اولین مرگ آمد در مرکزی چین در شهر ووهان در Jan 9. آن زمان 83 روز برای اولین 50,000 مرگ و میر ثبت می شود و فقط هشت بیشتر به صورت تلفات به صعود به 100,000.

تلفات شده است تسریع در میزان روزانه بین 6% و 10% در طول هفته گذشته و تقریبا وجود دارد 7,300 مرگ و میر در سطح جهان گزارش شده در روز پنج شنبه.

مرگ و میر در حال حاضر در مقایسه با آن از طاعون بزرگ لندن در اواسط 1660s که منجر به کشته شدن حدود 100 ، 000 نفر حدود یک سوم از جمعیت این شهر در آن زمان است.

Source: Johns Hopkins University

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز

اما آن را هنوز هم دور از به اصطلاح آنفلوآنزای اسپانیایی آغاز شد که در سال 1918 و تخمین زده شده است که به کشته شدن بیش از 20 میلیون نفر در آن زمان petered در سال 1920.

رمان coronavirus اعتقاد بر این است که ظهور در ووهان بازار که در آن حیوانات وحشی فروخته شد در اواخر سال گذشته. آن را به سرعت گسترش از طریق چین و در سراسر جهان است.

مقدار باقی مانده است به تعیین خواهد شد در مورد آن از جمله چقدر کشنده است. برآورد طور گسترده ای متفاوت است.

روز جمعه آمار و ارقام – 100,000 مرگ و میر ناشی از 1.6 میلیون نفر – را نشان می دهد مرگ و میر 6.25% اما بسیاری از کارشناسان معتقدند نرخ واقعی پایین تر است با توجه به این که بسیاری از خفیف و بدون علامت موارد هنگامی که افراد آلوده نشان ندهید علائم را شامل می شوند نیست در مورد بالغ می شود.

Source: Johns Hopkins University

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز

برخی از کشورها از جمله ایتالیا و فرانسه و الجزایر, هلند, اسپانیا و بریتانیا گزارش داد که بیش از 10 درصد از تمامی موارد منجر به مرگ شده است.

یکی از بزرگترین مطالعات مرگ و میر از بیماری های مربوط به 44,000 بیماران در چین قرار دادن رای در حدود 2.9%.

همان مطالعه گزارش شده که 93% از ثبت مرگ و میر افراد بیش از 50 سال سن و بیش از نیمی از آن بیش از 70.

با وجود که وجود دارد تعداد رو به رشد افراد جوان و نوجوانان در جهانی شامل تلفات.

Source: Johns Hopkins University

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز

در حالی که آمریکای شمالی در حال حاضر حساب برای بیش از 30% موارد و اروپا گزارش شده است تناسب تعداد مرگ و میر به عنوان کشورهای با جمعیت مانند اسپانیا و ایتالیا شده اند به شدت تحت تاثیر قرار.

جنوب اروپا به تنهایی حساب برای بیش از یک سوم مرگ و میر جهانی با وجود ضبط فقط 20% از موارد.

در بسیاری از کشورها آمار رسمی فقط شامل مرگ و میر گزارش شده در بیمارستان و نه کسانی که در خانه ها یا خانه های سالمندان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو