اقتصاد جهانی در سال 2020 در مسیر برای بیشترین رکود از دهه 1930: صندوق بین المللی پول

صندوق بین المللی پول در آن سال 2020 چشم انداز اقتصادی جهان پیش بینی نسبی دوباره بجای اول برگشتن در سال 2021 با اقتصاد جهانی در حال رشد در یک 5.8 درصد رای اما گفت که آن پیش بینی ها مشخص شد “شدید عدم قطعیت” و این نتایج می تواند به مراتب بدتر بسته به اینکه در این دوره از بیماری همه گیر.

“این بهبود در سال 2021 است که تنها جزئی به عنوان سطح فعالیت های اقتصادی پیش بینی شده است به باقی می ماند در زیر سطح ما تا به حال پیش بینی شده برای سال 2021 قبل از ویروس آمار” گیتا Gopinath صندوق بین المللی پول اقتصاددان ارشد یک کنفرانس خبری گفت از طریق یک لینک ویدئو.

تحت این صندوق بهترین سناریو جهان است به احتمال زیاد به از دست دادن تجمعی $9 تریلیون دلار در خروجی بیش از دو سال است – بیشتر از این در ترکیب تولید ناخالص داخلی آلمان و ژاپن او اضافه شده است.

بزرگ ‘مستند’

صندوق بین المللی پول پیش بینی فرض کنیم که شیوع رمان coronavirus را به اوج در بسیاری از کشورها در طول سه ماهه دوم و محو شدن در نیمه دوم سال با تعطیلی کسب و کار و دیگر مهار اقدامات به تدریج unwound است.

دیگر همه گیر است که طول می کشد از طریق سه ماهه سوم می تواند بیشتر از 3 درصد انقباض در سال 2020 و بهبود کندتر در سال 2021 با توجه به “زخم” اثر ورشکستگی و بیکاری طولانی مدت. دوم شیوع در سال 2021 است که نیروهای بیشتر خاموش شدن ناگهانی می تواند باعث کاهش 5 تا 8 درصد در تولید ناخالص جهانی در پایه پیش بینی برای سال آینده نگه داشتن جهان در رکود اقتصادی برای دومین سال متوالی.

FILE PHOTO: A sign is seen on the front of a shop informing customers it is closed due to the coronavirus disease (COVID-19) on Streatham High Road in south London, Britain, March 21, 2020. Reuters

فایل عکس: یک نشانه است که دیده می شود در مقابل یک فروشگاه اطلاع رسانی به مشتریان این است که بسته به علت بیماری کروناویروس (COVID-19) در Streatham بالا جاده در جنوب لندن, بریتانیا, مارس 21 سال 2020 است. ایسنا

“آن است که به احتمال بسیار زیاد است که در این سال اقتصاد جهانی خود را تجربه می کنند بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ گردیده است که دیده می شود در طول بحران مالی جهانی در یک دهه پیش” صندوق بین المللی پول در گزارش خود. “بزرگ مستند به عنوان یکی ممکن است تماس آن پیش بینی شده است به کوچک شدن رشد اقتصاد جهانی به طور چشمگیری است.”

جدید پیش بینی ارائه حزن انگیز پس زمینه به صندوق بین المللی پول و بانک جهانی بهار جلسات که برگزار شده توسط ویدئو کنفرانس این هفته برای جلوگیری از کمک به گسترش ویروس.

این جلسات که به طور معمول در قرعه کشی 10 ، 000 نفر به واشنگتن محروم شده اند به حداقل با بسیاری از تعاملات میان بانک مرکزی وزرای مالی و دیگر سیاستگذاران نه در یک زمان بحرانی.

Gopinath هشدار داد که محدودیت های مسافرتی و ضعف در زنجیره تامین تهدید به معکوس بهره وری از دستاوردهای جهانی شدن. او به نام در کشور برای خودداری از اعمال محدودیت بر صادرات تجهیزات پزشکی گفت: سالم بازیابی نخواهد بود پایدار در میان ده-جهانی شدن.

“که به شدت کاهش بهره وری در جهان و آخرین چیزی که ما می خواهیم در این زمان,” او اضافه شده است.

نه 1932

صندوق بین المللی پول از یک دهه پیش برآورد اقتصاد جهانی افت 0.7 درصد در سال 2009 است اما پس از تنظیم شود که انقباض به 0.1 درصد است.

Gopinath گفت: رکود اقتصادی باعث coronavirus همه گیر خواهد شد قابل ملاحظه ای خفیف تر از افسردگی از 1929-1932 که جهانی خروجی قرارداد در حدود 10 درصد است. صنعتی اقتصاد که در آن بیشتر داده های قابل اعتماد در دسترس است نشان داد تولید ناخالص داخلی سقوط از 16 درصد در آن زمان او اضافه شده است.

در ماه ژانویه قبل از میزان شیوع فعلی در داخل و خارج از چین شناخته شده بود صندوق بین المللی پول پیش بینی کرده بود که اقتصاد جهانی خواهد رشد 3.3 درصد در سال 2020 به عنوان ایالات متحده-چین تجارت تنش شد, کاهش, با 3.4 درصد رشد دیده می شود برای 2021.

اقتصادهای پیشرفته در حال حاضر رنج می برند بدترین شیوع این ویروس را تحمل فشار از غوطه در فعالیت است. اقتصاد ایالات متحده خواهد قرارداد 5.9 درصد در سال 2020 با یک جهش به 4.7 درصد رشد در سال 2021 تحت این صندوق بهترین سناریو.

FILE PHOTO: IMF Managing Director Kristalina Georgieva speaks during a conference hosted by the Vatican on economic solidarity, at the Vatican, February 5, 2020. Reuters

فایل عکس: صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva در حال سخنرانی در یک کنفرانس به میزبانی واتیکان در همبستگی اقتصادی در واتیکان فوریه 5 سال 2020 است. ایسنا

منطقه یورو اقتصاد خواهد قرارداد با 7.5 درصد در سال 2020 با سخت-آمار ایتالیا دیدن آن سقوط تولید ناخالص داخلی 9.1 درصد و انقباضات 8.0 درصد در اسپانیا و 7.0 درصد در آلمان و 7.2 درصد در فرانسه صندوق گفت. آن را پیش بینی کرد منطقه یورو اقتصاد به عنوان یک کل خواهد بازی ما رشد 4.7 درصد در سال 2021.

چین که در آن شیوع کروناویروس به اوج خود رسید و در سه ماهه اول و فعالیت های کسب و کار است که با از سرگیری کمک های بزرگ مالی و محرک های پولی را حفظ رشد مثبت از 1.2 درصد در سال 2020 کاهش از 6 درصد رشد در صندوق بین المللی پول در ماه ژانویه پیش بینی شده است. اقتصاد چین است که پیش بینی برای رشد 9.2 درصد در سال 2021 صندوق بین المللی پول گفت.

هند 2020 مالی-رشد در سال جاری نیز انتظار می رود به ماندن در قلمرو مثبت اما آمریکای لاتین اقتصاد که هنوز در حال تجربه رشد coronavirus شیوع را ببینید انقباض 5.2 درصد است.

رشد بدهی

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت: هفته گذشته که برخی از $8 تریلیون دلار در محرک های مالی ریخته بودن توسط دولت به دفع فروپاشی نمی شد به احتمال زیاد به اندازه کافی است.

Gopinath اذعان کرد که کشورهای مصرف در مقادیر عظیم بدهی به صندوق بهداشتی و اقتصادی نجات یافته اند اما گفت: بدهی به تولید ناخالص داخلی در سطوح باید شروع به ایجاد ثبات در سال آینده.

“تا زمانی که نرخ بهره بسیار پایین باقی می ماند که ما شاهد آن هستیم و ما به بهبود است که ما در حال طرح ریزی و سپس این ترکیب باید کمک به پایین آوردن سطح بدهی به آرامی در طول زمان” Gopinath افزود که برخی از کشورها خواهد شد به احتمال زیاد هنوز هم نیاز به کمک در مدیریت بدهی از جمله از طریق تجدید ساختارها.

این صندوق به نام برای بانک مرکزی نقدینگی تعویض خطوط به تواند به گسترش بیشتر بازار در حال ظهور کشورهای که به صورت یک دو مشکل قفل-کردن فعالیت و محکم کردن شرایط مالی ناشی از خروج گسترده منابع مالی به صرفه جویی-دارائی های مانند ایالات متحده.

آن گفت: برخی از کشورها ممکن است نیاز به نوبه خود به طور موقت محدودیت در outflows سرمایه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو