جهانی coronavirus موارد عبور از 3 میلیون به عنوان مستندات شروع به سهولت

این می آید به عنوان بسیاری از کشورهای در حال گام برداشتن به سهولت مستند اقدامات است که به ارمغان آورده اند جهان را به یک وقفه بیش از گذشته هشت هفته.

اولین 41 نفر تایید شدند در ووهان چین در ژانویه 10. 3 میلیون تایید عفونت در کمتر از چهار ماه قابل مقایسه در تعداد با حدود 3-5 میلیون مورد از بیماری شدید ناشی از آنفلوانزای فصلی در سراسر جهان هر سال با توجه به سازمان بهداشت جهانی.

به طور متوسط 82,000 موارد گزارش شده در هر روز در طول هفته. بیش از یک چهارم از تمام موارد در ایالات متحده و بیش از 43 درصد ثبت شده در اروپا است.

شمار تلفات ناشی از این ویروس در ایستاده بود بیش از 205,000 از دوشنبه و تقریبا یک هفتم موارد گزارش شده از این بیماری شده است کشنده باشد.

واقعی مرگ و میر است به احتمال زیاد به طور قابل توجهی پایین تر به عنوان چوب خط حساب کردن از عفونت نیست و شامل بسیاری از خفیف یا بدون علامت و موارد تایید نشده.

برخی به شدت تحت تاثیر کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا و فرانسه و اسپانیا را ثبت افت روزانه مورد اعداد بیش از هفته های اخیر اما هنوز ثبت 2,000-5,000 عفونت های جدید در هر روز در طول هفته.

مجموع موارد افزایش 2.5% در شنبه کمترین نرخ روزانه تقریبا در دو سال و از یک اوج در اواخر ماه مارس زمانی که کل افزایش بیش از 10 ٪ در روز است.

ایالات متحده گزارش کرده است به طور متوسط بیش از 30 ، 000 مورد جدید یک روز در هفته گذشته و در حال حاضر حدود یک سوم از تمام موارد جدید.

آزمایشی بازگشایی

ایتالیا گفت: آن اجازه خواهد داد برخی از کارخانه ها برای بازگشایی در مارس 4 به عنوان بخشی از یک مبهوت بازگشایی در حالی که اسپانیا آرام مستند قوانین روز یکشنبه اجازه می دهد کودکان خارج از تحت نظارت.

چندین ایالت آمریکا را بازگشایی کسب و کار در میان پیش بینی است که نرخ بیکاری می تواند آمار 16 درصد برای ماه آوریل است.

در آسیا که حساب برای کمتر از 7 درصد از تمام موارد برخی از کشورها در حال مبارزه برای نگه داشتن عفونت های جدید در چک. آنها عبارتند از ژاپن و سنگاپور که دیدم موارد افزایش در ماه آوریل با وجود زودتر تلاش موفق به سرعت گسترش یافته است.

دیگران در منطقه موفق به مهار شیوع بیماری از جمله کره جنوبی است که گزارش شده در حدود 10 نفر یک روز در هفته گذشته را از اوج بیش از 1 ، 000 در ماه فوریه است.

در چین که در آن ویروس اولین ظهور, مقامات گزارش فقط سه عفونت های جدید برای روز یکشنبه و گفت: تمام بیماران در ووهان اصلی کانون به حال در حال حاضر از بيمارستان مرخص شده.

مورد شماره در ادامه به افزایش سریع تر از متوسط جهانی در آمریکای لاتین و آفریقا است. مجموع موارد در مکزیک رشد 7-10% یک روز در هفته گذشته به 13,800 در حالی که موارد در برزیل پیشی گرفته 60,000 در روز یکشنبه.

بیش از 40 درصد از آفریقا 32,600 موارد در شمال می باشد که در آن مراکش و مصر و الجزایر گزارش جدی شیوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de