خوب شانس دوم نوزاد IVF موفقیت

مدیر NPESU و ارشد مطالعه نویسنده استاد جورجینا اتاق گفت: این یافته ها را توانمند سازی IVF در بيماران با ارائه آنها را با اطلاعات سخت است که درخواست شده است برای کمک به آنها تصمیم می گیرید که آیا آنها سعی خواهد کرد برای یک کودک دوم.

در حال بارگذاری

“ما می دانیم که بسیاری از زنان و زوج می خواهید بیش از یک کودک برای تکمیل خود و خانواده خود و آنها می خواهند به طور کامل مطلع” استاد دانشگاه چالمرز گفت.

“این داده ها باید به آنها اطمینان که شانس خود را از داشتن یک دوم نوزاد از طریق لقاح خارج رحمی بسیار خوب,” او گفت:.

محققان داده ها از 35,290 زنانی که تحت درمان IVF با استفاده از تخم مرغ خود را در 90 درمانگاه در سراسر استرالیا و نیوزیلند و به هنگام تولد به زندگی نوزادان بین سال های 2009 و 2013.

آنها به دنبال زنان برای دو سال دیگر و از جمله پس از آن تولد تا اکتبر 2016.

فقط بیش از 43 درصد (15,325 زنان) سعی کردم برای یکی دیگر از IVF-درک کودک است. خود را در ميانه سنی 36 و 73 درصد بود جنین منجمد از تخمک است که اولین بار نوزاد خود را.

برای این زنان شانس داشتن یک دوم نوزاد IVF در محدوده 61 درصد (به عنوان یک برآورد محافظه کار) به 88 درصد (بهینه برآورد) پس از شش چرخه. برای جنین های تازه, طیف وسیعی شد 51-70 درصد است.

جنین منجمد جمع آوری شده هنگامی که زنان جوان بودند با احتمال بیشتری برای موفقیت نسبت به جنین های تازه. زوج که ناباروری به علت یک عامل مؤثر بر شریک زندگی مرد نیز تا به حال شانس بیشتری برای موفقیت است.

مسن مادر کاهش شانس داشتن یک دوم نوزاد IVF.

در حال بارگذاری

برای زنان سالخورده 30-34 شانس داشتن یک دوم نوزاد IVF پس از یک چرخه بود 48 درصد با جنین منجمد و 43 درصد با تازه چرخه. پس از سه چرخه 69-90 درصد را خانه دوم خود را IVF نوزاد از جنین منجمد و 62-74 درصد از جنین های تازه.

زنان سالخورده 40-44 تا به حال 29 درصد شانس داشتن یک کودک دوم با جنین منجمد از چرخه اول و 12 درصد با جنین های تازه, استاد چالمرز گفت.

محافظه کار شکل فرض می شود که زنانی که نمی, برای بازگشت بیشتر IVF درمان را بدون شانس دستیابی به یک کودک دوم اگر آنها تا به حال ادامه درمان و مطلوب برآورد فرض این زنان را با شانس یک زندگی تولد خاص در یک چرخه به عنوان زنانی که تا به حال ادامه درمان است.

محدوده بین دو ارائه می دهد زنان ایده های واقع بینانه از موفقیت واقعی نرخ نویسندگان گفت.

“برای خانم های مسن این یافته ها هنوز هم اطمینان بخش است که حتی در 40-44 گروه سنی شانس داشتن یک دوم نوزاد از طریق لقاح خارج رحمی خود را با استفاده از تخم مرغ خوب است خیلی خوب نیست اما هنوز هم خوب است” استاد دانشگاه چالمرز گفت.

“اما بهتر است به صبر بیش از حد طولانی,” او گفت: به ویژه برای زنان که اصلا جنین منجمد.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو