جلعاد قیمت coronavirus مواد مخدر در ایالات متحده$2,340 برای کشورهای ثروتمند

این ساز از یک دارو نشان داده شده است به کوتاه شدن زمان بهبودی برای به شدت بیمار COVID-19 بیماران می گوید آن را شارژ US$2,340 برای نمونه در دوره درمان برای افراد تحت پوشش دولت برنامه های بهداشت و درمان در ایالات متحده و دیگر کشورهای توسعه یافته است.

Gilead Sciences اعلام قیمت دوشنبه برای remdesivir و گفت: قیمت خواهد بود $3,120 برای بیماران با بیمه های خصوصی. مقدار است که بیماران پرداخت از جیب بستگی به بیمه درآمد و عوامل دیگر.

“ما در قلمرو ناشناخته با قیمت گذاری جدید دارو, رمان, پزشکی در یک بیماری همه گیر” جلعاد را اجرایی دن o’day به گفته آسوشیتد پرس.

“ما اعتقاد داریم که ما تا به حال واقعا انحراف از شرایط عادی” و قیمت دارو برای اطمینان از دسترسی گسترده به جای صرفا بر اساس ارزش به بیماران, او گفت:.

250.000 درمان دوره ای که این شرکت تا به حال اهدا به ایالات متحده و کشورهای دیگر اجرا خواهد شد در حدود یک هفته و قیمت اعمال خواهد شد به مواد مخدر پس از آن.

در ایالات متحده فدرال و مقامات بهداشت اختصاص داده اند که عرضه محدود به ایالات اما که خواهد شد در پایان ماه سپتامبر.

“ما باید عرضه کافی … اما ما باید مطمئن شوید که آن را در جای مناسب در زمان مناسب” o’day گفت:

در 127 فقیر یا با درآمد متوسط کشورهای جلعاد است که اجازه می دهد generic سازان برای تامین مواد مخدر; دو کشور در حال انجام است که حدود 600 $در هر دوره درمان.

Remdesivir قیمت شده است بسیار پیش بینی پس از آن دارو برای اولین بار به نمایش سود در این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از نیم میلیون نفر در سطح جهان در شش ماه.

این دارو تداخل با کروناویروس توانایی برای کپی کردن آن مواد ژنتیکی است. در یک دولت آمریکا-چراغ مطالعه remdesivir کوتاه شدن زمان بهبودی 31 ٪ — 11 روز به طور متوسط در مقابل 15 روز برای آن داده شده فقط مراقبت های معمول. آن را به حال بهبود بقا با توجه به نتایج اولیه پس از دو هفته پیگیری; نتایج پس از چهار هفته انتظار می رود به زودی.

موسسه بالینی و اقتصادی بررسی یک گروه غیر انتفاعی است که تجزیه و تحلیل قیمت دارو گفت: remdesivir خواهد بود مقرون به صرفه در یک محدوده از $4,580 به $5,080 اگر این زندگی را نجات داد. اما اخبار اخیر که ارزان استروئید به نام دگزامتازون را بهبود می بخشد و به معنی remdesivir باید به قیمت بین $2,520 و $2,800.

این دارو به اورژانس با استفاده از مجوز در ایالات متحده و جلعاد اعمال می شود برای تایید کامل.

——

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de