نیویورک — در سراسر جهان مرگ و میر از coronavirus آمار 100,000 به عنوان مسیحیان در سراسر جهان مشخص شده یک جمعه خوب بر خلاف هر گونه دیگر — در مقابل صفحه نمایش کامپیوتر به جای در کلیسا pews — و برخی از کشورهای tiptoed نسبت به بازگشایی بخش خود را کتک اقتصاد.

در سراسر جهان مقامات بهداشت عمومی و رهبران مذهبی به طور یکسان به مردم هشدار داد در برابر نقض مستندات و اجتماعی فاصله قوانین بیش عید پاک و اجازه می دهد این ویروس به آمدن طوفان بازگشت. مقامات با توسل به موانع و وسایل دیگر برای تضعیف سفر.

در ایتالیا مقامات شاغل هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین و پا تا پلیس چک به مطمئن شوید که ساکنان نمی خارج از خانه های خود. در روز پنج شنبه به تنهایی پلیس متوقف و برخی از 300.000 نفر در سراسر ایتالیا برای بررسی اینکه آیا آنها تا به حال اجازه به سفر. حدود 10 ، 000 صادر شد احضار.

برخی از کلیساها برگزار می شود, خدمات آنلاین, در حالی که دیگران مرتب نماز در رانندگی-در تئاتر. آتش زخمی کلیسای جامع نوتردام برگشتم به زندگی به طور خلاصه در پاریس روز قبل از اولین سالگرد مارس 15 دوزخ که زده آن است. خدمات پخش شد از بسته به مکان کلیسای جامع.

تعطیلات شهدای آمد به عنوان در سراسر جهان تعداد مرگ و میر ردیابی توسط دانشگاه جانز هاپکینز آمار تلخ نقطه عطف 100000 از اواخر دسامبر در هنگام وقوع ظهور در چین است. بیش از 1.6 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده شده اند توسط دانشگاه دفعات مشاهده شده است.

از تعداد واقعی از زندگی را از دست داده است و بر این باور بود بسیار بالاتر به دلیل محدود تست coverups توسط برخی از دولت های مختلف و شیوه های شمارش. برای مثال در جاهایی مثل نیویورک و ایتالیا و اسپانیا و بسیاری از قربانیان که فوت در خارج از بیمارستان — می گویند در یک خانه یا یک خانه سالمندان — شده اند محسوب می شود.

مرگ و میر در ایالات متحده در حدود 18,000 قرار دادن آن در مسیر رسیدن به ایتالیا به عنوان کشوری با کمترین تلفات و حدود یک و نیم میلیون آمریکایی تایید شد آلوده. بیش از 40 درصد از مرده در ایالات متحده آمریکا در ایالت نیویورک است. هنوز هم وجود دارد نشانه ای از امید است.

ایالت نیویورک گزارش 777 جدید مرگ و میر پایین کمی از روز قبل به صورت کلی تلفات بیش از 7,800.

“من درک می کنم فکری و چرا از آن اتفاق می افتد” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. “”این نمی شود آن را آسان تر برای قبول است.”

اما مقامات وزارت امور خارجه گفت: تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه کاهش یافته و برای اولین بار از اواسط ماه مارس و بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش: 290 جدید بیماران در یک روز در مقایسه با روزانه را افزایش می دهد از بیش از 1 ، 000 هفته گذشته است.

کومو گفت: اگر این روند دارای نیویورک ممکن است نیاز به سرریز بیمارستان درست است که مقامات شده اند تکاپوی ساخت.

“وجود دارد یک نور در انتهای تونل” دکتر گفت: Jolion McGreevy مدیر پزشکی مونت سینای بیمارستان بخش اورژانس. “این بهتر, اما آن را مانند آن را فقط به رها کردن یک شبه. من فکر می کنم آن را به به آرامی کاهش بیش از هفته آینده و ماه.”

با همه گیر کوبیدن اقتصاد سر از صندوق بین المللی پول هشدار داده است که اقتصاد جهانی به رهبری برای بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود.

در اروپا از 19 کشور که با استفاده از ارز یورو غلبه هفته تلخ اختلافات به توافق در هزینه $550 میلیارد برای کوسن رکود اقتصادی ناشی از ویروس است. ماریو Centeno که سران منطقه یورو وزرای مالی گروه به نام این بسته “کاملا بی سابقه است. … امشب اروپا نشان داده است می توانید آن ارائه خواهد شد وجود دارد.”

به عنوان هفته از مستندات تمدید شد در ملت پس از ملت و دولت بودند و فشرده برای سهولت محدودیت های کلیدی کسب و کار و صنایع.

پس از دو هفته توقف غیرضروری همه فعالیت های اقتصادی اسپانیا تصمیم گرفت که اجازه می دهد کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز به سر کار در روز دوشنبه در حالی که مدارس اکثر مغازه ها و دفاتر بسته باقی خواهد ماند. مقامات اسپانیایی گفت: آنها اعتماد که این حرکت نمی تواند باعث افزایش قابل توجه در عفونت.

“ما نمی خواهد آنها اتخاذ وگرنه” گفت: ماریا خوزه Sierra اسپانیا بهداشت اورژانس مرکز.

رئیس سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد که پیش از موعد لغو محدودیت می تواند “منجر به یک کشنده تجدید حیات.”

در ایتالیا صنعتی لابی در مناطق به نمایندگی از 45 درصد از اقتصاد کشور خروجی از دولت خواست به سهولت خود در دو هفته مستند در تمام غیرضروری ساخت و گفت: “خطرات قطعی خاموش کردن خود موتور و هر روز که می گذرد خطر رشد می کند و نه قادر به راه اندازی مجدد آن است.”

ایتالیا گزارش 570 اضافی مرگ و میر به صورت یک کل در حال اجرا بیش از 18,800 اما گفت: تعدادی از بستری شدن در بیمارستان در حال سقوط است همراه با تعدادی از بیماران در بخش مراقبت های ویژه.

مالزی نخست وزیر اعلام کرد در یک هفته دو فرمت به این کشور lockdown اما گفت: انتخاب بخش های اقتصادی می تواند بازگشایی در فازهای در حالی که زیر دقیق بهداشت قوانین.

در پایتخت کنیا نایروبی مردم از جان گذشته برای مواد غذایی stampeded هل دادن از طریق یک دروازه در یک منطقه در کیبرا زاغه. پلیس با شلیک گاز اشک آور مجروح شدن چند نفر.

در ژاپن و جهان است و سومین اقتصاد بسیاری از آنها انتقاد نخست وزیر شینزو آبه به عنوان بیش از حد آهسته به عمل در برابر این بیماری همه گیر. در نادر ملامت ژاپن استان آیچی به تویوتا ماشین شرکت خود را اعلام وضعیت اضطراری کرد و گفت آن را نمی توانید صبر کنید برای دولت است.

“وضعیت بحرانی” گفت: Aichi رژیم صهیونیستی است. Hideaki اومورا. “ما تصمیم به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از Aichi ساکنان زندگی و سلامت است.”

جهان قدیمی ترین جمعیت و COVID-19 می تواند به خصوص جدی برای افراد مسن.

در برخی از بدترین آمار در کشورهای ایتالیا و اسپانیا, جدید, عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر شده است درست کردن. اما روزانه عوارض باقی می ماند و تکان دهنده است.

به 605 جدید مرگ و میر اعلام کرد در اسپانیا شد که کمترین میزان در بیش از دو هفته است. Coronavirus ادعا کرده بیش از 15,800 در زندگی وجود دارد هر چند نرخ سرایت و مرگ و میر در حال افت هستند.

بریتانیا ثبت 980 جدید, مرگ و میر, بالاترین مجموع روزانه برای نزدیک به 9,000 در همه.

نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد از مراقبت های ویژه در روز پنج شنبه پس از گذراندن سه شب وجود دارد که برای درمان ویروس. 55 سال باقی مانده بستری در لندن است. پدرش استنلی جانسون گفت: نخست وزیر باید به “استراحت” قبل از بازگشت به کار.

——

Sedensky گزارش از فیلادلفیا. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو