, Twitter و یا Instagram صفحات.

برای جزئیات بیشتر از خوب های آخر هفته , مجله, بازدید از صفحه ما در Sydney Morning Herald, سن و بریزبن تایمز.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im