دهلی نو — به عنوان جهانی مرگ و میر از coronavirus پیشی گرفته 200,000 در شنبه کشورها در زمان محتاط گام به سوی کاهش برخی مستندات در حالی که ترس از عفونت ساخته شده و حتی برخی از بیماری همه گیر زخمی کسب و کار تمایلی به بازگشایی شده است.

ایالات متحده Georgia, اوکلاهما و آلاسکا شروع به شل شدن محدودیت در کسب و کار با وجود هشدارهای از کارشناسان که این مراحل ممکن است در آینده بیش از حد به زودی. گفت: برخی از صاحبان آنها نیست و در عین حال آماده بازگشایی و یا انجام شد تا تنها در صورت محدود نگران موج دوم از COVID-19 عفونت.

“ما قربانی بسیار در حال حاضر” گفت: Shawn گینگریچ مدیر عامل و موسس شیر دن تناسب اندام که تصمیم پس از گرجستان فرماندار اعلام کرد که او نمی خواهد در بازگشایی خود آتلانتا بدنسازی حق دور. “من احساس می کنم اگر ما این کار را بیش از حد به زودی خواهیم دید سنبله در موارد و ما را به یک مربع.”

در سراسر جهان مرگ و میر در صدر 200,000 با توجه به شمارش شده توسط جان هاپکینز از دولت آمار و ارقام. واقعی تلفات اعتقاد بر این است به مراتب بالاتر است.

در هند, کاهش محدودیت به معنای بازگشایی محله فروشگاه های است که بسیاری از این کشور 1.3 میلیارد نفر در تکیه می کنند برای همه چیز از نوشیدنی های سرد برای تلفن همراه اطلاعات کارت. اما شل شدن نمی اعمال می شود به صدها نفر از قرنطینه شهرها و مکان های دیگر سخت ترین ضربه از شیوع است که به کشته شدن حداقل 775 نفر در کشور و وحشت زده آن انبوه از فقیر زندگی می کنند که در زاغه شرایط بیش از حد شلوغ برای اجتماعی فاصله.

مراکز خرید نیز در آنجا ماند بسته در سراسر کشور. هنوز هم برای خانواده هایی که اجرا فروشگاه های کوچک که قادر به دست آوردن دوباره آورده امداد.

“این یک تصمیم خوب است” گفت: Amit Sharma, معمار. “ما باید برای باز کردن چند چیز و اجازه دهید که اقتصاد شروع به حرکت. مردم فقیر باید برخی از منبع درآمد. این ویروس است که می تواند در دراز مدت مشکل است.”

هفته گذشته هند نیز اجازه تولید و کشاورزی به رزومه در مناطق روستایی به سهولت وضعیت اقتصادی میلیون ها نفر سمت چپ بیکاری توسط lockdown تحمیل مارس 24. هند محدودیت ها اجازه داده اند مردم از خانه های خود را تنها برای خرید مواد غذایی و پزشکی و یا سایر ملزومات.

در جای دیگر در آسیا و مقامات گزارش جدید مرگ و میر شنبه برای 10th مستقیم بعد در چین که در آن ویروس نشات گرفته است.

و کره جنوبی گزارش داد فقط 10 تازه موارد هشتمین روز متوالی روزانه آن پرش آمد زیر 20. وجود نداشت جدید مرگ و میر برای دومین مستقیم بعد.

در یک اطلاعیه که بر علمی گمنام در مورد ویروس های سازمان بهداشت جهانی گفت: “در حال حاضر هیچ شواهد” است که افرادی که از بهبود COVID-19 نمی سقوط بیمار دوباره.

برخی از کشورهای توسعه یافته یا تشدید محدودیت تایید الگوی احتیاط.

سریلانکا تا به حال بخشی از لغو یک monthlong روز مقررات منع رفت و آمد در بیش از دو سوم از کشور است. اما آن reimposed 24 ساعته مستند سراسر کشور پس از افزایش پنج شنبه از 46 عفونت های جدید, بالاترین افزایش در یک روز در اقیانوس هند جزیره است. جدید حکومت نظامی باقی مانده در اثر تا دوشنبه.

نروژ توسعه یافته حداقل تا سپتامبر. 1 ممنوعیت آن در حوادث با بیش از 500 شرکت کنندگان است.

پاپ فرانسیس به دادگاه تجدید نظر برای نماز برای خاکسپاری خانه کارگر گفت: “آنچه آنها انجام شده است بسیار سنگین و غمگین. آنها واقعا احساس درد از این بیماری همه گیر.”

در اروپا و بچه ها در اسپانیا خود را دریافت کنید اول هوای تازه در هفته در روز یکشنبه زمانی که ممنوعیت اجازه دادن به آنها در خارج آرام است. پس از 44 روز در داخل خانه آنها می شود مجاز به گرفتن یک اسباب بازی و یا روروک مخصوص بچه ها با آنها و نه با هم بازی برای بزرگسالان تحت نظارت یک ساعت گشت و گذار هیچ دورتر از 1 کیلومتر (0.6 مایل) از خانه. برخی از پدر و مادر عصبی خرید آنلاین برای کودکان-اندازه ماسک برای فرزندان خود به عنوان توصیه شده توسط مقامات.

“من واقعا می خواهم به خارج و Ema می کند نیز گفت:” رئال مادرید ساکن اوا Novilo که دختر Ema 7 است. اما Novilo پیش بینی “شرایط دشوار” ” اگر آنها را ببینید Ema دوستان است و باید از هم جدا ماندن. “من نمی دانم اگر ما قادر خواهد بود برای حفظ کنترل است.”

بلژیک ترسیم برنامه های مترقی مستند آرامش شروع ممکن 4 با از سرگیری غیرضروری درمان در بیمارستان ها و بازگشایی نساجی و دوخت مغازه بنابراین مردم می توانند در صورت ماسک. کافه ها و رستوران ها اجازه داده می شود برای شروع بازگشایی ژوئن 8, اگر چه نخست وزیر بلژیک سوفی Wilmes همچنین هشدار داد که افزایش عفونت می تواند تغییر جدول زمانی و این که “هیچ چیز در سنگ.”

در ایتالیا مقامات هشدار داد در برابر رها اجتماعی فاصله شیوه های پس از مستند محدودیت ها کاسته on May 4 و میلیون ها بازگشت به کار. مقامات گفتند رایگان ماسک محافظ توزیع خواهد شد به خانه های سالمندان و پلیس و مقامات دولتی و حمل و نقل کارگران است. رم با حمل و نقل عمومی آژانس نقاشی دایره آبی رنگ در مترو سیستم عامل برای یادآوری مردم به خود را حفظ فاصله زمانی که مسافران بازگشت در اعداد بزرگ است.

این کشور همچنان به اروپا بالاترین مرگ و میر با 26,384 مرگ و میر. 415 مرگ و میر ثبت نام در دوره 24 ساعته به پایان رسید که شنبه شب بود که کمترین تلفات ایتالیا پس از ثبت 345 در مارس 17, اما تنها کمتر از پنج جمعه.

با تجمعات ممنوع, ایتالیایی جشن سالگرد 75 از آزادی آنها از نیروهای اشغالگر در جنگ جهانی دوم در حال ظهور در بالکن و یا پشت بام ها در همان زمان شنبه به خواندن یک آواز عامیانه مرتبط با مقاومت مبارزان.

بریتانیا هنوز هم که در تغییرات به آن مستند به عنوان coronavirus مربوط به مرگ و میر در بیمارستان صدر 20,000. این رقم شامل نمی شود مرگ و میر در خانه های سالمندان که به احتمال زیاد در هزار است.

در فرانسه دولت آماده است تا از کمرویی سهولت یکی از اروپا و دقیقترین مستندات از آوریل 11. وزیر بهداشت برنامه های دقیق به مقیاس تست به کمک شامل هر شعله ور شدن یو پی اس.

تست کمبود یک مشکل مهم در جاهای دیگر هم از جمله در برزیل, امریکا بزرگترین کشور است که veering نزدیک به تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر ،

مقامات پزشکی در ریو دو ژانیرو و چهار دیگر شهرهای بزرگ هشدار داد که خود را به بیمارستان سیستم ها در آستانه سقوط و یا در حال حاضر غرق شده است. در مانائوس, بزرگترین شهر در آمازون مقامات گفتند که مجبور شده اند به حفاری گورهای دسته جمعی در گورستان. کارگران شده اند دفن اجساد 100 یک روز-سه گانه قبل از ویروس متوسط است.

در ایالات متحده فرمانداران جمهوریخواه در ایالات متحده از جمله گرجستان و اوکلاهما مجاز سالن و چشمه های معدنی و آرایشگاه برای بازگشایی, در حالی که آلاسکا پاک راه را برای رستوران ها به سر ناهار خوردن در سرویس و مغازه های خرده فروشی و کسب و کارهای دیگر برای باز کردن درهای خود را با تمام محدودیت ها. برخی از آلاسکا شهرداری تصمیم به حفظ قوانین سختگیرانه تر.

هر چند محدود در حوزه و موضوع اجتماعی-فاصله محدودیت reopenings مشخص نمادین نقطه عطف در بحث در ایالات متحده و فراتر از آن به عنوان به چگونه به سرعت رهبران سیاسی باید بلند اقتصادی ویرانگر مستند سفارشات.

روز جمعه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت بینانه از اقتصاد بلکه خواسته مردم را به ادامه اجتماعی فاصله و با استفاده از پوشش صورت. همان روز او امضا $484 میلیارد لایحه برای کمک به کارفرمایان و بیمارستان ها. در گذشته پنج هفته حدود 26 میلیون نفر را برای ثبت بیکاری کمک و یا در حدود 1 در 6 کارگران ایالات متحده است.

تهمت نیز گفت: او به طور گسترده ای مورد انتقاد نظرات نشان می دهد مردم می توانند مصرف یا تزریق مواد ضد عفونی کننده برای مبارزه با COVID-19 بودند تلاش در طعنه زدن.

در تگزاس که در آن محدودیت شده اند کاسته اجازه می دهد تا خرده فروشان به فروش اقلام به صورت منظقه وانت, آلیسون اسکات گفت: لباس زنانه فروشگاه در دالاس مرکز خرید انجام داده است و چند “به” سفارشات اما بسیاری از مشتریان به نظر می رسد هنوز هم احساس می کنید راحت تر سفارش آنلاین. اسکات می گوید که تا آنجا که او می خواهم به دیدن چیزهایی بازگشت به راه آنها شد و افراد مجاز به فروشگاه در فرد او فکر می کند آن را بیش از حد مخاطره آمیز سلامت-دانا در حال حاضر می توانید ببینید افرادی که مایل به آمده یا نه.

“من می خواهم برای باز کردن بیش از هر چیزی, اما من فکر نمی کنم که جامعه آماده است برای بیرون آمدن یا” او گفت:.

برنت گزارش از شیکاگو است. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de