دولت آلمان منابع به رویترز گفت در روز یکشنبه که دولت آمریکا به دنبال چگونه آن را می تواند به دست آوردن دسترسی به یک پتانسیل واکسن در حال طراحی و توسعه توسط یک شرکت CureVac.

پیش از این Welt am Sonntag روزنامه آلمانی گزارش داد که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ارائه بودجه به فریب CureVac به ایالات متحده و دولت آلمان بود ساخت شمارنده-ارائه می دهد به وسوسه آن به ماندن بگیرید.

“دولت آلمان بسیار علاقه مند در تضمین این که واکسن و مواد فعال در برابر جدید کروناویروس در حال توسعه نیز در آلمان و اروپا” یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تایید یک نقل قول در روزنامه.

“در این راستا دولت در بخش ارز با شرکت CureVac,” او اضافه شده است.

Welt am Sonntag همچنین به نقل از یک ناشناس, آلمانی, منبع دولتی عنوان کرد و گفت تهمت بود در تلاش برای امن دانشمندان کار به طور انحصاری و خواهد هر چیزی را برای دریافت یک واکسن برای ایالات متحده “اما فقط برای ایالات متحده است.”

یک سخنگوی وزارت اقتصاد نیز گفت برلین “است که علاقه زیادی” در تولید واکسن در آلمان و اروپا است.

او کاهش یافته است به نظر هر تصاحب امکانات اما با اشاره به آلمان تجارت خارجی قانون که تحت آن برلین می توانید بررسی تصاحب مناقصه از غیر اتحادیه اروپا به اصطلاح کشورهای ثالث “اگر ملی یا امنیت اروپا منافع در خطر هستند”.

وجود دارد بدون نظر بلافاصله در دسترس از سفارت آمریکا در برلین در هنگام تماس با رویترز روز یکشنبه بیش از این گزارش و هیچ کس در دسترس بود به نظر در CureVac. Welt am Sonntag گفت CureVac کاهش یافته است به نظر.

واکسن آزمایشی

فلوریان von der Muelbe, CureVac ارشد تولید افسر و موسس به رویترز گفت در هفته گذشته این شرکت آغاز شده بود با بسیاری از coronavirus واکسن نامزد شد و در حال حاضر انتخاب دو تا از بهترین برای رفتن به آزمایش های بالینی.

بخش خصوصی برگزار شد شرکت مستقر در Tuebingen آلمان امیدوار به یک واکسن آزمایشی آماده در ماه ژوئن یا جولای و سپس به دنبال رفتن جلوتر از رگولاتور برای آزمایش بر روی انسان است.

در وب سایت خود CureVac گفت: مدیر عامل دانیل Menichella اوایل این ماه ملاقات تهمت معاون رئیس جمهور مایک پنس اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار و نمایندگان ارشد داروسازی و بیوتکنولوژی شرکت به بحث در مورد واکسن.

کارل لاوترباخ, یک استاد اقتصاد بهداشت و اپیدمیولوژی است که یک مقام ارشد مجلس با آلمان سوسیال دموکرات توییتی در واکنش به Welt am Sonntag گزارش: “فروش منحصر به فرد ممکن است واکسن به ایالات متحده آمریکا مانع باید با تمام معنی. سرمایه داری محدود است.”

CureVac در سال 2015 و 2018 امن پشتوانه مالی برای پروژه های توسعه از آن سرمایه گذار بنیاد بیل و ملیندا گیتس مشغول کار بر روی عکس برای جلوگیری از مالاریا و آنفلوانزا است.

در زمینه به اصطلاح mRNA درمان CureVac رقابت با ما بیوتکنولوژی شرکت مدرن و آلمانی رقیب BioNTech که فایزر را شناسایی کرده و به عنوان یک پتانسیل همکاری شریک است.

مواد مخدر بر اساس mRNA ارائه یک نوع آقايی است که می تواند به بدن تزریق می شود به دستور سلول های تولید مورد نظر درمانی پروتئین است. که در تضاد با روش مرسوم ساخت این پروتئین در آزمایشگاه و بیو راکتور.

در مورد واکسن های mRNA دهید سلول های بدن برای تولید به اصطلاح آنتی ژن های داستان مولکول در سطح ویروس ها است که محرک سیستم ایمنی بدن را به عمل.

شرکت های مشغول به کار در دیگر coronavirus-واکسن شامل روش های Johnson & Johnson و INOVIO داروسازی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de