آلمان می رود به قرنطینه پس از تماس با آلوده دکتر

مرکل 65 ادامه خواهد داد کار خود را از خانه و ارائه خواهد شد به تکرار آزمایش در چند روز آینده او گفت: در یک بیانیه اضافه کردن آن را بیش از حد به زودی برای قطعی آزمون نشده است.

مرکل تا به حال در بعد از ظهر جمعه با دریافت یک واکسن شات در برابر pneumococcus یک ذات الریه-باکتری از یک دکتر که بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به این بیانیه.

مرکل اوایل روز یکشنبه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آلمان به ممنوعیت عمومی جلسات بیش از دو نفر در میان یک قایق بیشتر اقدامات است.

می گوید: “هدف این است که برای به دست آوردن زمان در مبارزه با ویروس” او گفت: “با استناد به یک توافق بین دولت فدرال و کشورهای منطقه.

برای حداقل دو هفته آینده مردم را نمی خواهد اجازه برای تشکیل گروه از سه یا بیشتر در مکان عمومی, مگر اینکه آنها با هم زندگی می کنند در همان خانواده و یا جمع آوری شده است که مربوط به کار او اضافه شده است.

رستوران ها تنها می تواند در خدمت مراجعان از طریق غذای آماده در حالی که آرایشگری و زیبایی, ماساژ, تا تو, سرو باید دید.

دولت ها در اروپا کانون جهانی همه گیر را تشدید اضطراری خود پاسخ میان افزایش مرگ و میر.

ایتالیا ممنوع, سفر در داخل کشور پس از انجماد غیر ضروری در فعالیت های کسب و کار. اسپانیا می خواهد به گسترش تا آوریل 11 وضعیت اضطراری این اعمال این ماه است.

کشورهای منطقه در آلمان قبلا گرفته شده متفاوت روش در مبارزه با ویروس. بایرن و کوچکتر Saarland رفته بود دورترین تحمیل محدودیت به نگه داشتن مردم در داخل خانه های خود صرفه جویی برای یک تعداد از کار مربوط به استثنا.

“ما در حال کاهش عمومی زندگی و تعامل اجتماعی بیشتر است و ما مطمئن شوید که به اعمال قوانین در اصل در سراسر آلمان” مرکل گفت.

در سال گذشته مرکل دچار حملات متعددی از تکان دادن در رویدادهای عمومی جرقه گمانه زنی ها در مورد سلامت او.

“من آگاه هستم از این مسئولیت دفتر من” او به خبرنگاران گفت: در ماه ژوئیه گذشته پس از لرزش قسمت. “من رفتار مناسب تا آنجا که به سلامت من نگران است … من بعد از سلامتی من.”

مرکل گفته است او نمی خواهد به دنبال یک پنجم مدت به عنوان صدراعظم در انتخابات فدرال با توجه اکتبر 2021. او loomed بزرگ در اروپا مرحله از سال 2005 کمک راهنمای اتحادیه اروپا از طریق بحران منطقه یورو و آلمان باز درب به مهاجران فراری از جنگ در خاورمیانه در سال 2015 یک حرکت است که هنوز تقسیم بلوک و کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im