گسترش جهانی coronavirus افزایش همه گیر ترس

افزایش عفونت در کره جنوبی و ایتالیا و هشدار دهنده افزایش مرگ و میر در ایران بیش از آخر هفته باعث تند سقوط در بازارهای سهام و سهام وال استریت آتی روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران فرار به پناهگاه های امن مانند طلا.

سهام و قیمت نفت سقوط در حالی که طلا افزایش یافت و به هفت سال به بالا. کره ای برنده 0.8% افت داشته به پایین ترین سطح خود از ماه اوت.

“اخبار جریان از آخر هفته بازی تغییر کرده است تا حدودی که در آن تمرکز است بیشتر در خطر شیوع در خارج از چین گفت:” کریس وستون رئیس تحقیقات در بروکر Pepperstone.

فرانسوی, وزیر بهداشت Olivier Veran گفت که بحث خود را با همتایان اروپایی به زودی به بحث در مورد چگونه به مقابله با یک بیماری همه گیر ممکن است در اروپا پس از یک شخص سوم از آنفولانزا درگذشت-مانند ویروس در ایتالیا و تعداد موارد وجود دارد شروع به پریدن کرد بیش از 150 از فقط سه تا قبل از جمعه.

“امشب هیچ بیماری همه گیر در فرانسه. اما وجود دارد یک وضعیت مشکل در درب در ایتالیا است که ما در حال تماشای با توجه” Veran یک کنفرانس خبری گفت.

ایتالیا مهر و موم کردن بدترین متاثر از شهرها و ممنوع تجمعات عمومی در بسیاری از مناطق شمال از جمله توقف کارناوال در ونیز که در آن وجود دارد دو مورد را امتحان کنید شامل بزرگترین شیوع در اروپا است.

“من شگفت زده شد این انفجار از موارد” نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: شبکه دولتی RAI هشدار اعداد و احتمال افزایش در روزهای آینده. “ما همه چیز را ما می توانیم برای جلوگیری از سرایت.”

تقریبا یک دوجین شهرها در لومباردی و ونتو با یک ترکیب جمعیت برخی از 50,000 موثر قرار داده شده تحت قرنطینه به عنوان مقامات در تلاش برای پیدا کردن چگونه شیوع این بیماری آغاز شده است.

“اگر ما می توانیم پیدا کردن ‘بیمار صفر” و سپس آن را به معنی ویروس است و حتی بیشتر از همه جا از ما فکر گفت:” لوکا Zaia منطقه ای فرماندار ثروتمند ونتو منطقه است.

اتریش به حالت تعلیق در آموزش, خدمات, بیش از رشته کوه های آلپ از ایتالیا برای حدود چهار ساعت پس از دو مسافران نشان داد علائم تب. این قطار حامل حدود 300 مسافر از, ونیز, ایتالیا به مونیخ در آلمان شد و مجاز به ادامه سفر خود پس از دو تست منفی برای جدید کروناویروس.

اتریش وزیر کشور کارل Nehammer گفت: coronavirus نیروی کار خواهد کرد و روز دوشنبه برای بحث در مورد اینکه آیا به معرفی کنترل مرز با ایتالیا.

اتحادیه اروپا و کمیسر امور اقتصادی Paolo Gentiloni بروکسل گفت: تا به حال اعتماد به نفس در اقدامات ایتالیایی مقامات مصرف شد و در آنجا بود که “بدون نیاز به وحشت”.

در کره جنوبی مقامات گزارش یکی دیگر از 161 موارد جدید در روز دوشنبه در نظر گرفتن مجموع به 763. هفتم مرگ نیز گزارش شده است.

سئول مطرح شده آن بیماری های عفونی هشدار به بالاترین سطح خود در روز یکشنبه پس از Daegu شهرستان و Cheongdo شهرستان – جایی که عفونت رسید در هفته گذشته – تعیین شد “مراقبت های ویژه مناطق” در روز جمعه.

تشدید در سطح هشدار به دولت اجازه می دهد به ارسال منابع اضافی به Daegu و Cheongdo شهرستان زور جلوگیری از فعالیتهای عمومی و دستور موقت بسته شدن مدارس وزارت بهداشت گفت.

“دولت تمام خواهد شد-به حداقل رساندن تاثیر اقتصادی و مطمئن شوید که به بازیابی حرکت نمی خواهد قطع شود که در حال آماده شدن برای بدترین سناریو” کره جنوبی با معاون وزیر دارایی Kim Yong-beom روز دوشنبه گفت:.

“ما از نزدیک نظارت (فارکس) در بازارهای خاص و اقدامات لازم اگر معاملات سوداگرانه منجر به گله مانند رفتارهای,” او اضافه شده است.

ایران اعلام کرد که آن دو مورد اول در روز چهارشنبه در گفت و گو با تایید 43 نفر زن و هشت مرگ و میر با بسیاری از عفونت در شیعه به شهر مقدس قم.

عربستان سعودی, کویت, عراق, ترکیه و افغانستان تحمیل سفر و مهاجرت محدودیت در جمهوری اسلامی.

‘شدید و پیچیده’

این ویروس کشته 2,442 مردم در چین که گزارش 76,936 موارد و ناودان ترمز در جهان و دومین اقتصاد است.

در حالی که بیشتر کسب و کار و سایت های ساخت و ساز به آرامی بازگشایی بعد از تمدید قمری تعطیلات سال جدید محدود اطلاعات موجود تا کنون نشان می دهد تولید است که هنوز هم در حال اجرا در سطح بسیار پایین تر از کسانی که در مدت مشابه سال گذشته است.

شیوع گسترش به برخی از 28 کشور دیگر و سرزمین های با مرگ و میر حدود دو دوجین با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

چین گزارش 648 عفونت های جدید در روز یکشنبه اما تنها 18 بودند در خارج از کانون شیوع در هوبئی استان کمترین تعداد در خارج از استان از مقامات شروع به انتشار اطلاعات یک ماه پیش.

“در حال حاضر وضعیت اپیدمی است که هنوز هم شدید و پیچیده و پیشگیری و کنترل کار است که در سخت ترین و بحرانی مرحله” رئیس جمهور چین گفت.

یازدهم بر اهمیت مبارزه با این بیماری همه گیر در پایتخت پکن است که به تازگی مورد نیاز مردم ورود از جاهای دیگر در چین به قرنطینه در خانه برای 14 روز.

او گفت: آن را باید نسبتا بزرگ اما کوتاه مدت تاثیر بر اقتصاد و پکن خواهد تا سیاست های تنظیمات به کمک کوسن ،

G20 گروه بندی برتر جهان اقتصاد به نام روز شنبه برای پاسخ هماهنگ به شیوع کروناویروس که صندوق بین المللی پول پیش بینی خواهد کاهش رشد اقتصادی چین امسال به 5.6 درصد و اصلاح 0.1 درصد از رشد جهانی.

در ژاپن که در آن دولت با آن مواجه است در حال رشد سوال در مورد این که آیا آن در حال انجام است به اندازه کافی برای مقابله با ویروس, مقامات تایید کرده بود 773 موارد در اوایل یکشنبه شب.

بسیاری از آنها از یک کشتی کروز قرنطینه در نزدیکی توکیو الماس شاهزاده خانم. یک سوم مسافر یک مرد ژاپنی در 80s در روز یکشنبه درگذشت.

مقامات انگلیسی گفت: چهار نفر تخلیه از کشتی در حال آزمایش مثبت برای این ویروس پس از پرواز به انگلستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im