در روز از coronavirus مسافران اغلب مصرف افراطی اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود. آنها هر چیزی را می پوشند از پلاستیک ponchos به آزمایشگاه عینک به biohazard مناسب. آنها پاک کردن سینی جداول و بازوی استوار با مواد ضد عفونی کننده. برخی از مسافران می گویند که جلوگیری از استفاده از دستشویی و حتی در پروازهای بین قاره ای باور وجود دارد بیشتر در معرض خطر عفونت وجود دارد. بسیاری از بسته های مواد غذایی خود را و نگه داشتن خود را, دنده محافظ در حتی در حالی که آنها خواب.

فاقد اطلاعات قطعی در مورد چه مدت ویروس ممکن است معطل روی لباس و یا حتی خود آنها استدلال که حفاظت بیشتر بهتر از کمتر است.

هنگامی که بیلی چان پرواز خانه به هنگ کنگ از لندن در اواسط ماه مارس او عینک یکبار مصرف دست کت و شلوار محافظ عینک و یک N95 ماسک. او خود را تغییر ماسک دو بار در طول 13 ساعته پرواز با استفاده از دست sanitiser در هر زمان.

“من نمی بینم کسی رفتن یا خاموش کردن هواپیما بدون ماسک” گفت: چان که نیاز به بازگشت به هنگ کنگ به تمدید ویزای خود را به بریتانیا می باشد.

اکثر مسافران او گزارش, عینک, عینک و یا عینک آفتابی و همچنین.

“من نمی خوردن من نمی, نوشابه, من سرگردان در اطراف در هواپیما,” او گفت:.

استیسی قهوهای مایل به زرد که پرواز به خانه اش در مالزی از اورگان در مارس 1, عینک, عینک و دستکش و ماسک در هواپیما.

“من می دانستم که ممکن است کسی به من نگاه کن و بخند,” قهوهای مایل به زرد گفت. “این بهتر از دروغ گفتن در بیمارستان, راست?”

مدل نائومی کمپبل ارسال شده یک عکس از خودش در Instagram accessorised در صورتی فولاد, دستکش, فیروزه ای ماسک صورت و بلوند, سفید, coveralls, نوع به طور معمول پوشیده شده است که حذف آزبست.

Linsey Marr, یک کارشناس در برنامه انتقال بيماري در موسسه پلی تکنیک ویرجینیا گفت: این حس به پوشیدن دنده محافظ در هواپیما داده می شود به محله های تنگ.

“من فکر می کنم مهم ترین چیزی که به انجام خواهد بود برای پوشیدن در صورت پوشش یک ماسک از نوعی” گفت: Marr که نحوه گسترش ویروس ها در هوا. “عینک نیست یک ایده بد به خصوص اگر آنها را به شما جلوگیری از دست زدن به چشم خود را.”

در حالی که تمام بدن کت و شلوار محافظ “نمی تواند صدمه دیده است,” او گفت: “مهم ترین چیز این است برای پوشش بینی و دهان خود را شستشو دست شما زیادی است و اجتناب از دست زدن به چشم خود را.

“قطعا من نمی خواهم برای نشستن در کنار و یا درست در مقابل و یا پشت کسی دیگری” Marr گفت.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نمی کند به صراحت توصیه در برابر پرواز, اما آن را هشدار می دهند که “شلوغ سفر تنظیمات” می تواند یک فرد را افزایش دهد احتمال عفونت وجود دارد و چند سفر تنظیمات به عنوان شلوغ به عنوان یک فروخته پرواز.

“با توجه به شرایط منحصر به فرد شما ممکن است انتخاب کنید برای به تاخیر انداختن یا لغو برنامه های خود را” آژانس می گوید.

A traveller passes through Kong Kong Airport, March 17, 2020. The New York Times

یک مسافر از طریق کنگ کنگ فرودگاه, مارس 17 سال 2020 است. نیویورک تایمز

آنچه در آن به معنی به پرواز با خیال راحت در این صورت از coronavirus تهدید است به احتمال زیاد به تکامل در ماه های آینده. امارات, دبی-بر اساس خطوط هوایی هفته گذشته اعلام کرد که آن را آغاز کرده بود انجام سریع coronavirus آزمون در مسافران در حال انتظار برای هیئت مدیره و گفت که امیدوار به مقیاس عمل به پوشش بیشتر در پرواز است.

هواپیمایی آلاسکا می گوید این است که نگه داشتن همه وسط صندلی خالی در کلاس اقتصاد در آن پرواز را از طریق ممکن است.

خطوط هوایی آمریکا و, United Airlines, بزرگترین two ما ناقل نیست پاسخ به پرس و جو در مورد سیاست های خود را و یا توصیه هایی در مورد شخصی دنده محافظ.

برایان Parrish سخنگوی خطوط هوایی جنوب غربی گفت: شایع ترین دنده محافظ پوشیده شده توسط کارکنان آن شد ماسک صورت و دستکش.

“مشتریان سفر با غرب خوش آمدید به پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی,” Parrish گفت. “تنها استثنا در این سیاست خواهد بود هر گونه تجهیزات که ممکن است تداخل با عملیات ایمن هواپیما یا ایمنی و آسایش مشتریان دیگر.”

ویکی دینگ که در سفر با مادر و برادر به پکن از نیویورک از طریق هنگ کنگ در مارس 18, عینک باران قنتد, ژاکت, hairnet ماسک و عینک ایمنی. مادر او به ارمغان آورد پلاستیک پرده های حمام به محل بر روی صندلی, اما آنها پایان ندارد تا با استفاده از آنها.

“خطوط هوایی شد و هنوز هم در خدمت مواد غذایی, اما نیمی از مردم نمی خوردن آن” دینگ گفت.

او نوشید لرزش پروتئین از طریق یک نی.

برایان کمپبل که به دیدار پدر و مادر خود را’ خانه ای در اوکلاهما از کالیفرنیا در اواسط ماه مارس گفت که او عینک یک ماسک برای کل سفر با شروع از سوار خود را به فرودگاه برای جلوگیری از آوردن این ویروس با او. خود را راننده تاکسی در اوکلاهما اظهار نظر در ماسک و سوال که آیا لازم بود.

“ما لازم نیست که یک فرهنگ از پوشیدن ماسک در اطراف” کمپبل گفت:. “در حال حاضر ما حرکت در این جهت است.”

چان که پرواز به هنگ کنگ در ماه مارس گفت که او احساس احتیاطی کرده بودند که توجیه هنگ کنگ دولت اعلام کرد که دو روز پس از او فرود آمد که پنج نفر بودند که در پرواز خود را به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

“این سخت بود با پوشیدن N95 تمام وقت و خفه کننده است,” او گفت:. “من واقعا عجیب و غریب و بی دست و پا.” اما در حقیقت او گفت: “این همه لازم است.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو