یک صندلی مناسب خوردن نیست در میز کار خود را و هیچ گوشی در loo – چگونه به نگه داشتن خانه خود را در محیط کاری ایمن و بهداشتی

شروع COVID-19 شاهد یک تغییر چشمگیر, با بسیاری از در نیروی کار به طور ناگهانی خود را پیدا کردن کار از خانه. به عنوان hashtags فنر در رسانه های اجتماعی مستند موقت کار از خانه تنظیم آن به سرعت آشکار شد که برای بسیاری از کارگران خود را جدید بداهه کاری کاهش یافت و به خوبی از ایده آل است.

به دور از داشتن یک جداگانه در دفتر خانه آن پدید آمده بسیاری از کارمندان حتی نمی باید یک میز به عنوان رسانه های اجتماعی teemed با عکس از آشپزخانه میز اتو تخته روبترقی سبد لباس های شسته شده و حتی بالای یک یخچال به عنوان یک بداهه میز ایستاده.

در حالی که وینستون چرچیل استفاده می شود به کار در تخت خواب خود را در لباس خواب و جان لنون تلاش برای تغییر جهان از بین ورق تحقیقات نشان می دهد کار بر روی لپ تاپ خود را بر روی نیمکت و یا از تخت کمتر از ایده آل برای سلامتی ما.

چگونه می توانم راه اندازی خانه من کاری ؟

اختلالات اسکلتی-عضلانی شایع ترین آسیب مربوط به کار در استرالیا, حسابداری برای 55 درصد از جدی ادعای غرامت کارگران در 2015-16.

مناسب ارگونومیک راه اندازی نشان داده شده است به منظور کاهش مشکلات از جمله سویه های عضلانی و کمر آسیب و التهاب تاندون و همچنین کاهش خستگی عضلانی و افزایش بهره وری.

گفتگوCC BY-ND

اگر شما نمی تواند دسترسی جداگانه میز کار یک سطح صاف و حیاتی است و مناسب صندلی ارگونومیک است. برخی از کارفرمایان اجازه می دهد کارکنان خود را به دفتر خانه صندلی بنابراین درخواست کارفرمای خود را و اگر این امکان پذیر است. هوای تازه و نور طبیعی مهم است, به عنوان این است که با توجه به وضعیت خود را در حالی که مشغول به کار است.

انگلستان موسسه خبره ارگونومی و عوامل انسانی نشان می دهد چندین گام های عملی کارکنان می تواند به راه اندازی فضای کاری و سالم ماندن در حالی که کار از خانه.

An infographic showing some ways to create a positive atmosphere when working from home
موسسه خبره ارگونومی و عوامل انسانی

حرکت فیزیکی و وقفه های منظم نیز کمک خواهد کرد که ما جسمی و روانی خوبی بودن. ماندن هیدراته برای قدم زدن بیرون بروید و کشش به طور منظم. نمی ماند نشستن برای ساعت ها در پایان است که به راحتی انجام می شود زمانی که شما در بی پایان زوم تماس.


ادامه مطلب: 5 دلیل که چرا زوم جلسات بسیار طاقت فرسا


نگه داشتن خانه خود را در فضای بهداشتی

در حالی که ارگونومیک خانه محل کار ارائه چالش های ما از قرار گرفتن در معرض میکروب ها ثابت خواهد بود. خانه ما محل کار نیز یک پناهگاه برای میکروب: معمولی میز است خانه را به بیش از 10 میلیون باکتری است. بنابراین هرگز فکر می کنم شما در حال کار به تنهایی!

مانیتور خود را و صفحه کلید کامپیوتر و موس فایل های آفیس و صندلی و وسایل شخصی همه مخازن برای میکروب ها که عمدتا سپرده از طریق دست ما پوست و مو.

با توجه به COVID-19 همه گیر تبدیل شده و همه ما را به صندلی virologists شما بدون شک می دانید که این میکروب ها شامل ویروس ذرات به خصوص اگر شما قرارداد یک عفونت و نگه داشتن کار در خانه.

با مداوم عفونت شما باید به دنبال کمک های پزشکی و مرخصی استعلاجی. مقاومت در برابر وسوسه به نگه داشتن کار حتی از خانه. سربازی دو اشکالاتی: نه تنها شما در حال گسترش میکروب ها در سراسر میز کار خود را, اما با تکیه بر خودتان را با کار هنگامی که بیمار شما می توانید خود را تضعیف سیستم ایمنی بدن و کاهش توانایی خود را برای مبارزه با عفونت.


ادامه مطلب: چه virus چگونه می توانم آنها گسترش یابد ؟ چگونه آنها ما را بیمار می کند ؟


در هر صورت سالم یا بیمار تمرین خوب بهداشت ضروری است. هنگام بازگشت به خانه کفش های خود را خاموش و دستهای خود را به طور کامل برای جلوگیری از نفوذ از میکروب ها به محیط خانه خود را. خوب بهداشت دست یکی از موثر ترین راه برای کاهش جوانه انتقال است.

خانه خود را در میز کار باید منظم و تمیز و باید برود را اغلب با مواد شوینده معمولی. برای تمیز کردن صفحه کلید خود را مانیتور و دیگر تجهیزات برای اولین بار جدا از آنها و سپس گرد و غبار با نرم میکرو پارچه قبل از پاک کردن با یک مرطوب الکل یا مواد شوینده و پاک کردن.

آیا غذا خوردن در میز کار خود را مگر اینکه شما می خواهید یک طرف منظور از میکروب با ساندویچ خود را. پاک کردن و ضد عفونی کردن گوشی خود را به طور منظم آن میزبان انواع پاتوژن بالقوه از جمله مدفوع مواد. مقاومت در برابر اصرار به گوشی خود را به حمام به خصوص اگر شما لذت بردن از پیمایش در طول ناهار خود را!


ادامه مطلب: گوشی های تلفن همراه تحت پوشش در میکروب ها. ضد عفونی آنها را روزانه می تواند کمک به جلوگیری از بیماری ها پخش كردن


در حالی که آن را غیر ممکن است برای از بین بردن تمام میکروب های خوب بهداشت و تمیز کردن به طور منظم خود را حفظ خواهد کرد خانه و فضای کار امن تر است. و در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد آشکار شستن دستها بعد از رفتن به حمام انجام شده است نه در محل کار تا آنجا که ما ممکن است تصور کنید. در نهایت فنجان قهوه و سازندگان قهوه در حالی که حیاتی برای کار از خانه اقتصاد همچنین می توانید بندر ناخواسته باکتری ها و سایر میکروب, بنابراین مطمئن شوید که آنها به طور منظم تمیز.

نه ایده آل شروع به روز. شاتر

لذت مزایای کار کردن از خانه, بررسی های اخیر نشان می دهد بسیاری از کارکنان می خواهید به حمل حداقل بخشی از کار خود را در هفته است. امن و بهداشتی محیط کار در خانه ضروری است برای به حداکثر رساندن منافع و به منظور کاهش خطر آسیب و بیماری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net