به مردم و کسب و کار پول در حال حاضر آنها می پرداخت (در صورتی که آنها می توانند)

رمان coronavirus می بیند استرالیا رو عمده بی سابقه سلامت و بحران اقتصادی است. کلیدی برای جلوگیری از یک مارپیچ رو به پایین از اقتصاد است که برای جلوگیری از سقوط درآمد به تازگی گذاشته و کارگران که نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه آنها چه به طور معمول خرید و تعطیل کسب و کار است که نمی خواهد بود قادر به پرداخت اجاره و یا سایر هزینه های ثابت و نه خرید کالا و خدمات برای تجارت است.

این احتمال وجود دارد که یک بار واکسن تحویل داده شده است با علم و یا حتی قبل از بهبود اقتصادی آغاز خواهد شد. بنابراین سوال: آیا عادلانه ترین راه برای رسیدگی به این مهم در کوتاه مدت ضربه?

وجود یک ابزار است که باید مورد استفاده قرار گیرد برای اضافه کردن به اندازه و اثربخشی لازم مالی افزایش دهد. درآمد مشروط وام ارائه اضافی پشتیبانی مالی بدون تهدید آینده مالی پرداخت بدهی.


ادامه مطلب: Coronavirus مکمل: راهنمای خود را به استرالیا پرداخت خواهد شد که رفتن به میلیون در رفاه


آیا درآمد مشروط وام ؟

اکثر مردم در استرالیا خواهد بود ما آشنا HECS (آموزش عالی سهم طرح) برای آموزش عالی هزینه. دانش آموزان را به یک وام از دولت برای پوشش هزینه از دانشگاه های خود را در حال حاضر و پرداخت آن را به عقب زمانی که آنها درآمد بیش از یک آستانه خاص در آینده است.

آنچه در جهان برای اولین بار در استرالیا اجرا شده در این سبک از وام طرح در سال 1989 و آن را در حال حاضر کپی شده است در حدود ده کشور دیگر.

برای کسانی که با HECS بدهی که درآمد پایین هستند در زمانهای خاصی مانند از بیکاری به دنبال پس از یک نوزاد و یا مراقبت از والدین سالخورده بدون بازپرداخت مورد نیاز که در آن زمان.

دولت پول بعدا هنگامی که بدهکار است و مالی وضعیت بهبود یافته است. این است که شناخته شده به عنوان “درآمد مشروط وام”.

آموزش عالی هزینه ها قرض داده و بر اساس بدهکار ندارد به بازپرداخت تا زمانی که آنها می توانید به استطاعت. دین Lewins/AAP

چگونه می توانیم با استفاده از این وام برای COVID بحران ؟

آن را مفید برای تشخیص سه دسته از استرس های مالی است که پدید آمده و آن درآمد مشروط وام می تواند کمک کند:

1) برای فردی کارکنان به تازگی و یا به زودی گذاشته خاموش

2) کسب و کارهای کوچک مجبور بهداشت قوانین و یا ناکافی تجارت به تعلیق فعالیت

3) کسب و کارهای بزرگ, مجبور, بهداشت, قوانین و یا ناکافی تجارت به تعلیق فعالیت است.

درآمد مشروط وام را می توان طراحی شده برای هر سه مورد اگر چه هر یک کاملا متفاوت است.

1. در حال حاضر بیکاری کارکنان

برای کارکنان در حال حاضر بیکاری یک HECS-نوع سیستم می تواند به شکل دولت ارائه پرداخت ثابت (به عنوان مثال $5,000) در هر فرد است. برخی از بخشی از آن پرداخت مورد نیاز خواهد بود به بازپرداخت با توجه به موجود (جدید) HECS پارامترهای.

کسانی که درآمد نمی بازیابی بازپرداخت هیچ و یا بسیار کمتر از کسانی که خود را بازیابند امنیت مالی (که بازپرداخت نسبتا به سرعت). تجربه 30 سال از کارآمد HECS مجموعه از جمله درس های آموخته شده و این امر تمام توان اجرایی ساده است.


ادامه مطلب: کدام مشاغل بیشتر در معرض خطر از coronavirus خاموش کردن?


2. تحت تاثیر قرار کسب و کارهای کوچک

در مورد درآمد-مشروط وام برای کسب و کار یک رویکرد متفاوت باید مورد استفاده قرار گیرد که شامل نیست درآمد شخصی است. آنچه مورد نیاز است به جای درآمد-مشروط وام — یک سیستم طراحی و ترویج توسط لیندا Botterill و بروس چاپمن نزدیک به 20 سال پیش است.

گزارش از کسب و کار درآمد سه ماهه قانونی مورد نیاز کسب و کار از طریق های موجود در فعالیت های کسب و کار بیانیه است که استفاده می شود به جمع آوری GST. بر خلاف سود درآمد نمی تواند از نظر قانونی دستکاری شود با توجه به زمان بازپرداخت است. درآمد-مشروط وام تعهد خواهد بود مربوط به استرالیا تعداد کسب و کار.

در مورد یک کسب و کار کوچک دولت می تواند با ارائه وام خواهد بود که در پوش یک سطح منعکس کننده یک شرکت ظرفیت به بازپرداخت زمانی که درآمد بهبود می یابند. این می تواند یک مقدار ثابت (به عنوان مثال 25 درصد) از متوسط سه سال گذشته از درآمد سالانه.

برای به حداقل رساندن احتمال عدم بازپرداخت واجد شرایط می تواند محدود به شرکت هایی که شانس خوبی برای پرداخت بدهی های آینده به عنوان منعکس شده به عنوان مثال در آنها شده است در اطراف برای یک شماره ثابت از سال (مثلا سه سال).

دولت نیاز به تنظیم یک نرخ بازپرداخت و گذشته مدلسازی نشان داد کوچک نرخ بگو 5% به 8% از آینده سالانه درآمد کافی خواهد بود.

به مطمئن شوید که همه این خواهد بود عادلانه برای کسب و کار و سالم برای آینده بودجه دولت خواهد نیاز به در حال حاضر مدل های مختلف مقدار وام و مختلف مجموعه و نرخ بهره.

مدل سازی فرضیات مختلف برای بودجه ریزی مورد نیاز خواهد بود به عبارت دقیق تر در مورد جزئیات سیاست.


ادامه مطلب: واقعی اقتصادی قربانیان coronavirus کسانی هستند که ما می توانید ببینید


3. کسب و کارهای بزرگتر

در مورد کمک های نه چندان کوچک, کسب و کار, مبالغ از پول مورد نیاز برای وضعیت کنونی ضرورت دخالت بانک ها در همکاری با دولت است.

دولت است و نه مجهز به بیش مقیاس تجاری قرض گرفتن. اما درآمد مشروط وام هنوز هم نقش مهمی بازی در چنین همکاری با بانک های تجاری برای زمان نه چندان کوچک مالی استقراض نیاز دارد.

ترتیب مشترک بانک و دولت وام خواهد بود که دولت ارائه درآمد مشروط وام است که بسیاری از وام بانکی. دولت وام می تواند بازپرداخت وام بانکی در کوتاه مدت و تا زمانی که کسب و کار بازگشایی و بهبود.

همکاری از این نوع خواهد بود ایده آل برای کسب و کار که پس از آن ظرفیت برای بازپرداخت وام عادی حتی زمانی که هیچ کوتاه مدت درآمد در آینده است.

آن را نیز مفید خواهد بود برای بانک ها که پس از آن باید به مراتب بالاتر چشم انداز کامل وام بازیابی. آن را نیز فراهم می کند یک آینده بازگشت به مالیات دهندگان برای حمایت دولت از بانک ها در طول این زمان دشوار اقتصادی.

ارائه درآمد مشروط وام به افراد و درآمد مشروط وام برای کسب و کار را عمده بالقوه برای حفظ اقتصاد استرالیا در طول یک تیز موقت رکود در حالی که قرار دادن فشار اضافی بر آینده مالی پرداخت بدهی. این پل به بهبود پایدار.


نویسندگان همراهان آکادمی علوم اجتماعی استرالیا. با این حال این نمایش خود هستند و نه نماینده آکادمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im