جلعاد سهام بسته 4.3% پس از تجزيه و سهوا منتشر شد و اولین گزارش مالی بار. می آید روز پس از یکی دیگر از گزارش های دقیق بازیابی سریع در تب و علائم تنفسی در برخی از بیماران مبتلا به COVID-19 – گاهی اوقات مرگبار بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس – که تحت درمان با remdesivir در دانشگاه شیکاگو پزشکی بیمارستان.

علاقه جلعاد را remdesivir بالا بوده و به عنوان وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان تایید شده یا واکسن پیشگیرانه برای COVID-19 و پزشکان از جان گذشته برای هر چیزی که ممکن است تغییر این دوره از بیماری است که حملات ریه و می تواند تعطیل ارگان های دیگر در موارد بسیار شدید.

در چین محاکمه remdesivir داده شده توسط وریدی تزریق موفق به بهبود بیماران بیماری و یا کاهش پاتوژن حضور در خون با توجه به پیش نویس اسناد منتشر شده به طور تصادفی توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO).

اما جزئیات بودند نازک و پیشنهاد محدودیت در تفسیر داده ها است که هنوز به طور کامل بررسی شده است.

یک تصویر از این که ارسال های گرفته شده توسط, اخبار پزشکی, سایت آمار قبل از آن پایین گرفته شده است گفت: محاکمه ثبت نام 237 بيمار با 158 دریافت remdesivir در مقایسه با 79 که دارونما بود.

نرخ مرگ مشابه در 13.9% برای remdesivir در مقابل 12.8% در گروه کنترل ،

“این هنوز هم که بزرگ از مطالعه و در نتیجه آمار بیرون آمدن از دادگاه نیست دقیقا قوی” Mizuho تحلیلگر سید سلیم گفت: در یک تحقیق داشته باشید.

جلعاد در بیانیه ای گفت: که شامل ارسال نامناسب characterisations این مطالعه که آن اوایل به علت کم ثبت نام و به عنوان نتیجه نمی توان به آماری نتیجه گیری.

“این مطالعه نتایج مجمل هر چند روند در داده ها نشان می دهد سود بالقوه برای remdesivir به خصوص در میان بیماران تحت درمان در اوایل بیماری” این شرکت گفت: بدون ارائه جزئیات به عقب که ادعای.

پزشکان بر این باورند که یک داروی ضد ویروسی مانند remdesivir خواهد بود به احتمال زیاد موثر ترین زمانی که اداره به عنوان اوایل به عنوان ممکن است در این دوره از بیماری آن را به عنوان طراحی شده است برای کمک به حفظ این ویروس از تکرار در خون است.

“شما می توانید خاموش کردن آتش, اما هنگامی که آن را تبدیل به یک آتش سوزی, آن را سخت برای کنترل,” دکتر گفت: Kevin Grimes, یک متخصص بیماری های عفونی در هوستون متودیست بیمارستان بود که درگیر در مطالعه است.

که گفت: پیش نویس این مقاله تحت بررسی دقیق قبل از آن خواهد بود رسما منتشر شد.

دیوید کاتز مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در ماتریس دارایی مشاوران که صاحب جلعاد سهام اشاره کرد که چند مطالعات بالینی باقی مانده در حال انجام برای remdesivir و گفت: “ما نمی خواهد فروش (سهام) به ضعف امروز.”

جلعاد است که در انتظار نتایج یک آزمایش از remdesivir که قبلا شکست خورده به عنوان یک درمان ابولا در 400 بیماران بستری شدن شدید COVID-19 با داده ها انتظار می رود در اواخر این ماه.

جداگانه محاکمه در چین آزمایش این دارو در بیماران با متوسط بیشتر علائم هفته گذشته نیز به حالت تعلیق به علت عدم واجد شرایط بیماران است.

براد Loncar که Loncar سرمایه گذاری اجرا می شود سلول های بنیادی سرطان ETF بود آماده نیست به نتیجه گیری از آخرین چین داده است.

“فقط آن را به عنوان بیش از حد از رسیدن به, خوش بینانه, مثبت, حکایات ما شنیده اند من فکر می کنم آن را بیش از حد بدبینانه به نوشتن آن بر اساس این (ناقص) داده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im